Top 10 Fluid Writer Pen – Permanentní popisovače a popisovací pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Staedtler

#ad

Zlatá/stříbrná, STAEDTLER 8323-S BK2 metalický popisovač, 2 kusy na blistrové kartě, vícebarevné

#ad
Staedtler #ad - Lze použít na papír, karton a na suchém materiálu FIMOair. Z hladkých povrchů jako je sklo a zrcadlo lze snadno otřít vlhkým hadrem. Hrot: kulatá špička. Tloušťka linky: cca 1, 2 mm. Ideální pro alba a blahopřání.
ZnačkaStaedtler #ad
VýrobceSTAEDTLER #ad
Výška0.59
Délka9.25
Hmotnost0.04
Šířka2.6
Číslo dílu8323-S BK2
Modelka8323-S BK2ST
Zárukane

2. edding

#ad

0,3 mm, černé, edding permanentní pero edding 140 S

#ad
edding #ad - Barva hřídele: černá. Ka čáry: 0, 3 mm. Konstrukce špičky: kulatá špička s kovovým obalem. Znovu naplnitelný: Ne. Důkazní doklad: Ne. Barva písma pro psaní: černá. Název psací kapaliny: permanentní, vodotěsný, světlostálý, inkoust na bázi alkoholu bez zápachu. Popis typu produktu: Fóliové pero. Materiál klipu: plast. Vodotěsný: Ano. Daná světlostálost: Ano. Vhodné pro šablonu: ano. Název článku: edding 140 S Pernanent Pen.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Výška0.55
Délka5.59
Hmotnost0.02
Šířka0.55
Číslo dílue- 140 S
Modelka4-140001

3. BIC

#ad

BIC Marking 2300 Permanent Marker, mit Rundspitze, 36er Pack, Wasserfester Stift auch für Karton, Glas und Kunststoff, in Schwarz

#ad
BIC #ad - Auf langlebigkeit ausgelegt: Dieser Stift hält ewig und kann 1 Monat lang ohne Kappe auskommen, ohne auszutrocknen. Ein waschfester stift, karton und kunststoff bis hin zu Glas, von Papier, der auf fast jeder Oberfläche schreibt, Metall und CDs.

Er ist in den 4 farben schwarz, rot und Grün erhältlich und enthält schnell trocknende, blau, geruchsarme und lichtbeständige Tinte. Der bic marking 2000 ecolutions permanent-marker verfügt über eine robuste Rundspitze, die saubere und 1, 7 mm breite Linien erzeugt. Der bic marking 2000 marker wird in Europa und zu 51 Prozent aus recycelten Materialien hergestellt Tintensystem nicht inbegriffen.
ZnačkaBIC #ad
VýrobceBIC #ad
Výška6.57
Délka10.28
Hmotnost2.03
Šířka4.53
Číslo dílu983353
Modelka983353
Zárukaunzutreffend

4. INK LAB

#ad

Sklo, pro DIY fotoalbum, střední a štětcový hrot, scrapbook, svatbu, dvojí tip, metalické pera, návštěvní knihu, deník, černé karty, INK LAB Metalické zvýrazňovače, 24 barev

#ad
INK LAB #ad - Sada vysoce kvalitních metalických štětcových tužek – naše metalické značkovací tužky jsou vyrobeny z kvalitního neprůhledného inkoustu na vodní bázi podle ASTM D4236. Multifunkční kovové pastelky – metalické popisovače se perfektně hodí pro umělecké projekty, darování, skalní malbu, malířské aktivity pro dospělé, umělecké řemeslo z černého papíru, pohárky na míru, ruční práce, kreslení, dárek pro rodinu, dospělé.

Inkoust dobře proudí v rovnoměrných barvách, aniž by bylo nutné třepat. Pička štětce působí jako štětec a vytváří obzvláště jemné nebo silné tahy 0, ale také velmi jemné linie a plnicí formy. Dual-tip-metalický popisovač – díky jedinečnému designu dual tip mohou inklab dual tip-metalické tužky se středním a štětcovým hrotem vytvářet nejen silné stopy a čisté linie, aby vykreslila silné stopy a jasné linie. Střední špička je pevná a trvanlivá, 38 – 5 mm. 24 živých metalických barev – sada metalických tužek obsahuje 10 živých metalických barev, jmenovitě zelená, zlatá, černá, krásný kovový povrch pro umělecké a řemeslné dekorace.

