Top 10 Electric Cycle Men – Elektrická kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RZOGUWEX

#ad

25 Ah, RZOGUWEX Elektrické jízdní kolo, 20" offroad elektrokolo pro dospělé s odnímatelnou lithium-iontovou baterií 48 V, 7rychlostní sněhové kolo se dvěma tlumiči a bezkartáčovým motorem nutný

#ad
RZOGUWEX #ad - 7 rychlostních stupňů a 3 jízdní režimy 7stupňový systém převodovky shimano vám umožňuje během jízdy snadno přepínat rychlostní stupně a může vám pomoci dobýt každý terén a zažít mimořádný zážitek z zrychlení. Nechte se volně jezdit v horách a městech a prozkoumávat přírodu.

Komfortní tlumení nárazů vybaveno předním zavěšením s předními a tlumiči sedadel, zatímco velkoobjemové nízkotlaké pneumatiky fungují také jako dodatečné tlumiče, můžete je zablokovat pro rychlou jízdu na plochých silnicích nebo odblokovat na nerovných cestách stálou jízdu. Rám kola je zaručen po dobu jednoho roku, motor a baterie jsou garantovány po dobu šesti měsíců. Kromě toho si můžete vybrat ze 3 jízdních režimů čistě elektrický režim, manuální režim a podpůrný režim. Vestavěná odnímatelná baterie 25 ah, v čistém elektrickém režimu činí výdrž baterie asi 50–60 km na 4–5 hodin při plném nabití.

Předmontovaná a poprodejní záruka elektrická kola rzoguwex city jsou dodávána předmontovaná 90% smontovaná, takže neztrácíte příliš mnoho času komplikovanou montáží. V režimu boost zažijete nečekaně nejrychlejší zážitek z jízdy. Pokyny k instalaci a instalační nástroje jsou součástí balení. Profesionální 20palcové pneumatiky offroad elektrická kola používají speciálně super silné profesionální mazací pneumatiky chaoyang 4.
ZnačkaRZOGUWEX #ad
VýrobceRZOGUWEX #ad
Hmotnost77.16
Číslo díluY2-HZW-624
ModelkaX5
ZárukaOne Year for the bike frame

2. RCB

#ad

RCB E Bike pro dospělé RK15, elektrická jízdní kola 26 palců s lithiovým akumulátorem 12 Ah s dlouhým dosahem až 90 km dopady na životní prostředí, 7 převodů, elektrické jízdní kolo,, motor 250 W

#ad
RCB #ad - Bezpečnost 7dílné ozubené kolo, mechanické kotoučové brzdy vpředu a vzadu, s led světlomety, pro zajištění vašich potřeb a bezpečnosti při jízdě do kopce nebo při zrychlení a zpomalení, abyste mohli být i v noci dobře na cestách. Snadná montáželektrokolo je z 85 % předmontované a montážní video najdete na stránce produktu, nebo si ho můžete vyžádat přímo u nás.

Lze jej zablokovat, aby byla zajištěna bezpečnost elektrických kol. Můžete se nás zeptat na všechny otázky týkající se elektrokola. S rychlostí až 25 km/h jste obratem ruky k cíli. Baterie je odnímatelná a snadno se nabíjí. Výkonná síla vybaven výkonným motorem o výkonu 250 w, vytváří dostatek energie pro vaši každodenní cestu a pro různá prostředí, která procházíte při svých průzkumných túrách. Pohodlná jízda snadno zvládnete i složitější podmínky na silnici. Další dojezd může dosáhnout 35–90 km konkrétní počet kilometrů je ovlivněn skutečnou situací.

