Top 10 Quelltöpfe Anzucht – Venkovní květiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dehner

#ad

Bobtnací zemina, bezrašelinová zemina, biologicky odbouratelná | pěstování řízků, sazenic a semen | hnojené | Ø 38 mm | 50 kusů, výsevná zemina, Dehner Kokosové bobtnaté tablety | kokosová hlína

#ad
Dehner #ad - Jednoduché, rychlé použití. Sazenice a semena si sami vysaďte sazenice. Se speciální směsí živin. Značková kvalita exkluzivně u Dehner. 100% bez rašeliny, biologicky odbouratelný.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška1.97
Délka6.3
Šířka5.51
Číslo dílu6874630
Modelka6874630

2. OwnGrown

#ad

Bez rašeliny, bez pikování – kokosová zemina lisovaná pro pěstování rostlin, zeminu, pro řízky – OwnGrown, Kokosové bobtnací tablety s živinami: 125 prémiových bobtnavých tablet z pěstební půdy

#ad
OwnGrown #ad - IvoČivnÉ kultivační substrát z kokosové dřeně a kokosových vláken. Bez pikování – kokosová pěstební zemina je obklopena vliesovým vláknem z hedvábného vlákna. Zemina na květiny má dobu bobtnání cca 3 – 4 minuty, poté ji můžete zasadit.

Je zakořeněn sazenicemi a je biologicky odbouratelný. Snadné nabobtnání tablet – k tomu kokosová zemina v misce s cca nalijte ½ šálku vody. Obsahuje draslík, dusík a hořčík pro úspěšný růst řízků, fosfát, semen a sazenic. Velmi kvalitní substrát ze skořápky kokosového ořechu bohatý na živiny.

Naše kokosová zemina pro rostliny je 100% bez rašelinišť a vyrábí se v pěstování šetřícím zdroje. Obsahuje 125 kusů. Po nabobtnání má bobtnací dno průměr cca 36 mm a výšku cca 38 mm. Tak se může celá tableta dostat do země. Premium kokos quell tabs se hodí k výsevu zeleniny, květin a okrasných rostlin všeho druhu.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Hmotnost1.76
Číslo dílu1

3. FLORTUS Freude an Vielfalt

#ad

FLORTUS kokosové květináče 36 mm pramenité hrnce, množství kusy: 105 kusů

#ad
FLORTUS Freude an Vielfalt #ad - Kvalita: květináče flortus jsou perfektní alternativou k kokosovým zdrojovým tabletám, protože kokosová zemina je 100% bez rašeliny. Umístěte hrnec s otvorem nahoru a nalijte na ni vodu.

Udržitelný: biologicky odbouratelná pla síť, je vhodná pro pěstování pramenitých tablet, lisovaná z kokosového zeminy a umožňuje jednoduché osázení. Bezpečné: naše pramenité hrnce jsou na dně uzavřené, aby semena mohla bezpečně vyklíčit v tabletech až do připravenosti k přemístění. Ivné látky: zemina na květiny se skládá z vláken kokosové dřeně a obsahuje důležité živiny, vápník, draslík, hořčík, jako je síran, fosfor a dusík, aby byl zaručen úspěšný růst.

Jednoduché: pěstební půda se ideálně hodí pro výsev semen pro zeleninu a květiny. Nechte nabobtnat asi 5 minut. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních kokosových vláken certifikovaných RHP a obnovitelných surovin. Vložte osivo do otvoru a lehce je přitlačte.
ZnačkaFLORTUS Freude an Vielfalt #ad
VýrobceFLORTUS Freude an Vielfalt #ad
Hmotnost1.04

4. FLORTUS Freude an Vielfalt

#ad

Bez rašelinových a biologicky odbouratelných | alternativa k bobtnajícím tabletám | pěstování semen a řízků, kokosová půda, FLORTUS BIO kokosové pramenité hrnce | 105 kusů 36 mm s organickým bio hnojivem | pěstební zemina

#ad
FLORTUS Freude an Vielfalt #ad - Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních kokosových vláken certifikovaných RHP a obnovitelných surovin. Umístěte hrnec s otvorem nahoru a nalijte na ni vodu. Udržitelný: biologicky odbouratelná pla síť, je vhodná pro pěstování pramenitých tablet, lisovaná z kokosového zeminy a umožňuje jednoduché osázení.

