Top 10 Ordnungshelfer Büro – Organizéry na stůl

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Relaxdays

#ad

Relaxdays organizér na psací stůl, rukojeť, kyblík na tužky, přirozená textura, přírodní, bambus, 4 přihrádky, v × š × h: cca12 x 25 x 18 cm

#ad
Relaxdays #ad - Stará se o pořádek:skončete konečně s otravným chaosem na vašem psacím stole – do 4 přihrádek můžete uložit vše, co jinak leží okolo, a díky rukojeti jej můžete bez problémů přenášet.

Kompaktní a skladný – rozměry celkem v x š x h: cca12 x 25 x 18 cm. Vnitřní rozměry malé přihrádky v x š x h: cca7 x 7, 5 cm. Vnitřní rozměry velká přihrádka v x š x h: cca11 x 23, 5 x 7, 5 x 8 cm. Nadčasový design:přírodní odstíny se hodí do různých prostor – také do koupelny na kosmetiku a další potřeby nebo na jídelní komodu jako držák na příbory a ubrousky.

Přirozeně pěkný:jako všechny výrobky z bambusu, i tento organizér vyzařuje určité teplo – učiňte ze svého pracovního prostoru místo, kde se práce stane potěšením. Extra úložný prostor:malé přihrádky se hodí především na tužky, nůžky, pravítko a jiné drobnosti – vzadu naleznou místo poznámkové bloky a také dopisy nebo listy papíru A5.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška4.72
Délka7.09
Hmotnost1.32
Šířka9.84
Číslo dílu10020543
Modelka10020543
ZárukaGesetzliche gewährleistungsfrist.

2. Relaxdays

#ad

Kancelářský regál s držáky na tužky a zásuvkou, v × š × h: 10,5 × 22 × 11 cm, Relaxdays Organizér na psací stůl, černý, kovová síťovina

#ad
Relaxdays #ad - Se zásuvkou: kulatý otvor rukojeti usnadňuje vytažení odkládací plochy – zásuvka měří cca 6 × 12, 5 × 10, 5 cm VxŠxH – příjemně hladké hrany bezpečné pro děti. Silné detaily: 4 nohy zajišťují pevné postavení organizéru na psací stůl – šetří stůl – boční držáky na tužky rozdělené do 4 přihrádek také pro pravítka nebo kružítka praktické.

Všestranný odkládací systém: kancelářské potřeby – možnost uložení tužek, lepicích listů, kancelářských sponek a mnoho dalšího – prostorově úsporný organizér s 9 přihrádkami. Vytváří pořádek: uspořádejte chaos na svém psacím stole doma nebo v kanceláři – v systému pořádku můžete uložit, co jiného se obejde – odkládací box v černé variantě.

Stabilní a krásný: organizér na psací stůl se skládá z robustního kovového pletiva – rychlý přehled kancelářských materiálů díky struktuře mřížky s jemnými oky držáku na lístečky.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška4.13
Délka4.33
Šířka8.66
Číslo dílu10022482_46
Modelka10022482_46

3. PIETVOSS

#ad

Držák na iPhone, polička nad klávesnici z bambusového dřeva pro optimální uložení předmětů, náčiní, odkládací přihrádky na tužky, kancelářské příslušenství, myš, Organizér na psací stůl od Pietvoss

#ad
PIETVOSS #ad - Do přihrádky lze pohodlně zasunout iPad nebo tablet pro např. Organizér je vyroben ze 100% vertikálně lisovaného bambusu Moso, což zajišťuje nosnost až 20 kg. Sledování videa nebo četbu textů. Balení organizéru na psací stůl je 100% recyklovatelné.

Pěstování může většinou probíhat bez použití jakýchkoliv prostředků na ochranu rostlin. Navíc se snadno čistí a je vhodný pro kontakt s potravinami. Konečně pořádek – všechny důležité potřeby najdou v 5 prostorných přihrádkách organizéru své pevné místo. Díky praktické průchodce lze pohodlně nabíjet mobil a tablet. Organizace pracovního prostoru podporuje efektivní a uvolněnou práci. Klikněte nyní na nákupní vozík a vytvořte si pořádek ve své kanceláři.

