Top 10 Destiny Gartenmöbel – Soupravy zahradního nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ragnarök-Möbeldesign

#ad

Přírodní jídelní kostka, jídelní souprava, hliník, 12 polstrování, šedá, stůl 4 židle, Ragnarök Polyratan – německá značka – vlastní výroba – 8 let záruka – zahradní nábytek, stolička, nerezová, sklo

#ad
Ragnarök-Möbeldesign #ad - V obchodě přímo u výrobce máte ještě větší výběr za lepší ceny. Až trojnánánánánásilný jako tam. Německá značka 100% vlastní výroba 8letá záruka na odolnost proti uv záření existuje pouze u ragnarök designu nábytku jinde nezískáte žádnou záruku na odolnost vůči UV záření velká velmi elegantní jídelní souprava Dining Garden s místem až pro 8 osob.

12 x polstrování s pevným 7 cm tloušťkou a zipem pro mytí potahů 1 x skleněná deska z pravého bezpečnostního skla esg ušlechtile bíle lakovaná díky extrémně stabilní a velmi nákladně svařované konstrukci stolu je stolní deska zatížitelná až 200 kg Ve srovnání s podobnými konkurenčními výrobky je náš stolní rám, ve kterém je skleněná deska zapuštěna 6 × 6 cm. Design nábytku ragnarök je zavedená německá značka zahradního nábytku, se zvláštností vlastnit vlastní výrobu a vyrábět zahradní nábytek na velmi vysoké úrovni, která se těší extrémní oblibě, z tohoto důvodu byste se měli vrátit k nábytku této značky, pokud je pro vás dlouhá a trvalá kvalita důležitá.

Pohodlná sedací souprava s vysokým jídelním stolem a spoustou místa, v designu kulatého ratanu v přírodní barvě. 4 × systém křesel a 4 × stoličkový systém extrémně pohodlné, 12 příjemných silných polstrování vysoce stabilní a extrémně lehký zaručeně 100% nerezavějící = žádné skvrny na vaší terase jako u levného nábytku s "ocelovou konstrukcí / ocelovou trubkou" Skleněná deska z pravého bezpečnostního skla z pravého bezpečnostního skla z ušlechtilé oceli ESG, ušlechtile bíle lakovaná v obchodě výrobce dostanete další Výběr barev také s černou skleněnou deskou a jinými barvami polstrování.
ZnačkaRagnarök-Möbeldesign #ad
VýrobceRagnarök-Möbeldesign #ad
Výška29.13
Délka49.21
Hmotnost220.46
Šířka49.21
Číslo dílu4+4 Natur/W/G

2. Ragnarök-Möbeldesign

#ad

Stůl, židle, kulatý ratanový, jídelní souprava, Ragnarök-Möbeldesign Polyratanový zahradní nábytek německý rodinný provoz od roku 1928 – vlastní výroba – 8 let záruka na zahradní nábytek, stolička

#ad
Ragnarök-Möbeldesign #ad - 6 x polstrování – 1 x skleněná deska z pravého bezpečnostního skla ESG. 2 × křeslo a 2 × stoličku lze vše zcela zasunout pod stůl "systém kostek". Vysoce kvalitní hliníková konstrukce velmi stabilní a extrémně lehká, 100% nerezová. 13dílná xxl sada polyratanového jídelního stolu pro 4 osoby – perfektní na balkon nebo terasu. Německá značka – vlastní výroba – design nábytku Ragnarök -- 8 let záruka na odolnost proti UV záření.
ZnačkaRagnarök-Möbeldesign #ad
VýrobceRagnarök-Möbeldesign #ad
Výška29.13
Délka49.21
Hmotnost110.23
Šířka23.62
Číslo díluRM-T2-HRMX
Záruka8 let záruka na ochranu proti UV záření.

