Top 10 LED Röhre 150cm Komplettset – Kancelářská stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOFTRONIC

#ad

Propojitelné, 4000 K neutrální bílá, svítidlo do vlhkých, Balení 2 ks LED žárovek do vlhkých místností 150 cm IP65-48W 5760 lumenů, svítidlo do sklepa, svítidlo do mokrých místností, HOFTRONIC

#ad
HOFTRONIC #ad - Nemusíte tedy kupovat extra LED trubičky. Dlouhá životnost a robustní: naše led svítidlo do vany je vyrobeno z kvalitního plastu abs a polykarbonát a neporézní ani při delším působení chemických výparů. Můžeme je také doporučit pro použití v parkovištích, protože jejich rozptýlené světlo neoslňuje.

Kromě toho obdržíte svítidlo v kompletní sadě se vším, co potřebujete k montáži, a můžete pomocí připojovacích šroubovacích šroubů spojit až 8 svítidel. Mnohostranně použitelné: led svítidlo do vany můžete používat ve velmi mnoha oblastech. 50 % úspora energie a nákladů: naše led svítidlo do vlhkých prostor vytváří světelný výkon 5760 lumenů, ale k tomu potřebuje pouze 48 wattů. Plug and play: umístění tohoto led svítidla do vany je velmi snadné, protože světelný zdroj je integrován. Led s vícenásobnou ochranou: naše 150 cm dlouhé led svítidlo je vodotěsné, například ve sklepích, kůlnách a skladových halách.

Toto led svítidlo s dlouhým polem má velmi malou montážní výšku pouze 5, chladničkách, a proto téměř ve všech oblastech, nárazuvzdorné a odolné vůči chemickým výparům. Pokud by tedy někdy měla být led zářivka během záruční doby vadná, dostanete od nás novou - zdarma. Ve srovnání s 82w zářivkou s podobnými světelnými hodnotami ušetříte s touto LED lampou až 50 % nákladů na energii. Má životnost 25 000 hodin při průměrném používání je to 10 let.
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška2.56
Délka59.06
Hmotnost11.02
Šířka2.56
Číslo dílu2705992
Modelka2705992
Záruka2 roky.

2. NCC-Licht

#ad

NCC-Licht LED T8 plastová trubice 150 cm 24W/860 G13 2500lm studená bílá 6000 K denní světlo 270° se startérem

#ad
NCC-Licht #ad - Led trubice nejen šetří energii a má dlouhou životnost, ale nabízí také jasné osvětlení díky své studené bílé barvě světla s 6000 kelvinů.

Součástí dodávky je led startér, který umožňuje jednoduchou instalaci a uvedení do provozu. Rozměry led trubice: průměr trubky = 28 mm; celková délka trubice = 1500 mm. Zažijte inovaci a funkčnost s naší prvotřídní LED trubicí, která je vyrobena z robustního plastu a zaručuje tak odolnost proti rozbití. Navzdory svému lehkému materiálu přesvědčí tato trubice svou stabilitou – neprověšuje a vždy si zachovává svůj tvar. Trubice se vyznačuje velkorysým vyzařovacím úhlem 270°, který zajišťuje rovnoměrné a široké osvětlení.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Design GmbH #ad
Výška1.1
Délka59.06
Šířka1.1

3. Cresmar

#ad

2300 lm, 6000 K, mléčný kryt, 23 W, studená bílá, Cresmar LED zářivka 150 cm, kompletní sada s objímkou, podhledové svítidlo, LED stropní svítidlo rozšířitelné, trubková lampa, LED světelná lišta

#ad
Cresmar #ad - Snadná instalace a rozšířený design– led trubici kompletní verze lze velmi rychle a snadno instalovat. Jednoduchým a přímým zapojením nebo prodlužovacím kabelem můžete spojit až 8 podlinkových svítidel tohoto typu - velmi praktické. Ultra dlouhá životnost – led světelná lišta má hliníkový hřbet pro velmi vysokou tuhost a optimální odvod tepla.

Jednoduše našroubujte dva klipy na strop a lampu zavěste. Mnoho možností použití– led zářivka je velmi vhodná pro použití jako podhledové svítidlo do kuchyně a komody nebo jako osvětlení skříně nebo stropní svítidlo v garáži a dílně. Energeticky úsporné– naše led trubice používá nejnovější technologii: led čipy smd 2835. Tuto světelnou lištu lze používat nepřetržitě po dobu 50 000 hodin, není horká; CRI> 80, čímž lze dosáhnout skutečné věrnosti barev. Nabízí super jas s nejvyšší účinností 2400 lm skutečně měřený výstup světla.