Vložte osivo do otvoru a lehce je přitlačte. Ivné látky: zemina na květiny se skládá z vláken kokosové dřeně a obsahuje důležité živiny, vápník, hořčík, draslík, jako je síran, fosfor a dusík, aby byl zaručen úspěšný růst. Kvalita: květináče flortus jsou perfektní alternativou k kokosovým zdrojovým tabletám, protože kokosová zemina je 100% bez rašeliny.

Jednoduché: pěstební půda se ideálně hodí pro výsev semen pro zeleninu a květiny. Nechte nabobtnat asi 5 minut. Bezpečné: naše pramenité hrnce jsou na dně uzavřené, aby semena mohla bezpečně vyklíčit v tabletech až do připravenosti k přemístění.
ZnačkaFLORTUS Freude an Vielfalt #ad
VýrobceFLORTUS Freude an Vielfalt #ad

5. Windhager

#ad

Secí zemina, kokosová zemina lisovaná, 3,5 cm, 04342, Windhager Tabulky k pěstování, bobtnání, 100 kusů, bez rašeliniště, kokosové bobtnací tablety pro pěstování řízků

#ad
Windhager #ad - Rychlý růst a silné kořeny – tablety urychlují proces klíčení a zajišťují silnou tvorbu kořenů. Snadné pěstování – kokosové bobtnací tablety umožňují úspěšné pěstování v několika krocích. Přirozeně bez rašeliny – pramenité tablety jsou vyrobeny z přírodního kokosu a neobsahují rašelinu. Mimořádně stabilní – aby při nabobtnání zůstaly ve formě, je každá tableta obklopena jemným fleecovým pláštěm. Pro dostatek ovoce a zeleniny – v jednom balení se nachází 100 kusů pramenitých tablet.
ZnačkaWindhager #ad
VýrobceWindhager #ad
Výška0.39
Délka1.38
Hmotnost0.49
Šířka1.38
Číslo dílu04342
Modelka04342

6. com-four

#ad

Com-four® 50 × kokosové bobtnavé tablety – podpora pěstování semen rostlin – biologicky odbouratelná pomůcka pro pěstování z kokosových vláken – bobtnalé tablety

#ad
com-four #ad - Obsahuje draslík, fosfát, dusík a hořčík pro úspěšný růst. Pomoc při pěstování: po nabobtnání se z pevného balíku uvolní zemina z kokosových vláken. Rozložitelný: kokosová zemina pro pěstování je obklopena síťovinou.

Substrát z kokosových vláken bohatý na živiny zajišťuje vhodné živiny! Rychlá příprava: tablety jednoduše opatrně nalijte vlažnou vodou a nechte 5 minut nabobtnat. Je zakořeněn sazenicemi a je biologicky odbouratelný. Pro deset záložek je cca 1 litr vody. Rozsah dodávky: 50 x kokosový pramen // rozměry: cca 3, 5 × 1 cm Ø × výška // výška po nabobtnání: cca 5 cm // Materiál: 100% kokosové vlákno // Barva: hnědá. Praktické: pramenité tablety se ideálně hodí k výsevu zeleniny, květin a okrasných rostlin všeho druhu. Tak může celá tableta proniknout do země.
Značkacom-four #ad
Výrobcecom-four #ad
Číslo díluCF18147

7. FLORTUS Freude an Vielfalt

#ad

Bez rašelinových vláken | kokosový substrát pro rostliny | pěstování bobtnaných tablet |, FLORTUS kokosové bobtnací tablety s NPK hnojivem | 140 kusů 36 mm nabobtnané tablety z pěstební půdy

#ad
FLORTUS Freude an Vielfalt #ad - PouŽitÍ: není třeba pěstební půda nebo květináče – semeno se dostane přímo do bobtnavé tablety. Jednoduše je nalijte do misky na pěstování nebo do pokojového skleníku vodou. Nápad: zdrojové tablety z kokosového humusu jsou dobrou alternativou k běžným pramenitým hrncům.

Vhodnost: zemina pro pěstování bez rašeliny s pramenitými tabletami se hodí k výsevu zeleniny, květin a okrasných rostlin. Obsah: pramenité hrnce ze 100% zeminy z kokosových vláken obalené biologicky odbouratelným papírovým pouzdrem. Práce jako pikování a jednotlivě odpadají a také šok z transplantace je ušetřen jemných, mladých rostlin.