Podpora modifikace elektrická kola podporují čistý elektrický režim. Elektrokolo s 26palcovými pneumatikami odolnými proti opotřebení a propíchnutí a odpružením vidlice extrémně tlumícím nárazy můžete bez problémů jezdit i na těch nejtěžších silnicích. V případě potřeby se obraťte na zákaznický servis a kupte si příslušenství pro jednoduché úpravy. Různé cestováníelektrokolo má na výběr tři režimy, boost cruise modus /pedal assist Mode/Rychlost, elektrokolo jezdí v různých stavech podle zvoleného režimu, což vám pomůže jezdit v různých stupních složitosti a snadnosti jízdy.
ZnačkaRCB #ad
VýrobceZHEJIANG KUANTU INDUSTRY AND TRADE CO.,LTD #ad
Číslo díluRK15

3. HITWAY

#ad

7rychlostní řazení, elektrické jízdní kolo, dosah až, motor 250 W, 12 Ah, HITWAY E Bike 28 palců, elektrické jízdní kolo Pedelec pro ženy a pány, městské kolo, elektrokolo s výměnnou baterií 36 V

#ad
HITWAY #ad - Světlomety konformní s normou TÜO, stav kilometrů, rychlost a stav baterie vozidla. Snadná instalace – balíček tohoto elektrokola hitway obsahuje veškeré příslušenství a nástroje, které jsou potřebné pro instalaci, pokud máte nějaké dotazy během instalace a používání, a dodává se s podrobným návodem k instalaci, neváhejte nás kontaktovat.

2 jízdní režimy – toto elektrokolo má dva jízdní režimy, můžete přepínat mezi různými jízdními režimy podle preferencí a podmínek na silnici a stisknutím tlačítka můžete zcela jednoduše získat tah, díky čemuž si můžete jízdu užívat ještě pružněji. Společnost hitway se zavázala nabídnout vám bezproblémový zážitek z jízdy a dá vám svobodu prozkoumávat hory i město vlastním tempem. Dosahuje maximální rychlosti 25 km/h a maximálního dosahu 35–90 km v závislosti na stylu jízdy, větru atd. Kolo je kromě toho vybaveno sedmi rychlostmi, zadní světlo a reflexní proužky zajišťují maximální viditelnost a umožňují bezpečnou jízdu v noci.

Bezpečná jízda – multifunkční lcd displej zobrazuje rychlost, dvojitými brzdami a tlumiči vidlice. Vynikající jízdní výkon – elektrokolo od hitway je vybaveno vyjímatelnou lithium-iontovou baterií 36 v/12 ah a vysoce výkonným motorem o výkonu 250 W, silničních podmínkách, hmotnosti, který na silnici přináší hodně síly. Perfektní cestování do města – toto elektrické městské kolo se hodí nejen pro každodenní použití, na cesty do práce, ale také na delší denní výlety.
ZnačkaHITWAY #ad
VýrobceZHEJIANG KUANTU INDUSTRY AND TRADE CO., LTD #ad
Hmotnost57.98

4. KETELES

#ad

KETELES Skládací elektrické jízdní kolo 20", pro dospělé, muže i ženy. KF9, skládací City elektrokolo se 4" pneumatikami na tuk, 48 V 18 Ah lithiová baterie

#ad
KETELES #ad - Maximální rychlost může být omezena na 25 km/h. Máme podrobný návod pro montážní kroky s obrázky a texty, které jsou velmi snadno srozumitelné. V porovnání s kotoučovými brzdami mají hydraulické brzdy delší životnost a lépe reagují. Z. X. W se snaží svým zákazníkům poskytovat vysoce kvalitní služby! V čistém elektrickém režimu je dosah 50-60 kilometrů tyto údaje jsou ovlivněny faktory, jako je stav vozovky a hmotnost řidiče.

Bezkartáčový vysokorychlostní motor: fat tire bike je vybaven motorem 48 v, tichý a výkonný. Může snadno pomoci vylézt na svahy o 30 stupňů. Kompletní příslušenství: v sadě k elektrokolu obsahuje nabíječku, pár mirrorů, přední basket, blatníků a zásuvných regálů. Vše je pro vaše pohodlí. Samozřejmě můžete rychlost přizpůsobit také rychleji, který je rychlý, pokud chcete cestovat.

3 pracovní režimy: elektrická kola mají čistě elektrický režim, podpůrný režim a osobní režim. Hydraulické brzdy: brzdy keteles jsme přestavěli na hydraulické brzdy, abychom zlepšili jejich bezpečnost a klidný chod. 20palcová kola z hliníkové slitiny a 4palcové mazací pneumatiky se hodí pro městská a offroad prostředí s dobrými silničními podmínkami. Flexibilitu hydraulických brzd můžete přizpůsobit vašim potřebám.
ZnačkaKETELES #ad
VýrobceKETELES #ad
Hmotnost70.55
ZárukaBěhem jednoho roku nahradíme díly příslušenství zdarma (s výjimkou hadic, brzdových destiček a jiných ohrožených dílů a spotřebního materiálu).