10w led odpovídají běžné 100w žárovce a ušetří více než 85 % nákladů na energii. Se spojovacím víčkem cca 3 cm lze spojit zářivky a namontovat v jedné řadě. Rozsah dodávky–1 × led zářivka; 1× návod k instalaci; 1× montážní sada 2× upevňovací svorky; 2× šrouby a hmoždinky; 1× trojpólový adaptér; 1× připojovací svorka; 1× ochranný kryt proti prachu; 1× připojovací kabel 15 cm. Ideální do pracovny, továrny, pracovního stolu, chodby, sklepa, kanceláře, schodiště, užitkových prostor, obchodu, loftu, ložnice, skladovacích prostor atd.
ZnačkaCresmar #ad
VýrobceCresmar #ad
Výška1.3
Délka59.06
Hmotnost1.9
Šířka1.38

4. HOFTRONIC

#ad

HOFTRONIC, LED svítidlo do vlhkého prostoru 150 cm 6000 K studená bílá 2x30W 9600lm 160 lm/W bez blikání Propojitelná T8 dílenská lampa IP65 vodotěsné svítidlo do vany svítidlo pro garáž sklep

#ad
HOFTRONIC #ad - Bolesti hlavy nebo únava jsou častými následky blikajícího světla. Proto používáme výhradně kvalitní materiály, rohs, lm80 a ce, jako je čistý 6063 hliník a osvědčené plasty jako ABS a polykarbonát. Bez blikání a patentování: boah, nervuje to, protože vyzařuje světlo dostatečně vysokou frekvencí. Efektivní a jasné: opět takový mistr úspory energie od firmy hoftronic.

V každém případě je zde vše důležité: vedle led trubice, krytu a ovladače také šrouby, hmoždinky a nerezové montážní držáky. Hliník na zadní straně výborně odvádí vznikající teplo a plastové díly jsou nárazuvzdorné. Barva světla je aktivující bílé denní světlo 6000 kelvinů. Vše je zde a rychle smontováno: zaručujeme vám, že tento dobrý kousek s trochou zručnosti a vhodného nářadí můžete všude bez problémů připevnit. Kvalita se zárukou: zda je pro nás kvalita důležitá? samozřejmě! tento produkt hoftronic je certifikován ce, tÜv, emc, protože bezpečnost je pro nás důležitá.

Vodotěsné a mnohostranné: k čemu hledáte vhodnou led? pro vaši dílnu, koupelny nebo kanceláře? pro prodejnu, sklad nebo halu? do sklepa, obchodní prostory nebo přístřešek na auto? pro vnitřní nebo venkovní použití? Zcela upřímně: zcela nezáleží! Naše LED vanové svítidlo je chráněné proti prachu a stříkající vodě třída ochrany: IP65, snáší teploty od -25 °C do +50 °C vhodné i pro chladicí prostory a je proto mylně mnohostranně použitelné. K tomu je doba hoření více než 50 000 hodin – pětkrát více než standardní zářivka. Mimochodem můžete také spojit několik těchto LED žárovek s paticí T8 a současně je zapínat a vypínat.
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška4.02
Délka61.89
Hmotnost11.02
Šířka4.02
Číslo dílu552548
Modelka552548
Záruka5 let.

5. IEGLED

#ad

Do sklepa, IP65 LED svítidlo do sklepa, IEGLED LED svítidlo do vlhkých místností 150 cm, dílny,, vodotěsné svítidlo do vlhkých místností, lampa do vany, stropní svítidlo LED trubice 45 W 5000 lm

#ad
IEGLED #ad - Led trubice je alternativou k tradičním 350w žárovkám nebo 100W zářivkám, šetří více než 90 % nákladů na energii. Cri>80/realističtější reprodukce barev: index podání barev až ra80+ dokonale reprodukuje skutečnou barvu. Iroké spektrum použití jednoduchý a krásný design vhodný pro venkovní i vnitřní použití, kanceláře, sklady, technické místnosti, obchodu, hobby místnosti, parkoviště, např.

Neoslňuje a neoslňujeled stropní svítidlo do dílny svítí v širokém úhlu 180°, aby prostor plně osvětlil. Snadná instalace led svítidlo do vany se musí pouze připevnit na stěnu nebo strop pomocí šroubováku a svítidlo pak lze připevnit do držáku. Má vysokou propustnost světla, i když se podíváte přímo, nebude oslňující ani oslňující, světlo je rovnoměrně a měkce rozptýleno po místnosti, což může dobře chránit oči. Do kuchyně, továrny, díky vynikající kvalitě led trubic je můžete instalovat téměř na každém místě, dílny, sklepa, přístřešky, chodby, vnější stěny, dílny, šatny, obchody, balkon, dílny, dílny, farma atd.