Obohacený o hořčík, draslík, dusík a fosfát pro zdravý růst. Podporují úspěšné pěstování řízků, semen a sazenic. Pro kultury milující kyselinu jsou upřednostňovány rašelinové bobtnaté tablety. Výhody: kokosové tablety jsou lehké, ekologické a trvale udržitelné.
ZnačkaFLORTUS Freude an Vielfalt #ad
VýrobceFLORTUS Freude an Vielfalt #ad

8. FLORTUS Freude an Vielfalt

#ad

Bez rašeliny s hnojivem | alternativa k kokosovým bobulím | pěstované květináče na, kokosová zemina, FLORTUS kokosové pramenité květináče v zásobníku 53 x 32 x 3 cm | 84 tabs 36 mm z pěstební zeminy

#ad
FLORTUS Freude an Vielfalt #ad - Kromě toho objevuje potřeby pro pěstování, zahradní příslušenství, nápady na dárky a mnoho dalšího. Značka – flortus je synonymem nejvyšší kvality a bohatého výběru odrůd. Promyšlené – sada na pěstování vše v jednom pro vlastní péči je lehká a šetrná k životnímu prostředí s opakovaně použitelnou pěstební deskou.

Pěstební desku lze perfektně kombinovat s mini skleníkem. Kvalita – květináče z kokosových pramenů flortus jsou udržitelnou alternativou k rostoucím tabletám obsahujícím rašelinu, protože zemina z kokosových vláken v květináčích je vyrobena z obnovitelných surovin a je 100% bez rašeliny. Každé osivo je odolné vůči semínkům a geneticky nezměněné.

Udržitelná – biologicky odbouratelná pla síť obalí předem oplodněná kokosová vlákna a při přesazování se nemusí odstraňovat. Použití – pro pěstování není nutná žádná další rostlinná zemina, miska na rostliny nebo květináč. Práce jako pikování a jednotlivě odpadají a tím také šok z transplantace. Po zalévání se květiny, zelenina nebo semena bylin vysévají přímo do bobtnavých tablet.
ZnačkaFLORTUS Freude an Vielfalt #ad
VýrobceFLORTUS Freude an Vielfalt #ad

9. GREEN24

#ad

Rašelinová tableta s návodem, rašelinové bobtnající tablety 44 mm, půda na pěstování, originální bobtnající tablety, 100 ks Jiffy® od GREEN24, půda pro semena

#ad
GREEN24 #ad - Pro dokonalé pěstování. Včetně návodu k použití od firmy GREEN24. Profi linie - půda pro rostliny, květiny a pěstební substráty od profesionálů. Levná a velmi snadno se používá. Náš tip: vložte jeffy na naši závlahovou vanu s kapilární rohoží a rašelinové bobtnající tablety se automaticky nasáknou vodou. Nejrychlejší způsob množení. Obsah: 100 ks - průměr 42/44 mm nabobtnalé cca 44 × 42 mm v krabici nebo sáčku.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluJIFFY7-100

10. Dehner

#ad

Dehner Kokosové bobtnací tablety, sazenic a semen, Ø 38 mm, se směsí živin, pro pěstování řízků, 100 kusů

#ad
Dehner #ad - Pro pěstování zeleniny, bobulí, ovoce, bylin a květin. Jednoduše upřednostněte své rostliny s tabletami na pěstování ve značkové kvalitě Dehner.

Rostliny můžete jednoduše zasadit do země pomocí pramenitého květináče. Pěstovací tablety s vliesem jsou perfektní pro mini skleníky a misky na pěstování. Kokosová zemina se směsí živin vám ušetří náklady na piking. Použití: tablety nechte s půl šálkem teplé vody cca 5 minut nabobtnat. Navíc šetří místo a snadno se přenáší. Zasadit osivo do prohlubně – hotovo. Ekologická kokosová vlákna jsou na rozdíl od rašeliny obnovitelnou surovinou, biologicky odbouratelná a optimální pro pěstování rostlin.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška1.97
Délka9.45
Šířka7.09
Číslo dílu6874655
Modelka6874655