Top 10 3 Er Set Poster 50×70 – Plakáty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KL KUNSTLAB

#ad

Vaše foto na plátně On-line Okamžitý náhled váš vlastní obrázek na plátně s rámem s klíny – nástěnný obraz s motivem na přání – Osobní umělecký tisk

#ad
KL KUNSTLAB #ad - Vysoce kvalitní moderní tisk na plátně s UV pigmentovým inkoustem. Vynikající podpora jak před nákupem, tak i po něm. Profesionální ruční práce napnuté na dřevěném klínovém rámu tloušťka 2 cm. Rychlé odeslání. 3 vyrobeno s láskou v Lipsku, Německu.
ZnačkaKL KUNSTLAB #ad
VýrobceKL KUNSTLAB #ad
Výška19.69
Délka27.56
Hmotnost1.1
Šířka0.79
Číslo dílu500-mq70x50

2. MUUDLY

#ad

Bez rámu, moderní nástěnné obrazy na výšku pláž pampová tráva béžová, velké obrazy jako nástěnná dekorace, MUUDLY® Prémiový plakát 50 x 70 cm 3dílná sada

#ad
MUUDLY #ad - Dekorace pro vaše čtyři stěny | ať už jako dekorace do obývacího pokoje, ložnice, koupelny, chodby nebo kuchyně: Obrázky můžete zavěsit jako sadu nebo je také jednotlivě rozmístit v různých místnostech. Každá jednotlivá sada je s láskou srolována a bezpečně zabalena do stabilní přepravní role.

Etřete čas, peníze a nervy | nalezení správných obrázků a motivů vám zabere čas a nervy. Vaše spokojenost | muudly začíná vytvářet stylové sady plakátů a skončí teprve při vaší 100% spokojenosti. Prémiová kvalita vyrobená v německu | naše plakáty 50 x 70 cm jsou tištěny na kvalitním papíru o tloušťce 250 g/m² v Německu. Vyskytl se problém s vaší objednávkou? Jednoduše se u nás zaregistrujte.

Velké obrázky se skvěle hodí nad postelí nebo ve vstupním prostoru. Najdeme řešení pro všechno. 3 armonické plakáty v jedné sadě | hledáte jednoduché a časově úsporné řešení pro vaši obrazovou stěnu? Máme řešení. Matný papír je odolný proti stárnutí a robustní. Tuto práci jsme ti vzali a spojili trendy a harmonické plakáty v jedné sadě. 3 plakáty, barevně sladěné s různými styly bydlení.
ZnačkaMUUDLY #ad
Výška0.2
Délka27.56
Hmotnost0.75
Šířka19.69

3. ARTFAVES

#ad

Monstera – bez rámečku, listy, rostliny, ARTFAVES® Sada plakátů – GOLDEN LEAVES – vícedílná nástěnná dekorace do obývacího pokoje a ložnice – 8 moderních nástěnných obrazů zlaté, tyrkysové

#ad
ARTFAVES #ad - S našimi vlastnoručně navrženými plakátovými sadami odpadá nepříjemné hledání drahých, jednotlivých plakátů resp. Spokojenost | značka artfaves ručí za kvalitu a lásku k detailu.

Vyrobeno v Německu. Sada plakátů pro váš byt | překrásné obrázky pro obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, dětský pokoj, koupelnu, ložnici, kancelář. Rozsah dodávky: 4 x 30 x 40 cm, 2 x 21 x 30 cm a 2 x 13 x 18 cm. Prémiová kvalita | naše umělecké tisky se vyrábějí na vysoce kvalitním prémiovém kartonu s matným povrchem na nejvyšší úrovni kvality. Ušetřete čas, peníze a nervy | usnadni si to – s našimi sadami obrázků vám chceme zjednodušit výběr v nabídce plakátů.

Plakáty nejsou srolované a zabalené s ochranou proti zlomení. Fotografií. Stylová nástěnná dekorace | naše sady plakátů působí působivým celkovým obrazem a vytvářejí s krásnými fotografiemi v živých barvách jedinečnou atmosféru na vaší stěně.
ZnačkaARTFAVES #ad
VýrobceARTFAVES #ad
Výška0.2
Délka16.14
Hmotnost0.68
Šířka12.2

4. HAVA Artwork

#ad

Bez rámu, islámské dárky, islámské dekorace, islámské plakáty, islámské obrazy, HAVA Artwork Sada islámských zlatých fólií plakátů černá, Alláh nástěnný obraz 50 x 70 cm, rám na obrázky

#ad
HAVA Artwork #ad - Plakát je potištěn vysoce kvalitní barvou na prémiový designový papír 250 g/m2 s matným povrchem a hladkým povrchem. Jak sada plakátů s rámečkem, tak i sady plakátů bez rámu. Dodávka bez pomačkání & přímo hotový jako dárek! Náš příběh.