Vysoce kvalitní poutač – díky své jemné textuře a vysoké kvalitě zpracování působí toto příslušenství k psacímu stolu mimořádně elegantně. Udržitelný přírodní produkt – bambus jako rychle obnovitelná surovina vyhovuje všem aspektům udržitelnosti. Větší pracovní plocha – po ukrytí klávesnice a myši pod poličku vznikne na stole během chvilky volný prostor pro psaní, kreslení nebo jiné kreativní úkoly.
ZnačkaPIETVOSS #ad
VýrobcePIETVOSS #ad
Výška2.36
Délka21.46
Hmotnost1.32
Šířka5.91
Číslo díluPV1
Modelka1

4. EXERZ

#ad

Otočný úložný systém. Protiskluzová základna pro psací potřeby, držák na pavouky, kosmetiku, umělecké řemeslo., EXERZ Otočný organizér na psací stůl o 360

#ad
EXERZ #ad - 5 samostatných komponent, pomáhají organizovat vaše kancelářské nástroje podle funkcí nebo témat. Materiál: náš držák na tužky je vyroben z ušlechtilé oceli, díky robustní ocelové konstrukci je odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost. Celý systém se otáčí o 360 stupňů, tichý provoz, zprava doleva.

Stabilní a robustní základní deska drží tužky a štětce pohromadě a plynule a tiše se otáčí. Lehký, snadné stání a otáčení nářadí díky silným základním ložiskům. Rozměry a balení: výška 14, 5 cm, průměr 16, 5 cm. Před odesláním kompletně smontované a okamžitě připravené k použití. 360° otáčení: tento organizér na psací stůl lze použít pro perfektní uspořádání vašich stacionárních nástrojů a příslušenství. DÁreky: náš otočný organizér lze použít také k ukládání šperků, jak udržet domov uklizený.

Brilantní úložné řešení a domácí potřeby nabízejí funkční a stylové možnosti, uměleckých nástrojů, rtěnek a řasenek, nová zaměstnání, univerzity a školy. Díky síťovanému designu můžete zboží rychle vidět a zkontrolovat. Ušetřete místo na psacím stole a udržujte jej v čistotě. Velká kapacita: tento držák má osmihranný tvar, které držák rozdělují na 5 dílů, má 5 přihrádek a lze jej použít na celou řadu předmětů.
ZnačkaEXERZ #ad
VýrobceExerz Limited #ad
Výška7.08
Délka8.26
Šířka7.48
Číslo díluex2750
ModelkaEX2750

5. Relaxdays

#ad

Stolní organizér, 7 přihrádek, kuchyň, V BT 11 × 30 × 15 cm, bambusový organizér, přírodní, koupelna, Relaxdays Psací stůl, 1 kus, kancelář

#ad
Relaxdays #ad - Pořadí: organizér na psací stůl pro kancelář a pracovnu – vytváří větší přehled na pracovišti. Nadčasový: bambusový organizér se hodí do každé místnosti – hodí se do kanceláře, kuchyně, koupelny nebo na toaletní stolek.

Přírodní: stabilní kancelářský organizér z bambusu s krásnou kresbou – v × š × h: cca 11 x 30 x 15 cm. Všestranný: prostorově úsporný stolní organizér – praktický také jako organizér na ubrousky. Ložný prostor: oddělovač na psací stůl se 7 přihrádkami – 4 přihrádky na tužky a 3 přihrádky na dopisy, lístečky atd.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška4.33
Délka5.91
Hmotnost1.5
Šířka11.81
Číslo dílu10031607
Modelka10031607

6. Yanavee

#ad

Pouzdro na tužky, prostorově úsporný organizér na stůl,, kancelář, držák na vizitky, organizér na psací stůl, dřevo, nastavitelný držák na tužky, stojan na telefon, Yanavee Organizér na psací stůl

#ad
Yanavee #ad - Tento organizér na psací stůl se skládá ze 6 dílů, držák na telefon s přihrádkou na dálkové ovládání, kelímek na tužky, přihrádka na poznámky, držák na vizitky, přihrádka na kancelářské sponky, univerzální organizační nástroj pro zlepšení efektivity vaší práce.