5. Himiway

#ad

26" E-Fatbike pro dospělé do 96 km, elektrická kola se 7stupňovým řetězovým, Himiway Cruiser E-Bike pánské, dámské s motorem 250 W, 840 Wh, elektrické horské kolo s baterií 48 V, 17,5 Ah, 25 km/h

#ad
Himiway #ad - Sportovní design je vybaven jasným 48v led předním a zadním osvětlením, aby byla jízda v noci výrazně bezpečnější a pohodlnější. Mnoho inteligentních designů s inteligentní lcd obrazovkou máte vždy potřebné informace: ukazatel nabití baterie, tachometr, počitadlo kilometrů, podpora šlapání, nabíjení USB a měřič výkonu.

Elektrokola himiway jsou vybavena pomůckou pro rozjezd do 6 km/h, proto je nutné používat značené cyklistické stezky! Navíc nabízejí sportovní charakter a zlepšují přilnavost k zemi, zejména při dešti a strmém terénu. Bezkartáčový nábojový motor 250 w s pomocí bezkartáčového nábojového motoru 250 W a maximálního točivého momentu 80 Nm vytvoříte bez námahy stoupání 35°. Tak dosáhnete 96 km na jedno nabití v režimu šlapání a 56 km v čistě elektrickém provozu.

Dlouhý dosah: 56–96 km elektrokolo himiway all terrain cruiser je vybaveno vyměnitelnou lithium-iontovou baterií 48 V, 17, 5 Ah 840 Wh LG-iontovou baterií. 26" × 4" fatbikeelektrický pedelec himiway s širokými pneumatikami 26" × 4" je vhodný pro hory, cestování po městě a dojíždění a komfort tlumení se zvyšuje díky širokým pneumatikám. V souladu s pozemními komunikaceelektrokola himiway jsou opatřena označením CE a odpovídají všem platným evropským předpisům.
ZnačkaHimiway #ad
VýrobceWUXI HAIDONG INTELLIGENT TECHNOLOGY CO #ad
Výška41.73
Délka78.35
Hmotnost70.55
Šířka27.56
Číslo díluCSST-WT09
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. HITWAY

#ad

7rychlostní MTB elektrokolo pro dospělé, pedelec, dámské, pánské, HITWAY Elektrokolo E Bike, 250 W/36 V/12 Ah, 27,5″ elektrokolo, elektrokolo, horské kolo, městské elektrokolo

#ad
HITWAY #ad - V případě dotazů nebo problémů jsme vám kdykoli k dispozici a snažíme se vám pomoci a zajistit vaši spokojenost. Přední odpružená vidlice a pružiny sedadel poskytují vynikající tlumení nárazů, aby byla zajištěna příjemná jízda i na nerovných silnicích.

7 převodových stupňů vám umožňuje přizpůsobit odpor podle potřeby. Vynikající zákaznický servis: jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní produkty a vynikající zákaznický servis. Bezpečnost a kontrola: elektrokolo je vybaveno dvojitými kotoučovými brzdami, které zajišťují spolehlivý a efektivní brzdný výkon. Tak budete rychle a pohodlně na cestách, aniž byste se přitom museli příliš namáhat. Rychle a efektivně: s 250w elektromotorem dosahuje elektrokolo maximální rychlost 25 km/h.