3 plakáty v každé sadě – každá sada obsahuje 3 plakáty ve vašich požadovaných velikostech 21 × 30 cm, 30 × 40 cm nebo 50 × 70 cm. Chráněné balení & rychlé odeslání – naše sady plakátů jsou zabaleny v pevné kvalitní obálce. K tomu si můžete objednat svou obrazovou stěnu s rámem. Jsme mladý start-up z düsseldorfu, který si dal za úkol vytvořit něco jedinečného.

Výsledkem je dech beroucí tisk s nepřekonatelnou kvalitou a reprodukcí obrazu, který obstojí ve zkoušce času. 100% made in germany – všechny naše sady plakátů se vyrábějí v německu. Používáme výhradně prémiový papír 250 g/mm. Naše plakáty jsou díky zušlechtění opravdovým poutačem do každého obývacího pokoje, ložnice nebo jako obrázek pro váš dětský pokoj.
ZnačkaHAVA Artwork #ad
Výška0.2
Délka27.56
Hmotnost0.55
Šířka19.69

5. Novart

#ad

N004971a, Novart Nástěnné obrazy Fashion, 7 Moderní Mood obrazy, KOMPLETNÍ PŘIPRAVENÉ K POUŠTĚNÍ, Růžové květiny Obývací pokoj Dívky Teenageři

#ad
Novart #ad - Není potřeba žádný rám. Závěsy jsou již namontovány na obrázcích. NĚmeckÁ manufaktur: prémiové vliesové plátno 110 g/m², netkané, kvalitní zboží. Prémiová kvalita: na stabilních dřevotřískových deskách MDF cca 7 mm. Okraje obrazu jsou precizně potištěny. VysokÁ barvnost barvy: ušlechtilý vzhled se světlými a živými barvami. Zkrášlí každý prostor. Ekologický tisk. Snadné zavěšení: sada se skládá ze 4 obrázků – 20 × 30 cm a 3 obrázků – 30 × 40 cm. Bez zápachu, vhodné do dětského pokoje a ložnice.
ZnačkaNovart #ad
Výrobcemade in Germany #ad
Výška0.28
Délka39.37
Hmotnost0.24
Šířka27.56
Číslo díluN004971
ModelkaN004971

6. Trayosin

#ad

Bez rámu 50 x 70 cm, boho obrazy sada pro obývací pokoj, nástěnné obrazy, umění, Trayosin Sada 3 plakátů, nástěnná dekorace, ložnici, chodbu, moderní zimní sněhová krajina, kancelář

#ad
Trayosin #ad - Béžová sada plakátů se sněhovou krajinou se skládá ze 3 designových obrázků. Tato estetická sada obrázků je inspirována útulnými a uklidňujícími motivy. Kavárny atd. Nástěnné plakáty přinášejí do vašeho domova moderní design a zajistí zcela nový zážitek z obytného prostoru.

Sada prémiových plakátů: velmi ostrý umělecký tisk na velmi silném papíru. Krásná nástěnná dekorace: trayosin plakáty a obrázky se perfektně hodí do obývacího pokoje, jídelny, koupelny nebo pracovny, ložnice, chodby. Propůjčujete svému domovu vkusnou a nadčasovou estetiku? Vhodné pro: Vintage, Boho nebo moderní dekorace.

Pouze nejlepší kvalita obrazu na stěnu jako sada obrázků je spojena. Sada plakátů boho bez rámu | abyste mohli své kreativitě nechat absolutní svobodu a plakáty s trávou Boho můžete kombinovat s rámečky zcela podle svého vkusu. Brilantní barvy a odolný, pachově neutrální materiál. Ukáže vaši pokrokovou estetiku.
ZnačkaTrayosin #ad
VýrobceTrayosin #ad
Výška0.01
Délka27.56
Hmotnost0.68
Šířka19.69

7. MUUDLY

#ad

2 x A3 a 4 x A4, bez rámu, MUUDLY® Sada prémiových plakátů, obrazy jako nástěnná dekorace abstraktní linie umění černá béžová, moderní nástěnné obrazy do obývacího pokoje a ložnice

#ad
MUUDLY #ad - Vyskytl se problém s vaší objednávkou? Jednoduše se u nás zaregistrujte. Dekorace pro vaše čtyři stěny | ať už jako dekorace do obývacího pokoje, koupelny, ložnice, chodby nebo kuchyně: Obrázky můžete zavěsit jako sadu nebo je také jednotlivě rozmístit v různých místnostech.

6 armonických plakátů v jedné sadě | hledáte jednoduché a časově úsporné řešení pro vaši obrazovou stěnu? Máme řešení. Každá jednotlivá sada je ručně zabalena s láskou. Tuto práci jsme ti vzali a spojili trendy a harmonické plakáty v jedné sadě. Prémiová kvalita vyrobená v německu | naše plakáty jsou tištěny na kvalitním papíru o tloušťce 400 g/m² v Německu.