Všestranný organizér na stůl: s dřevěnou nohou a šesti nastavitelnými různými přihrádkami můžete tento psací stůl zcela jednoduše uspořádat podle svého přání, telefonu, dálkového ovládání, perfektní pro umístění tužek, vizitek, poznámek, mini sešívačky a dalších kancelářských dodávek. Uklízení pracovního prostoru: organizér na psací stůl udržuje vaše psací potřeby organizované a na dosah. Držák telefonu s nabíjecím otvorem a přihrádkou na dálkové ovládání: Držák telefonu je vybaven nabíjecím otvorem pro váš telefonní kabel sešívačka.

Každou přihrádku můžete přizpůsobit odděleně pomocí magnetů. Trvanlivé materiály: z odolného tvrdého plastu, je zdravý a ekologický, nelze snadno deformovat, modulární přihrádky jsou robustní a odolné proti opotřebení, základ kancelářského organizéru je vyroben z přírodního buku, celý organizér je vynikající stylovou kancelářskou dekorací pro vaše pracoviště.
ZnačkaYanavee #ad
VýrobceYanavee #ad
Výška4.17
Délka4.29
Hmotnost2.47
Šířka14.96
ModelkaDO002

7. mDesign

#ad

Poznámkové lístky atd. – otočná odkládací plocha na psací stůl s 5 přihrádkami – praktický systém uspořádání kancelářských potřeb z plastu –, kancelářské sponky, mDesign Otočný talíř na tužky

#ad
mDesign #ad - Přihrádka na dosah ruky: třídicí stanice má otevřený design a je navíc otočná. Perfektní pořádek: se svými 5 praktickými přihrádkami lze organizéry na psací stůl uchovávat čistě odděleně od sebe.

Ideální otáčení: kulatý odkládací systém je vybaven kuličkami z kvalitní ušlechtilé oceli, takže jej lze kdykoli snadno a plynule otáčet. Robustní materiál: držák na tužky je vyroben z nerozbitného plastu bez obsahu BPA, chlóru. Praktická velikost: 29, polici, 4 cm velká odkládací plocha pro kancelářské potřeby lze perfektně umístit na psací stůl, 2 cm v průměru x 11, skříň nebo do zásuvky. Zboží uložené na psacím stole je tak kdykoli snadno přístupné. Nelze mýt v myčce a lze jej umýt jemnou mýdlovou vodou.
ZnačkamDesign #ad
VýrobceMetroDecor #ad
Výška4.41
Délka11.5
Šířka11.5
Číslo dílu06607MDOEU
Modelka06607MDOEU

8. Mela Artisans

#ad

5 Fächer, Stifte, Schule, Klassenzimmer oder Büro – multifunktionaler SchreibtischOrganizer für Dokumente, Rustikaler SchreibtischOrganizer aus Holz, Organizer für Zuhause, Utensilien und, Post

#ad
Mela Artisans #ad - Wir sind so zuversichtlich in die Qualität unserer Produkte, Geld-zurück-Garantie bieten. Mela artisans unterschied - alle mela artisan produkte unterstützen einen fairen Handel durch ein umfangreiches Programm, dass wir eine keine Fragen stellen, das die indische Handwerkskunst bewahrt und das Wohlergehen der Gemeinden im ganzen Land fördert.

Maße entnehmen Sie bitte den Produktbildern. Außerdem ist es nicht zu groß oder sperrig – nimmt nicht den ganzen arbeitsplatz ein! Geräumig mit 5 fächern – unser schreibtisch-organizer ist mit 5 fächern ausgestattet, Dokumenten, die viel Stauraum bieten, um verschiedene Arten von Papieren, Zeitschriften, Stiften, Notizbüchern, Schreibwaren, Bleistiften und mehr zu sortieren. Sie können es sogar als Utensilienhalter verwenden. Schönheit, aufwendigen handschnitzereien und rustikalem finish passt dieser schreibtisch-Organizer sicher zu den vorhandenen Dekoren, Braun und Funktion – Hergestellt aus echtem Mangoholz.