Výkonné elektrokolo: elektrokolo je vybaveno odnímatelnou baterií 36 v12 ah, která umožňuje dosah 40–80 km. Kromě toho zaujme elektrokolo stylovým hliníkovým rámem, který nabízí jednoduchý a módní vzhled. Komfort a elegance: elektrokolo má displej s vysokým rozlišením, který vám během jízdy poskytne všechny důležité informace. Tak můžete bez problémů podniknout dlouhé jízdy a užívat si svobody jízdy.
ZnačkaHITWAY #ad
VýrobceZHEJIANG KUANTU INDUSTRY AND TRADE CO., LTD #ad
Výška46.06
Délka72.05
Šířka25.2

7. KAISDA

#ad

26" elektrické kolo/s 250W bezkartáčovým motorem a lithiovým akumulátorem 48V-10,4 Ah a Shimano 21 převodů, KAISDA K1 elektrokolo pánské/elektrické horské kolo

#ad
KAISDA #ad - Irý lcd displej z tekutých krystalů. Systém převodovky shimano 21 rychlostí a zadní 7stupňový setrvačník shimano zajišťují pohodlnější řazení, setrvačník je tišší a během jízdy je lépe namazán a má delší životnost.

Chuanke 48v motor maximální rychlost 25 km/h, výkon 54 Nm můžete jezdit na všech horských silničních podmínkách. Změňte jízdní režim. Kotoučové brzdy vpředu a vzadu, brzdný účinek je spolehlivější a stabilnější, pokud jedete vysokou rychlostí. Pneumatiky 26 – 1, 95cst mají velká profilová zrna, nabízejí efektivní přilnavost a zvyšují stabilitu v terénu. Během používání můžete systém změny rychlosti v úseku horského výstupu rychle přizpůsobit, abyste šetřili práci.

Můžete jasně vidět ukazatel baterie, ukazatel rychlosti a ukazatel ujetých kilometrů, a tyto parametry jsou při přímém slunečním záření zřetelně rozpoznatelné. Samostatné tlačítko nástroje usnadňuje jízdu během jízdy. Přední a zadní systém tlumení nárazů umožňuje jezdit na výmolech a horách, aniž byste si všimli nerovností.
ZnačkaKAISDA #ad
VýrobceKAISDA #ad
Hmotnost67.24

8. ENGWE

#ad

M20, ENGWE E Bike Herren Elektrofahrräder-Ebike mit 2 Batterien 48V 13Ah, Ebike Herren bis zu 75km+75km, E-Bike 20 Zoll, Elektrofahrrad Shimano 7-Gang

#ad
ENGWE #ad - Alles geländee-bike ist mit 20-zoll-schneereifen ausgestattet. Dieses e bike herren kann im reinen elektromodus eine maximale Distanz von 70 km zurücklegen und bis zu 150 km mit dem Modell mit Tretunterstützung. Bequem und handlich fahrendie vorderseite dieses e bike herren ist mit einem perfekten mechanischen stoßdämpfersystem ausgestattet, das alle Arten von unebenem Gelände problemlos bewältigen kann und Ihnen ein sanfteres und komfortableres Fahrerlebnis bietet.

Einfaches und sicheres fahrendiese electric bike ist mit einem shimano-getriebe mit 7 gängen ausgestattet. Praktischdieses electric e bike wiegt 34 kg. Mit den fünf gängen können sie durch Drehen des Lenkers der Elektrofahrrad beschleunigen, nachdem Sie den passenden Gang ausgewählt haben. Es ist ideal für stadtbewohner und abenteurer, die viel unterwegs sind. Der schalthebel dieses Elektrofahrrad ist für eine bessere Manövrierbarkeit gekippt.

Diese akkutasche Ebike kann auch eine Last von 150 kg tragen. Wählen sie die richtige geschwindigkeit des E Fahrrad für verschiedene Terrains, um schneller und leichter zu fahren und mehr Fahrspaß zu haben. Zuverlässiger kundenservice 24/7das engwe e-bbike herren wird zu 90% vormontiert geliefert, der rund um die Uhr zur Verfügung steht, um Ihre Fragen zu beantworten. Der aluminiumrahmen macht dieses Elektrofahrrad Herren im Vergleich zu anderen Materialmodellen leichter. Engwe e fahrrad herren ist Ihre beste Wahl für jedes Abenteuer.
ZnačkaENGWE #ad
VýrobceENGWE #ad
Výška26.77
Délka65.75
Hmotnost76.72
Šířka44.88
ModelkaM20

9. F.lli Schiano

#ad

Elektrické jízdní kolo, dámské jízdní kolo s motorem, nosič zavazadel, F.lli Schiano E-Moon 26 palců elektrokolo Pedelec, 36V akumulátor, elektrické kolo pro pány/dámy do 25 km/h a s dobrým dosahem

#ad
F.lli Schiano #ad - Bezproblémové dojíždění: s výkonným 250w motorem ananda na předním kole s točivým momentem 40 nm a maximální podpůrnou rychlostí pedálu 25 km/h učiní toto elektrické kolo pro dospělé každý výlet na vašem novém elektrickém městském kole zábavnou jízdu. Snadná montáž: elektrická kola od f.