6 plakátů, barevně sladěné s různými styly bydlení. Vaše spokojenost | muudly začíná vytvářet stylové sady plakátů a skončí teprve při vaší 100% spokojenosti. Matný papír je odolný proti stárnutí a robustní. Najdeme řešení pro všechno. Etřete čas, peníze a nervy | nalezení správných obrázků a motivů vám zabere čas a nervy.
ZnačkaMUUDLY #ad
Výška0.2
Délka16.54
Hmotnost0.88
Šířka11.69

8. HappyArts

#ad

HappyArts® | Premium 8dílná sada plakátů | Obrazy obývací pokoj dekorace ložnice | abstraktní boho botanická koláž rostliny jóga B bez rámu

#ad
HappyArts #ad - K narozeninám, kolaudační party nebo jednoduše jako dárek pro vaše nejmilejší. Vyrobeno v německu. Všechny naše umělecké tisky jsou z důvodu našeho životního prostředí vyráběny v Německu neutrálně – regionalita nám leží na srdci.

Hledáte dárek? naše kvalitní tisky jsou skvělým nápadem na dárek, např. Už žádné nepříjemné rolování a hladké "žehlení". Velmi ostrý a vysoce kvalitní tisk na designovém papíru o gramáži 300 g/m² s matným povrchem – tak umělecké tisky krásně vyniknou a propůjčují každému pokoji výjimečnou výjimečnost. Jednoduše bezpečné. Prémiový tisk. Dodávka je odolná proti zlomení a zabalená naplocho.
ZnačkaHappyArts #ad
Výška0.2
Délka16.54
Hmotnost0.64
Šířka11.81

9. Papierschmiede

#ad

Obrázky obývací pokoj dekorace ložnice, hlavní město Braniborská brána, bez rámu, Papierschmiede® Sada plakátů Mood Berlín, 2 x DIN A4 a 4x DIN A5

#ad
Papierschmiede #ad - Vynikající kvalita. Nástěnný plakát k dostání jako sada plakátů s různými motivy. Iroký výběr plakátů s texty a citáty pro každou místnost obrazy do obývacího pokoje, obrázky na chodbě, kuchyňské obrázky a mnoho témat mimo jiné boho, vintage, černobílé, krajiny a abstrakce.

Plakáty balíme láskyplnou ruční prací do stabilní & ušlechtilé obálky se stříbrnou ražbou. Střiháme přesně a absolutně přesně, aby se naše motivy vešly i do tvých oblíbených rámů. Zabaleno jako dárek pro vaši rodinu a přátele. Vyberte si sadu obrázků v požadované velikosti pro váš domov.

Váš originální a mimořádný nápad na dárek. Obrazová stěna pro každý styl zařízení. Rozmanitost velikostí kromě běžných din formátů nabízíme další rozměry 30 × 40, 20 × 30 Naše umělecké tisky jsou vyráběny matně na velmi stabilních a vysoce kvalitních obrázkových papírech, aby byl zaručen velmi ostrý obraz s živými barvami.
ZnačkaPapierschmiede #ad
VýrobcePapierschmiede #ad
Výška0.01
Délka16.54
Hmotnost0.22
Šířka11.69

10. SWECOMZE

#ad

SWECOMZE Sada 3 uměleckých moderních plakátů – 3D kovová socha umění láska srdce polibek obrázky nástěnné umění dekorace – bez rámu – nástěnná dekorace stěna obývací pokoj nástěnná dekorace A,40 × 50

#ad
SWECOMZE #ad - Moderní nástěnná dekorace: normálně ji lze pověsit na stěnu ložnice, nikdo by jej neodmítl. Můžete si připravit svůj oblíbený fotorámeček. Každé plátno je ručně zpracováno, aby dodalo jedinečný vzhled, a jednotlivé kusy mohou mít různé tóny a tahy štětcem.

Nejromantičtější způsob, požehnejte a chráníte svou lásku. Nejlepší dárek: canvas wall art je moderní způsob zesvětlení stěn vašeho domu, jídelnu, kancelář, kuchyň, že budete se svými plátny velmi spokojeni. Tisky na plátně jsou jednoduchou a skvělou možností, pouze plátno. Dný rám: nezarámovaný, kde je zavěšený, bude to v každém případě fascinující. 3d nástěnný šperk: love heart grey art wall, krásná a elegantní a ospravedlní váš pokoj.

Je jedno, jak vytvořit obytné prostory Jádro vaší bytové dekorace. Tento umělecký tisk ukazuje ostré, živé obrázky s vysokou přesností barev. Perfektní nástěnná dekorace pro obývací pokoj, koupelnu, kancelář, hotel, ložnici, a jsme přesvědčeni, bar atd. Lze jej použít také jako dárek ke dni svatého Valentýna, jak vyjádřit lásku své ženě manželovi.
ZnačkaSWECOMZE #ad
VýrobceSWECOMZE #ad
Výška0.2
Délka19.69
Hmotnost0.35
Šířka15.75