3. Destiny

#ad

Destiny zahradní lounge Pesaro Mixed Grey skupina polyratanu sedací souprava

#ad
Destiny #ad - Pro zasílání je zapotřebí telefonní číslo po celý den. Lounge skupina s vyměnitelnou pohovkou. Rozměry najdete v nabídce. Materiály odolné proti povětrnostním vlivům – velmi kvalitní zpracování. Na terasu nebo balkón. Ploché pletivo – barva: mixed grey – rám z hliníku – včetně sedáku.
ZnačkaDestiny #ad
VýrobceDestiny #ad
Hmotnost110.23
Číslo dílu76432

4. Destiny

#ad

Destiny Lounge skupina Merano Vintage bílá Vario Loungeset Sedací souprava Lounge Sada nábytku 86097

#ad
Destiny #ad - Polyratan půlkruhové a kulaté pletivo na hliníkových konstrukcích. Destiny loungeset merano vintage bílá Lounge nábytek souprava nastavitelná pohovka. Rozměry najdete v popisu níže. ***. Pro zasílání zboží je nutné telefonní číslo dostupné po celý den. Nastavitelná pohovka a křeslo do obývacího pokoje se silným polstrováním – snímatelná na zip a lze ji prát.
ZnačkaDestiny #ad
VýrobceDestiny #ad
Hmotnost154.32
Číslo dílu86097

5. Destiny

#ad

Destiny Lounge Group Alcudia Mixed Beige Lounge souprava Dining Lounge

#ad
Destiny #ad - Rozměry najdete v nabídce. Velmi stabilní a přesto lehký. Naše křeslo alcudia se výborně hodí k této sadě. Konstrukce z hliníku. Pro zaslání je zapotřebí celodenní telefonní číslo. Lounge skupina se dvěma sedacími stoličkami a elegantním zahradním stolem.
ZnačkaDestiny #ad
VýrobceDestiny #ad
Hmotnost220.46
Číslo dílu86111

6. Destiny

#ad

Destiny Loungegruppe Merano Vintage šedá Vario Loungeset Sofaset Lounge nábytková sada 86090

#ad
Destiny #ad - Polyratanové půlkruhové a kulaté pletivo na hliníkových konstrukcích. Dodání spedicí ***pro zaslání zboží je zapotřebí celodenní telefonní číslo***. Destiny loungeset merano vintage šedá sedací souprava souprava sedací souprava nastavitelná. Nastavitelná pohovka a křeslo se silným polstrováním – snímatelné na zip a pratelné. Rozměry jsou uvedeny v popisu níže.
ZnačkaDestiny #ad
VýrobceDestiny #ad
Hmotnost92.59
Číslo dílu86090

7. Casaria

#ad

Bern, odolné proti povětrnostním vlivům, sedací souprava, moderní terasa, bezpečnostní sklo, skládací, Casaria® Zahradní nábytek sada 6 židlí se stolem 150 x 90 cm, hliník, balkon, nábytek

#ad
Casaria #ad - Prodyšná outdoorová tkanina lehátek s vysokými opěrkami nabízí optimální klimatizaci. Odolná proti povětrnostním vlivům a snadná údržba: sada je vyrobena z hliníkového rámu s práškovým nástřikem s nerezovými šrouby a díky tomu je obzvlášť odolná proti povětrnostním vlivům.

Navíc mají židle nosnost až 120 kg. Nosnost a stabilita: chrániče podlahy na vysokých opěrkách zabraňují poškrábání citlivých podlah. Nohy stolu jsou navíc nastavitelné na individuální výškové rozdíly pomocí integrovaných vyrovnávacích šroubů. Skládací a pevné: zahradní židle lze několika pohyby složit a úsporně uložit až do příští sezóny. Komfortní: 8násobně nastavitelné opěradlo a přizpůsobení tělu díky plastové tkanině, skládací židle zajišťují příjemný pocit při sezení.