Lli schiano vám budou dodána z 98 % předmontovaná, což zajišťuje bezproblémový montážní proces bez odborné pomoci. Buďte připraveni na jízdu na kole během několika minut. Dlouhá životnost baterie: s vyjímatelnou lithiovou baterií s 36 v, stylu jízdy, 13 ah a 468 wh, která je prakticky uložena pod nosičem zavazadel, hmotnosti řidiče a jeho zavazadla, může toto elektrické kolo s Pedal Assist na jedno nabití zvládnout až 100 km v režimu Eco v závislosti na povětrnostních podmínkách, stavu silnice atd. Kvalitní díly: toto city dámské kolo nabízí vynikající vlastnosti jako 7rychlostní převodovka Shimano, V-brzdy, hliníkový rám s nastavitelnými řídítky, pevná vidlice a pneumatiky 28 palců.

F. Lli schiano pedelec nevyžaduje registraci a má osvětlení – nabízí kompletní vybavení dle vyhlášky na pozemních komunikacích v souladu s vyhláškou. Další vlastnosti: vychutnejte si pohodlí předních a zadních světel, zvonek, která jsou napájena z baterie jízdního kola, sedla Selle Royal s rychloupínacím systémem pro větší pohodlí, nabíječky, LED displej, koš, stabilního stojanu na kolo, blatníky a ochranu řetězu.
ZnačkaF.lli Schiano #ad
VýrobceF.lli Schiano Europe #ad
Hmotnost52.91
Záruka2 roky

10. HITWAY

#ad

Městská kola, až 35–90 km, elektrokolo do města, 7/21 rychlostí, HITWAY E Bike E-horské kolo 26 palců, 36 V/12 Ah akumulátor elektrokolo, 250 W

#ad
HITWAY #ad - Vybaveno tlumiči předních vidlic. 3. Inteligentní displej s vysokým rozlišením – inteligentní obrazovku s vysokým jasem lze při zapnutí plně zobrazit během jedné sekundy. Displej je jiný. Už se nemusíte bát nerovností na všech druzích silnic.

Přístroj zobrazuje chybový kód. Baterie: bk7 baterie není vyjímatelná / BK7S baterie je vyjímatelná. Nízká hustota a vysoká pevnost, celé vozidlo váží pouze 24, 3 kg a lze jej snadno přepravovat. Můžete kdykoli a kdekoli zobrazit data o jízdě, měnit rychlost, ovládat světlomety. Přehazovačka: bk7 21 rychlostí / bk7s 7 rychlostí 2. Rozdíly mezi bk7 a bk7s: 1. Chybu můžete rychle odstranit pomocí chybového kódu. Světlé světlomety a odrazky vám nabízejí vynikající výhled a efektivně zajišťují vaši bezpečnost při jízdě v noci.

Vybaveno 7stupňovým systémem, který zlepšuje stoupací schopnost a přizpůsobivost různým podmínkám na silnici. 26 palců silné a velké pneumatiky zajišťují dodatečné tlumení nárazů. Rozšířený jízdní režim – toto elektrické kolo je vybaveno 2 režimy zrychlení podpůrný režim, normální režim. Spolehlivá bezpečnostní zařízení – elektrokolo je vybaveno dvojitým kotoučovým brzdovým systémem, který může efektivně zkrátit brzdnou dráhu.
ZnačkaHITWAY #ad
VýrobceZHEJIANG KUANTU INDUSTRY AND TRADE CO., LTD #ad
Výška40.94
Délka69.68
Hmotnost53.57
Šířka25.59
Číslo díluBK7S
ModelkaBK7S