Jsou netoxické, šetrné k životnímu prostředí, odolné vůči světlu a mají silné pokrytí, rychleschnoucí, bez zápachu, aby různé řemeslné práce propůjčily lesklou ozdobu. Nanáší se transparentně, fialová, bílá, stříbrná, bronzová, lepší výběr barev a živý, modrá, červená, světle zelená, ale při sušení se stává neprůhledným. Většina dostupných povrchů – včetně značení kovu se dvěma hroty se výborně hodí na většinu povrchů, karton, kelímky, sklo, kámen, látka, keramika, plast, dřevo, kov, jako jsou fotografie, zejména pro černý papír nebo tmavé povrchy.
ZnačkaINK LAB #ad
VýrobceINK LAB #ad
Číslo díluMTMK002
ModelkaMTMK002

5. ZPSNDP

#ad

0,5 mm/0,7 mm mosaz přenosný kreslicí nástroj na škrábance, ZPSNDP 2 kusy Fluid Writer Pen Set, šikmé pero Fine Line Writer Pen pro opravu škrábanců

#ad
ZPSNDP #ad - Snadná obsluha: přenosný nástroj pro kreslení škrábanců, nalijte do palivové nádrže a držte jako tužku, namažte na povrch a napište. Vysoce kvalitní materiály: fluid writer pen je vyrobeno ze zlaté mosazi a vypadá elegantně a krásně, je pevné a s dlouhou životností a lze jej používat dlouho bez deformací nebo vyblednutí.

Vícenásobné použití: použijte toto tekuté pero pro malování, ideální pro studenty, podepisování, kreslení, matování a dokonce k opravě aut, kutily a cestující umělce. Obsah balení: obdržíte 2 kusy fluidových per, skvělý dárek nebo pěkný dárek pro vás samotné, abyste mohli psát stylově.

Prezentovaný design: tloušťka tohoto mosazného detailního pera na psaní je 0, 7 mm, štíhlá špička vám umožňuje kreslit čáry bez kapek, chyb a rovnoměrné šířky, 5 mm a 0, čímž je proces psaní a malování hladší.
ZnačkaZPSNDP #ad
VýrobceZPSNDP #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluNO
ZárukaČ

6. Bekasa

#ad

Fine Line Fluid Writer Pen, Fluid Writer Painting Pen Ausbessern Schräge Fine Line Malstift Tragbares Zeichenwerkzeug für Kratzer Stein Kunst und Handwerk Kalligraphie, Bekasa Fluid Writer Pen

#ad
Bekasa #ad - Elegant, leicht zu reinigen und langlebig. 100% zufriedenheitsgarantie kontaktieren sie uns und lassen sie uns wissen, wenn Sie Fragen haben, Ihr Kauf kommt mit einer 100% Geld-zurück-Garantie.

Ihre zufriedenheit ist unsere oberste Priorität. Wenn sie probleme wie defekte oder beschädigte Teile vor oder nach dem Gebrauch feststellen, können Sie sich gerne an uns wenden. Einfache handhabung die feine Linienmalerei füllt einfach den Tank mit Farbe. Einfach zu reinigen dieser flüssige schreibstift enthält Stabreinigungswerkzeuge, die leicht zu reinigen sind. Das paket kommt mit 0, 5 mm und 0, 7 mm feinem Linienstift. Refinish-lack unser stift ist sehr gut geeignet für kratzer, Steinschläge, Handwerk, Kalligraphie usw. Hochwertiges messing-materialDer flüssige feine Linienstift ist aus goldfarbenem Messing-Material, das elegant und schön aussieht.
ZnačkaBekasa #ad
VýrobceCulpturen Direct #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluCulp-DS-ZXD0258
ModelkaCulp-DS-ZXD0258
Záruka1 Year

7. Molbory

#ad

Fluid Writer Pen: 2 kusy 0,5 + 0,7 mm Fine Line Paint Pen Malířské pero Fluid Writer Pero Šikmé kaligrafické tužky Oprava laku Kameny Škrábance Škrábance Škrábané skvrny Autolak Oprava

#ad
Molbory #ad - Zlomené nebo poškozené díly, neváhejte nás kontaktovat. Snadno se čistí a má dlouhou životnost. Precizní a jemná špička má extrémně jemnou špičku pro dosažení rovnoměrné šířky, pro umělecké řemeslo, aniž by kapala.

Refinish paint: naše tekuté psací pero se výborně hodí ke škrábání, řezání kamenů, kaligrafii a mnoho dalšího. Vysoce kvalitní hliníkový materiál: tekuté psací pero je vyrobeno ze zlatého hliníkového materiálu a vypadá elegantně a krásně. Design exquisite: fluid writer pen hliníkový design se šikmým svrškem a rýhovanou tyčí vypadá, jako by pocházelo ze středověku, po němž se v 19.

Snadné čištění: pero pro psaní tekutiny obsahuje čisticí nástroj a snadno se čistí. Století používalo husí peří. Pokud před nebo po použití zjistíte jakékoliv problémy, jako např. Snadná obsluha: při použití tekutého pera zřeďte barvu na vodnatou konzistenci, naplňte nádobku barvou, držte ji jako tužku a rovnoměrně ji rozčešte po povrchu, aby hladce klouže.
ZnačkaMolbory #ad
VýrobceMolbory #ad
Číslo díluLL028
ModelkaLL028
Záruka0

8. Cocolemon

#ad

12 barev, permanentní popisovače, dárek, ukončení studia, den otců, sada fixů, učitel, Cocolemon Metalické popisovače, design a dekorace, metalické popisovače jako den dětí, silné a tenké

#ad
Cocolemon #ad - Nejlepší kutilské tužky pro vánoční dekorace a velikonoční dekorace. Balíček a zákaznický servis – obdržíte 12 barevných metalických popisovačů a kvalitní poprodejní servis. Jedná se o velmi kreativní dárek k narozeninám pro děti. Tato sada tužek z kovu není jen skvělým kutilským příslušenstvím pro dospělé a děti pro společné tvoření nebo vytváření doma, ale také skvělým nápadem na dárek k Velikonocům, Novému roku, Vánocům, Díkůvzdání, adventu atd.