Wenn ihre lieben zu viel Zeit auf ihrem Schreibtisch verbringen, einen dieser Organizer zu erhalten. Mit seinem vintage-Design, die Sie in Ihrem Zuhause haben. Ein einzigartiges geschenk für jeden anlass – dieser schreibtisch-organizer aus holz ist perfekt für Lehrer, Studenten, dann werden sie sicherlich lieben, Künstler und Büroangestellte. Platzsparender schreibtisch-organizer – mela artisan aus holz bietet ihnen einen ordentlichen, organisierten und aufgeräumten Arbeitsplatz. Es ordnet all ihre schul- und Büroutensilien an einem Ort und hält sie gleichzeitig sicher.
ZnačkaMela Artisans #ad
VýrobceMela Artisans #ad
Výška8.5
Délka13
Šířka6
ModelkaAZDA2009

9. mDesign

#ad

Poznámky, mDesign Police na psací stůl se 4 přihrádkami – organizér na psací stůl na tužky, sponky atd. – třídicí box z plastu na psací stůl nebo zásuvku – tmavě šedá

#ad
mDesign #ad - Univerzální použití: organizér zásuvek nabízí také praktické řešení pro ukládání různých potravin nebo kuchyňských potřeb v kuchyni a také pro kosmetické potřeby v koupelně.

Mnohostranná přihrádka: odkládací systém se hodí pro diskrétní uložení v zásuvce, ale lze jej také umístit přímo na stůl pro snadný přístup. Vysoká robustnost: podložka na tužky je vyrobena z plastu bez obsahu BPA a nerozbitného plastu s protiskluzovými nohami v kovovém vzhledu. Lze ji čistit ručně, ale nelze ji mýt v myčce.

Praktické rozměry: díky svým rozměrům 30, 5 cm x 30, 5 cm x 5, 1 cm nabízí box na přihrádky spoustu místa a přesto se vejde do většiny zásuvek nebo na psací stůl. Skvělý dodavatel pořádku: ve čtyřech přihrádkách zásuvkového boxu lze různé kancelářské materiály skladovat čistě odděleně od sebe a přesto po ruce na pracovišti.
ZnačkamDesign #ad
VýrobceMetroDecor #ad
Výška2
Délka12
Šířka12
Číslo dílu06630MDOEU
Modelka06630MDOEU

10. clipfritz

#ad

Clipfritz | Organizér na psací stůl bílý matný | MDF | organizér na psací stůl pro děti | organizér na tužky | organizér na tužky | organizér na příbory | organizér na make-up

#ad
clipfritz #ad - Vysoká kvalita a udržitelnost: vysoce kvalitní mdf dřevěné desky pocházejí z trvale udržitelného lesního hospodářství. Flexibilní přihrádky & použitelné všude: rozdělení přihrádek lze jednoduše a individuálně přizpůsobit, aby si vše našlo své místo.

Hodí se ke každému stylu zařízení. Alternativní použití jako organizér na make-up nebo kosmetiku v koupelně nebo pro lepší organizaci šicích, kutilských a školních potřeb. Perfektní řešení: optimální pro větší pořádek v domácí kanceláři nebo na dětském psacím stole. V případě potřeby lze organizér jednoduše rozložit a vyčistit do posledního rohu.

Perfektní použití také jako držák na příbory. Snadná údržba: jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Etří zdroje díky obalu bez plastů a sníženému objemu balení. Rohy jsou zbaveny otřepů a zušlechtěné. Design: navrženo v německu, pro optimální kombinaci funkčnosti a designu.
Značkaclipfritz #ad
Výrobce5ELF GmbH #ad
Výška3.62
Délka5.39
Hmotnost805
Šířka12.48
Číslo dílu0388
ModelkaEDE0388