Světelná účinnost činí až 110 lm/W. Energeticky úsporné a s dlouhou životností: 150cm led svítidlo do vlhkých prostor využívá nejnovější technologii ochrany životního prostředí. Vodotěsnost ip65: díky vysoké třídě ochrany ip65 má toto led svítidlo do vlhkých prostor extrémně vysokou odolnost proti nečistotám a vodě a hodí se zejména jako LED osvětlení pro místnosti s vyšší vlhkostí. Díky mléčně bílému krytu vytvářejí vysoce kvalitní led diody homogenní, a absence blikání, neoslňující světlo, oslnění a bzučení zabraňuje přetížení očí a nepohodlí.
ZnačkaIEGLED #ad
VýrobceIEGLED #ad
Výška1.97
Délka59.06
Hmotnost1.5
Šířka2.76
Číslo díluL25TR1145FFWZ
ModelkaL25TR1145FFWZ

6. LED-Luchs

#ad

LED-Luchs Balení 10 ks LED trubice 150 cm – neutrální bílá 4000 K – 2100 lumenů – T8 – G13-20W nahrazuje 58 W – včetně startéru – LED trubice zářivka neonová zářivka svítidlo trubicová lampa

#ad
LED-Luchs #ad - Sekundově rychlé přestavení na led: nyní můžete své staré běžné halogenové žárovky pohlcovat energii na vysoce výkonné led značky LED-Luchs Bleskově rychlá instalace díky montážnímu návodu a přiloženému náhradnímu startéru! Kompatibilní s KVG a VVG, pokud je k dispozici startér nebo s běžnou LED paticí.

Díky použití nejmodernější led technologie značky led diod. Vysoce účinný a šetří energii: snižte nyní náklady na elektřinu. Mnohokrát úspěšně používán v následujících prostorách našich zákazníků; kancelář, sklep, chodba, garáž, dílna, průmyslové budovy a komerční prostory. Udělejte to jako naši zákazníci a ušetřete až 80 % svých nákladů na energii. Rychlá reakční doba a špičkový poměr ceny a výkonu nás charakterizují již mnoho let! Certifikované prémiové svítidlo: naše led trubice jsou testovány a certifikovány v souladu s evropskými normami.

Vysoce výkonné led trubice: žádné blikání, kvalita světla ++, životnost: 20 000 hodin, okamžité osvětlení bez nepříjemných zahřívacích dob, intenzita světla + +, vynikající index podání barev cri > 80, spínací cykly: 15 000, materiál: z extrémně trvanlivého prémiového nano-plastu. Extrémně vysoká spokojenost zákazníků: potřebujete podporu nebo plánujete větší projekty? led-luchs je vaším kompetentním kontaktním partnerem, pokud jde o chytré řešení osvětlení. Prošel: certifikace CE, RoHS, LVD. Dlouholeté know-how v oblasti osvětlení.
ZnačkaLED-Luchs #ad
VýrobceLED-Luchs #ad
Výška1.1
Délka59.06
Šířka1.1

7. HOFTRONIC

#ad

LED zářivka bez blikání, LED trubice 150 cm, T8 G13, životnost: 50 000 hodin záruka 5 let, 30 wattů 4800 lumenů 160lm/W, HOFTRONIC, neutrální bílá 4000 K trubicová lampa

#ad
HOFTRONIC #ad - Díky tomu můžete touto led trubicí osvětlit i velké skladovací haly nebo průmyslové oblasti. Už žádné nepříjemné blikání. Vady se vymění zdarma. Okamžitě plné světlo. Funguje v každém běžném pouzdru klasických neonových zářivek s paticí G13, a přesto můžete bez problémů spojit několik dohromady.

To umožňuje vysoký výkon 0, pokud používáte dodávaný fiktivní startér. Máte-li dotazy nebo stížnosti, ROHS, kontaktujte nás. Kvalita hoftronic tato led trubice je originální produkt od hoftronic. A nevyžaduje dobu náběhu: když světlo zapnete, led čipy okamžitě vydávají plné světlo – bez čekání. Tato led zářivka má patentovaný design, který zajišťuje elegantní vzhled, pouzdro je vyrobeno z hliníku 6063 a polykarbonátu. Na tuto led zářivku vám poskytujeme 5letou záruku.

Patentovaný design díky jedinečné vnitřní struktuře a vysoce kvalitním komponentům je tato led neonová trubice t8 g13 bez blikání, což je při výměně na LED velmi důležité. Samozřejmě protože s tímto světelným zdrojem nakupujete také naši osvědčenou kvalitu hoftronic. Pracujeme vždy s vysoce kvalitními materiály a důkladně testovanými kvalitními produkty. Také tato led trubice je vybavena všemi důležitými značkami jakosti: CE, EMC, TÜV a LM80
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška1.02
Délka1.02
Hmotnost11.02
Šířka1.02
Číslo dílu417441
Modelka417441
Záruka5 let.

