Top 10 Füller Teenager Mädchen – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Plnicí pero Lamy Al-Star Black Purple 029 M

#ad
Lamy #ad - Z hliníku. Včetně velkokapacitní inkoustové bombičky v modré barvě. Tloušťka pera M. S leštěným ocelovým hrotem. Lze použít s konvertorem Z 24.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.38
Délka6.1
Hmotnost0.05
Šířka0.38
Číslo díluFP 029 M black purple
Modelka29
Zárukabez záruky

2. Lamy

#ad

Ideální do školy, LAMY Safari vista transparentní plnicí pero 012 z plastu s výraznými prohlubněmi pro uchopení a ocelovou pružinou šířka stehu M, vč. inkoustové patrony LAMY T 10, na univerzitu nebo

#ad
Lamy #ad - Všechna plnicí pera lamy jsou vybavena velkokapacitní inkoustovou patronou lamy t 10, která je k dostání v dalších barvách: královská modrá vymazatelná, fialová, červená, tyrkysová, černá, modročerná a zelená.

Zvláštností tohoto plnicího pera lamy safari vista je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, která plně rozpozná "vnitřek", lze díky průhledné variantě, perfektně rozpoznat. Robustní pružina z ušlechtilé oceli s dlouhou životností zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s pružinou pro leváky.

Rozsah dodávky: 1x lamy safari vista plnicí pero v průhledné s tloušťkou pera m - vč. 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.87
Délka5.83
Hmotnost0.02
Šířka0.87
Číslo díluF/P 12 M
ModelkaF/P 12 M
ZárukaBez záruky

3. Lamy

#ad

Lamy AL-star turmalínové plnicí pero model 023, s rytinou laserové gravírování, tloušťka pružiny A, V60

#ad
Lamy #ad - Barva gravírování: bílá/šedá. Symbol: pokud není uvedena poloha, je symbol vyryt podle konce textu. Obsah: 1x plnicí pero a vč. 1x inkoustové patrony t10 modrá, 1x laserové gravírování a 1x vyobrazené balení. Důležité: pro design vaší rytiny e-shop-muehlheim, klikněte prosím na "Přizpůsobit nyní". Materiál: kryt z hliníku a rukojeť z plastu. Text rytiny: pouze písmena latinské abecedy vč. A, a, lze gravírovat ve druhu písma 2-10, velikosti, u jiných údajů se text automaticky vyryje ve stylu písma 1.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu34721LG
Modelka23

4. Lamy

#ad

Charcoal Matt Black, Lamy Safari 1203885 017 EF Safari 2017 Plnicí pero s polovinou peří

#ad
Lamy #ad - Darujte radost: plnicí pero lamy safari je ideálním plnicím perem pro děti od 3. Rozsah dodávky: 1 x lamy safari plnicí pero 017 v barvě umbra/matná černá s tloušťkou pera m / vč.

Plnicí pero s krytem z abs plastu zaujme svým elegantním a matným designem, který je doplněn černou ocelovou pružinou a černým samozavíracím kovovým klipem. 1 x velkokapacitní inkoustové patrony t 10 v matné černé / kompatibilní s konvertorem Z28 pro udržitelné používání. Snadné psaní díky výrazným prohlubním úchopům: díky ergonomicky tvarované rukojeti padne pero Lamy bezpečně do ruky – pro příjemný pocit při psaní.

Třída, navíc je vhodný pro mládež a dospělé. Made in germany – na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek peří podporuje individuální styl psaní.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.47
Délka5.67
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo dílu1203065
Modelka1203885 017 EF
Zárukabez záruky

5. STABILO

#ad

STABILO Easybuddy v černé/nebesky modré, modré vymazatelné, Školní plnicí pero se standardní pružinou M, vč. patrony

#ad
STABILO #ad - K dostání ve 3 variantách pružin začátečník A, standard M, levák L. Peří a dřík z robustního materiálu. Ergonomická, protiskluzová měkká úchopová zóna, vhodná pro leváky i praváky. Pero se zrnem iridia pro snadné psaní a čistý popis – nepraská, neškrábe. Maximální ochrana proti vytečení díky speciálně vyvinuté technologii.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška0.83
Délka5.91
Hmotnost0.05
Šířka0.71
Číslo dílu5031/4-41
Modelka5031/4-41

6. Scriveiner

#ad

Kancelář, Scriveiner Plnicí pero chrom stříbro – skvělé pero s 24karátovým zlatem, ideální pro dámy a pány, ředitele, Schmidt pero 18 karátů střední, profesionály, pěkné kuličkové pero

#ad
Scriveiner #ad - Perfektně vyvážené a vyvážené v ruce – toto je luxusní plnicí pero pro ty, kteří rádi píšou každý den. Pokud nejste spokojeni, abyste dosáhli nejlepšího možného výsledku. Schmidt konvertor a dvě náhradní patrony jedna černá, jedna modrá. Ať už pro příležitostné použití nebo pro executivy, do práce, kanceláře nebo pro osobní použití – vaše plnicí pero Scriveiner budou obdivovat lidé kolem vás.

