Top 10 Noise Cancelling Over Ear Headphones – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sony

#ad

černá, Sony Bezdrátová průmyslová sluchátka WH-1000XM4 s mikrofonem pro hlasové ovládání telefonu a hlasového ovládání Alexa

#ad
Sony #ad - Next-level music with Edge AI, co-developed with Sony Music Studios Tokyo. Touch sensor controls to pause/play/skip tracks, control volume, activate your Voice Assistant and answer phone calls.

Industry-leading Noise canceling with Dual Noise Sensor Technology. Ivotnost baterie až 30 hodin s rychlým nabíjením 10 min nabíjení za 5 hodin přehrávání. Technologie speak-to-chat automatically reduces hlasitosti during conversationsSuperior call quality with precise voice pickupWearing Detection pause playback when headphones are removedSeamless Multiple-Device PairingAdaptive Sound Control provides a personalized listening experienceUpdated Design Relieves Pressure for lonieves Pressure for lonieves Pressure for lonieves Glasting komfortní.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.94
Délka7.27
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH1000XM4/B
ModelkaWH1000XM4/B
Záruka1 rok

2. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku, audio s vysokým rozlišením, hluboké basy, křišťálově čisté hovory, doba přehrávání 56 hodin, ovládání aplikací –

#ad
TOZO #ad - Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Skládací design skládací a lehký design vám umožňuje složit sluchátka přes uši bluetooth a umístit je všude.

Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Sluchátka můžete jednoduše uložit do tašek a cestovních kufrů a zabrat tak méně místa v batohu, což je perfektní pro cestování, sport a každodenní použití. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

3. TOZO

#ad

Audio s vysokým rozlišením, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory, ovládání přes, hluboké basy, doba přehrávání 56 hodin

#ad
TOZO #ad - Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu.

Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT205
ModelkaHT2

4. TOZO

#ad

Doba přehrávání 56 hodin, ovládání přes, audio s vysokým rozlišením, křišťálově čisté hovory, hluboké basy, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
TOZO #ad - Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.

Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT203
ModelkaHT2

5. TOZO

#ad

Křišťálově čisté hovory, audio s vysokým rozlišením, hluboké basy, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání aplikací –, doba přehrávání 56 hodin

#ad
TOZO #ad - Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře.

Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT204
ModelkaHT2

6. TOZO

#ad

Ovládání aplikací –, doba přehrávání 56 hodin, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, křišťálově čisté hovory

#ad
TOZO #ad - Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích.

Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.

Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT206
ModelkaHT2

7. Philips Audio

#ad

Kompatibilní s hlasovými asistenty a až 50 hodin přehrávání hudby – černá, Philips Audio Bezdrátová Bluetooth sluchátka Fidelio L4 Noise Cancelling – vynikající kvalita hovoru

#ad
Philips Audio #ad - Doba hraní 40 + hodin: s aktivovaným anc můžete poslouchat hudbu déle než jeden den. Bezpečné. Noise cancelling pro +: vynikající kvalita zvuku z každého zdroje, bezdrátově nebo kabelové připojení. Mimořádně pohodlné.

Polstrované náušníky z paměťové pěny pro příjemný pocit při nošení. Adaptivní potlačení hluku se rychle přizpůsobí vašemu prostředí a v reálném čase potlačuje vnější hluk, včetně větru. Nadčasový design fidelio: elegant. Plné nabití přes usb-c trvá 2 hodiny a 15minutové rychlé nabíjení zajišťuje dalších 14 hodin. Vynikající kvalita hovoru: můžete bez problémů telefonovat i na hlučných místech. Další generace bluetooth: tato sluchátka fungují se zařízeními, která podporují bluetooth LE Audio a kodeky AAC, LDAC a LC3.

Získáte citelně lepší zvuk a stabilnější spojení i na rušných místech. Mikrofony beamforming se zaměřují na zvuk vašeho hlasu, pokročilé algoritmy AI brání tomu, aby hluk pozadí rušil vaši konverzaci. Zaoblená čelenka má kroužky do uší z tmavého satinovaného hliníku a akcenty z kůže Muirhead.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTP Vision #ad
Výška2.09
Délka8.23
Hmotnost0.73
Šířka8.43
Číslo díluL4/00
ModelkaL4/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. soundcore

#ad

Audio s vysokým rozlišením, doba hraní 40 h v režimu ANC, hluboké basy, personalizace přes aplikaci, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
soundcore #ad - Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem.

Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor.

Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

9. soundcore

#ad

Hluboké basy, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, doba hraní 40 h v režimu ANC, audio s vysokým rozlišením, personalizace přes aplikaci

#ad
soundcore #ad - Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.

Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004G31
ModelkaA3004G31

10. Sony

#ad

Sony WH-1000XM3, Wireless Noise Cancelling Headphones, Silver

#ad
Sony #ad - Quick attention mode für mühelose Gespräche ohne Abnehmen der Kopfhörer. Hochwertige klangqualität mit 40 mm Flüssigkristallpolymertreibern. Branchenführende Rauschunterdrückung bringt nur Musik, nichts anderes. Lieferumfang: wh1000xm3 / ladekabel uSB-C / Tragetasche / Audiokabel für kabelgebundene Verbindung. Smart listening by SENSE ENGINE.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.92
Délka7.28
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH-1000XM3SME
ModelkaWH-1000XM3