8. Allesin

#ad

Allesin LED zářivka 150 cm kompletní sada T8 LED trubice s objímkou, LED světelná lišta, teplá bílá 3000 K, světlo do skříně, mléčný kryt, 23 W, 2000 lm, spodní svítidlo, trubková lampa

#ad
Allesin #ad - Rozsah použití a záruka led zářivka je velmi vhodná pro použití jako podhledové svítidlo do kuchyně a komody nebo jako osvětlení skříně nebo stropní svítidlo v garáži a dílně. Ideální do pracovny, sklepa, kanceláře, ložnice, obchodu atd.

Lampa je rozšiřitelná, spojte až 10 podhledových svítidel tohoto typu a získáte průběžné osvětlení. Rozdělená na mléčný kryt a průhledný kryt. V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Ultra dlouhá životnost led svítidlo t8 má hliníkovou zadní stranu pro velmi vysokou tuhost a optimální odvod tepla. Vyzařuje světlo ihned po zapnutí. Energeticky úsporná a ekologická šetrnostnaše led trubice používá nejnovější ruční práce led čipů smd 2835 nabízí super jas s vysokými lumeny, již žádné tmavé rohové oblasti.

Bezpečnost a věrnost barev zářivka led neobsahuje žádné olovo a rtuť ani uv záření. 18w led odpovídají běžné 180w žárovce a ušetří více než 85 % nákladů na energii. 6měsíční záruka bez starostí. Tato světelná lišta činí až 50 000 hodin a nabízí široké 140° rozložení světla pro vnitřní osvětlení. Zářivka je bez blikání a zvlnění.
ZnačkaAllesin #ad
VýrobceAllesin #ad

9. ZONE LED

#ad

Balení 5 ks, 24 W, 150 cm, 3000 lm, ZONE LED Sada – LED trubice T8, bílé světlo 6500 K

#ad
ZONE LED #ad - Perfektní pro ekologické spotřebitele! Pracovní plochy nebo kuchyně. Naše led trubice jsou nejen energeticky úsporné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Ideální pro použití v kancelářích, garážích a dalších místech, dílnách, kde je nutné jasné osvětlení.

Perfektní pro prostory, které vyžadují neutrální osvětlení, jako např. Vychutnejte si barevnou teplotu 6500 k, která vytváří chladné bílé světlo pro příjemnou pracovní nebo domácí atmosféru. S naší led trubicí, která je vybavena vysoce kvalitními čipy samsung a získáte dlouhou životnost a 5letou záruku na LED čip. Zažijte jasné, bílé světlo s trubicí zone led t8, která s 24 w nabízí výkon 56 w.

Ideální pro oblasti, kde je zapotřebí silné osvětlení, jako např. Sklady nebo výrobní závody. Jsou vyrobeny z trvanlivého nano plastu a nabízejí udržitelnou alternativu k běžným neonovým zářivkám. Produkt, na který se můžete spolehnout. S působivým světelným tokem 3000 lm 125 lm/w nabízí naše led trubice efektivní řešení osvětlení.
ZnačkaZONE LED #ad
VýrobceV-TAC #ad
Výška1.1
Délka59.06
Hmotnost0.45
Šířka1.1
Číslo díluVT-152
Modelka21675
Záruka5.

10. NCC-Licht

#ad

NCC-Licht 10 x LED světelný zdroj T8 skleněná trubice 150 cm 24W/860 G13 HO 3500lm denní světlo 6000 K studená bílá se startérem

#ad
NCC-Licht #ad - Technické údaje: příkon: 24 w; patice: g13; barva světla: denní světlo bílá; teplota barvy: 6000 k; Životnost: 26. Startér je součástí dodávky. 000x; světelný tok v lumenech: 3500lm; reprodukce barev: 80 ra; úhel vyzařování: 270°; stmívatelné: Ne; Spotřeba energie: 24 kWh/1000 h; síťová frekvence : 50/66 0; napětí: 230V.

Rozměry led trubic: průměr trubek = 28 mm; celková délka trubic = 1500 mm. Díky vestavěné led technologii a životnosti až 26 000 hodin je trubice energeticky úsporná a má dlouhou životnost. Startéru. 150 cm dlouhá led trubice se studenou bílou barvou světla 6000 K dosahuje s 3500 lumeny příkon 24 wattů. 000 h; spínací cykly: 2010 kusů led osvětlovacích prostředků trubice t8 150 cm 24w/860 g13 ho 3500 lm bílé denní světlo 6000 K vč.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Design GmbH #ad
Výška1.1
Délka59.06
Hmotnost0.35
Šířka1.1
Modelka2109237139