Pořiďte si sedací sestavu domů. Moderní & stylové: 7dílná hliníková sedací souprava bern od casaria pro až 6 osob, se skládá ze zahradního stolu o velikosti 150 x 90 cm a 6 skládacích zahradních židlí. Díky materiálům odpuzujícím nečistoty stačí nábytek čistit pouze měkkým vlhkým hadříkem. Ideální pro útulné posezení na zahradě, terase nebo na balkóně. Stolní deska se skládá z 5 mm silného bezpečnostního skla a je tak zatížitelná až 75 kg.
ZnačkaCasaria #ad
VýrobceCasaria #ad
Výška29.53
Délka35.43
Hmotnost83.78
Šířka59.06
Číslo dílu993525
Modelka993525

8. tectake

#ad

Na zahradě a balkonovém nábytku – světle šedá, ratanový zahradní nábytek sada s vestavěným úložným boxem v sedací lavici, tectake Polyratanová zahradní sedací souprava pro 4 osoby se stoličkou

#ad
tectake #ad - Pořiďte si uvolněnou atmosféru dovolené přímo k sobě na zahradě – s naším jídelním salonkem. Polstrování lze stejně jako zbývající nábytek na slunném ostrově odolat povětrnostním vlivům a pohodlně uložit na 2dílné pohovce. Vezměte si prosím místo: tato příjemná sada balkonového nábytku od tectake spojuje zdařilým způsobem elegantní design s velkým komfortem.

Po použití sedací soupravu zcela jednoduše posuňte a zakryjte ochrannou fólií, abyste měli z našeho produktu radost co nejdéle. Proměňte své venkovní posezení v malou oázu pohody a dopřejte si odpočinkové hodiny. Požitky: vypněte od všedního dne a relaxujte na novém balkonu. Praktické skladování: při nepoužívání lze stoličku balkonového lounge jednoduše zasunout pod zahradní křeslo. Pro opravdové nadšence: sada zahradního nábytku do obývacího pokoje s měkkými sedáky a stoličkami jako podnožkami zajišťuje uvolněné momenty obývacího pokoje pod širým nebem.

Prostorná a pohodlná balkonová křesla v zakřiveném designu jsou v kombinaci se zahradní lavicí se stolem opticky zlatým hřebem. Vybrané materiály: díky vysoce kvalitnímu výpletu z odolného polyratanu a robustní konstrukci z oceli přesvědčí balkonová sada nábytku na údržbu od tectake také svými "vnitřními hodnotami". Díky stabilní konstrukci a vysokému komfortu sezení je zaručeno pohodlné posezení po delší dobu.
Značkatectake #ad
Výrobcetectake #ad
Výška29.53
Délka107.09
Hmotnost109.35
Šířka57.09
Číslo dílu800719
Modelka403718

9. Destiny

#ad

Destiny Sedací souprava Palma Luna Vintage bílá souprava sada zahradního nábytku polyratanová 9dílná

#ad
Destiny #ad - Doručení spedice: pro odeslání je zapotřebí telefonní číslo dostupné po celý den **. Destiny sada zahradního nábytku palma luna se skládá ze 4 polyratanových křesel s čalouněním a jídelním stolem. Rozměry najdete v popisu níže. Jídelní souprava z polyratanu – pro zimní zahradu nebo zahradu. Materiály odolné proti povětrnostním vlivům, hliník, polyratan, silné polstrování ze strukturovaného polyesteru a zádových polštářů.
ZnačkaDestiny #ad
VýrobceDestiny #ad
Hmotnost121.25
Číslo dílu86088-86058

10. Destiny

#ad

Destiny Loungegruppe Arenal Lounge souprava sedací souprava zahradní lounge

#ad
Destiny #ad - Vysoce kvalitní polstrování z polyesteru, odnímatelné a pratelné. Moderní lounge skupina z hliníku odolného proti povětrnostním vlivům. Doručení spedice! ! telefon celodenně dostupný! je nutné. Rozsah dodávky: 2 x posilovací pohovka s polstrováním, 1 x stolek do salónku, 1 x servírovací stolek, 1 x stolička bez dekorace a bez dalšího nábytku. Rozměry naleznete v nabídce.
ZnačkaDestiny #ad
VýrobceDestiny #ad
Hmotnost220.46
Číslo dílu86115