Užívejte si pocit skutečného luxusního pera v ruce – dech beroucí luxusní plnicí pero od Scriveiner. Otiskněte své kolegy a své milované – pero je prezentováno v krásné krabičce a je tak perfektním dárkem. Naši zákazníci jsou ve všem, co děláme, nahradíme výrobek nebo Vám vrátíme peníze – podle toho, co preferujete. Nakupujte s absolutní důvěrou – neuvěřitelný zákaznický servis a 100% záruka vrácení peněz.

Mosaz se stříbrným chromem ve 24karátovém zlatě. Přeneste své vzpomínky bez námahy – vaše pero se dodává se střední pružinou schmidt, pozlacenou 18karátovým zlatem. Díky inkoustovému systému schmidt z Německa vaše pero bez problémů klouže po jakémkoli druhu papíru. Známe kvalitu našich výrobků a chceme, středem pozornosti. Vyjádření elegance, rafiny a luxusního luxusu – tužky Scriveiner jsou navrženy v Londýně, Anglii a ztělesňují nadčasové vlastnosti klasického britského designu.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Výška1.73
Délka6.69
Hmotnost0.33
Šířka2.56
Číslo díluSVFP00002
Modelka5060958020227

7. STABILO

#ad

Magenta A, Školní plnicí pero Stabilo Easy Buddy I

#ad
STABILO #ad - K dostání ve 3 variantách pružin začátečník A, standard M, levák L. Peří a dřík z robustního materiálu. Pero se zrnem iridia pro snadné psaní a čistý popis – nepraská, neškrábe. Maximální ochrana proti vytečení díky speciálně vyvinuté technologii. Ergonomická, protiskluzová měkká úchopová zóna, vhodná pro leváky i praváky.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška7.68
Délka0.71
Hmotnost0.07
Šířka3.54
Číslo díluB-51566-3
ModelkaB-51566-3

8. Lamy

#ad

Do školy nebo na, stabilní plnicí pero 046 z hliníku s víčkem v růžové barvě s protiskluzovou rukojetí a pružinou z ušlechtilé oceli pro začátečníky, ideální pro začátečníky v psaní, LAMY Nexx lehké

#ad
Lamy #ad - Made in germany – na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek peří podporuje individuální styl psaní.

Rozsah dodávky: 1 x lamy nexx plnicí pero 046 v růžové barvě s tloušťkou pera a / vč. Snadné psaní díky výrazným prohlubním úchopům: díky ergonomicky tvarované rukojeti padne pero Lamy bezpečně do ruky – pro příjemný pocit při psaní. Ocelová pružina tloušťky a pro začátečníky je perfektně přizpůsobena psacímu peru. 1 x inkoustové patrony t 10 v modré / kompatibilní s konvertorem Z28 pro udržitelné používání. Plnicí pero s krytem z robustního hliníku zaujme svým moderním a funkčním designem, který je doplněn plastovým víčkem v růžové barvě.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška4.72
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo dílu1233531
Modelka1233531
Zárukabez záruky

9. STABILO

#ad

Ergonomické školní plnicí pero pro praváky s pružinou A pro začátečníky, barva psaní modrá vymazatelná, STABILO Easy birdy v tyrkysové / neonově růžové, včetně patrony, jednotlivé pero

#ad
STABILO #ad - Ve speciálních verzích pro leváky i praváky. Nastavovací nástroj není součástí dodávky, lze jej však objednat samostatně. Protiskluzová rukojeť. Lemovaná pružina pro ochranu před modrými prsty. Ergonomické školní plnicí pero s individuálně nastavitelným úhlem pružiny pro měkké psaní a čistý charakter písma.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška0.75
Délka5.51
Hmotnost0.05
Šířka0.87
Číslo dílu5014/1-41
Modelka5014/1-41
ZárukaBez záruky

10. STABILO

#ad

Plnicí pero STABILO Flow MODERN Office v pastelové růži, jednotlivé pero, včetně patrony

#ad
STABILO #ad - Komfortní a koncentrované psaní díky ergonomické úchopové zóně. Lze doplnit standardními náplněmi. Kvalitní kovový klip a matný vzhled. Pro teenagery, trendy a dospělé se smyslem pro styl. Trendy a barevné provedení plniva v kombinaci s oblíbenou kvalitou STABILO. Dné skvrny – odpružená krytka poskytuje maximální ochranu proti vytečení pro čistý vzhled písma. Optimalizovaný obraz písma díky kvalitní pružině z ušlechtilé oceli se středním hrotem 0, 5 mm.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška0.87
Délka0.91
Hmotnost0.04
Šířka6.1
Číslo dílu5074/10-41
Modelka5074/10-41
Zárukane