I když se používá delší dobu, nezpůsobuje žádné tělesné potíže. Kromě toho má kovová tužka měkkou špičku a může kreslit jemné a silné linie v různých tloušťkách. Prémiová kvalita – tyto štětcové tužky mají prvotřídní tuš na vodní bázi, která je nejen netoxická, bez zápachu, ale také šetrná k životnímu prostředí. Perfektní pro diy – tato sada metalických popisovačů je perfektní pro návštěvní knihu narozenin, jídelní lístky do kavárny, kalendáře, výrobu karet, barvy vajec, malování kamenů, krabička s explozí, album, fotoknihu k vlastnímu vytvoření, vánoční koule z umělé hmoty, nálepky svatební řemeslo, fotoalbum, kartičky pro vlastní tvorbu, sběratelská alba, k nalepení, dárková krabička, fotoalba, venkovní plakáty, velikonoční vajíčka a další.1

12 metalických barevných popisovačů – sada metalických popisovačů má 12 živých a krásných barev s trochou kovového lesku a textury. Zvýrazněte každý povrch – tyto metalické pastelky lze psát na jakýkoli hladký povrch: kov, keramiku, velikonoční vajíčka, kámen, guma, dřevo, vejce, sklo, bílý nebo černý papír. Jsou: zlatá, stříbrná, fialová, modrá, zelená, hnědá, černá, světle zelená, červená, bílá, oranžová a růžová.
ZnačkaCocolemon #ad
VýrobceCocolemon #ad
Číslo díluMK-004
ModelkaMK-004

9. ERISAMO

#ad

Cabints, Precision Touch Up Paint and Scratch Repair, ERISAMO Malířské pero na jemné linie, Fluid Writer Pen for Cars, Metall Rock Chips 0,5 mm +, pero Fine Line Fluid Writer Paint Applicator Pero

#ad
ERISAMO #ad - Po každém použití vyčistěte pero důkladně čisticím nástrojem a mýdlovou vodou. Fine line paint pero naše jemné pero na malování linky dodá elegantní zvýraznění vašeho druhu psaní a kreslení tekutým kovem, sklem a ozdobením konturovacích per.

Iroce dostupnépero fine line paint pen má funkci ukládání pigmentů a velmi jemnou stěrku pro umělecké aktivity, které vyžadují tracing, kreslení a psaní, a je také vhodné pro refinishing some furniture a hardware malé kousky barvy, které vyžadují opravu. Design vintage slant bar brass construction with knurled Slanted Lever Handle has a vintage feel to it as if it is west back in the Middle Ages to the 19th century AD when quill pera.

Snadné použitídilute the paint to a watery consistency and nalijte ji do úložné nádrže, držte ji jako pero a lakujte/evenly na povrch napište malbu, abyste mohli jemně aplikovat barvu. Snadné čištění dodává se s čističem na čištění hrotů a precision holínku, aby se zabránilo tomu, že jste se vyčistili z nepořádku.
ZnačkaERISAMO #ad
VýrobceERISAMO #ad
Číslo díluERISAMO-HG4958-45DEK

10. Frunimall

#ad

Oprava škrábanců, šikmé pero Fine Line Paint Pen,Fine Line Fluid pro automobily, skříně, 2 ks 0,5 mm + 0,7, Frunimall Fluid Writer Pen,Fine Line Painting Pero, Applicator Pero, pero na spisovatele

#ad
Frunimall #ad - Století vypadat posazeně. Snadná obsluha pero fluid writer pen musí pouze ředit barvu ve vodě, nalít do palivové nádrže a držet jako tužku, namazat na povrch a psát.

Retro design aplikátorová tužka má retro design a rýhovaná diagonální rukojeť nechává lidi v 19. Snadné čištění pero fine line painting pen se po každém použití ponoří do čisté vody a poté se čistí čisticí kapalinou nebo čisticím nástrojem. Iroké použití fine line fluid writer paint lze použít na téměř každém povrchu, kreslení a také k opravě škrábanců na auta, lze ji použít k dokreslení, škrábanců nábytku atd. Vysoká kvalita Šikmé pero fine line paint pen vybírá vysoce kvalitní hliník jako surovinu, který je silný a má dlouhou životnost a lze jej používat dlouho bez deformací nebo vyblednutí.
ZnačkaFrunimall #ad
VýrobceFrunimall #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMona-HLJ-ZXD0258
ModelkaMona-HLJ-ZXD0258