Top 10 Sport Loop Apple Watch 45 – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli grafitové, grafitový milánský tah, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu

#ad
Apple #ad - Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Udělejte si ekg. Vždy a všude. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone.

Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKL33FD/A
ModelkaMKL33FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. Apple

#ad

45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve zlaté barvě, zlatý milánský tah, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu

#ad
Apple #ad - Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat.

Nemusí být dostupné ve všech zemích. Vždy a všude. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Udělejte si ekg. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání.

Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKJY3FD/A
ModelkaMKJY3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, 41 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve stříbrné barvě, stříbrný milánský tah

#ad
Apple #ad - Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším.

Udělejte si ekg. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu.

Vždy a všude. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMKHX3FD/A
ModelkaMKHX3FD/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

4. Laffav

#ad

A-Classic Leopard, 42mm/44mm S/M, kompatibel mit iWatch Serie 4, 40 mm, 42 mm, für Damen und Herren, wasserdicht, Laffav Armband mit floralem Muster für Apple Watch, weiches Sportmuster, 38 mm, 44 mm

#ad
Laffav #ad - Verschiedene stilvolle muster: personalisieren sie ihre iwatch mit diesen lustigen Druckbändern, wie es umwerfend ist. Sie werden unzählige Komplimente bekommen, Freunde. Langlebiger muster-druck: die fortschrittliche Wassertransferdruck-Technologie sorgt dafür, dass die Musterfarbe dieser Bänder nicht verblasst und macht sie korrosionsbeständig und langlebig.

Ein ideales geschenk für ihre Familie, um Ihre Stimmung und Ihr Outfit im Alltag zu passen. Kompatible modelle: kompatibel mit apple watch 38 mm / 40 mm / 42 mm / 44 mm Serie 4, Series 1, Sport, Edition, Series 3, Series 2, alle Versionen.

Hochleistungs-tpu-material: öl- und schweißabweisend, mit größerer Flexibilität fühlt sich bequemer als Silikon-Bänder, schmutz- und wasserdicht; verhindert Irritationen Ihrer Haut, die einfach Asche saugen und nach einiger Zeit klebrig werden. Bestellen sie ihr apple Watch Band mit 100% Vertrauen. 1 jahr garantie: senden sie uns eine volle rückerstattung oder Ersatz ohne Rücksendung.
ZnačkaLaffav #ad
VýrobceLaffav #ad
Číslo díluIWYH-TPUBuckle-42S/M-Classic Leopard
ModelkaIWYH-TPUBuckle-42S/M-Classic Leopard

5. Apple

#ad

Apple Pásek k hodinkám – sportovní náramek – 45 mm – olivově zelený – jedna velikost

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Šířka2.91
Číslo díluMR2T3ZM/A
ModelkaMR2T3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

6. Apple

#ad

Apple Watch 45 mm sportovní náramek, Midnight – standardní

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

7. Apple

#ad

Apple Hodinky 41 mm sportovní náramek, jetel, Regular

#ad
Apple #ad - Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU73ZM/A
ModelkaMKU73ZM/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Polární hvězda – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU93ZM/A
ModelkaMKU93ZM/A
Záruka1 rok

9. Apple

#ad

Apple Watch 44 mm sportovní řemínek – Black Unity – standardní

#ad
Apple #ad - Vlajka znamená oběti, které musely opakovaně přinášet generace mužů a žen. Apple sportovní řemínek k hodinkám přizpůsobitelný pro délky S/M nebo M/L.

Sportovní náramek black unity je inspirován panafrickou vlajkou, symbolem jednoty a sounáležitosti v rámci africké diaspory. Apple podporuje organizace, které se zasazují o podporu rasové spravedlnosti a spravedlnosti. Solidarity. ". Vaše vize spravedlivějšího světa inspiruje naše nasazení v boji proti výzvám a znevýhodněním, které dnes ještě existují. Sportovní náramek vyrobený ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je robustní, překvapivě měkký a disponuje pinovým uzávěrem s laserovým gravírováním "Truth. Power. Běžný – náramek pro obvod 140–210 mm.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Hmotnost0.24
Šířka2.91
Číslo díluMJ4W3ZM/A
ModelkaMJ4W3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

10. Apple

#ad

Apple Watch Band – sportovní náramek – 41 mm – Pride Edition – S/M

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr je opatřen laserovým gravírováním "Designed with pride in California". Apple podporuje organizace, které zastupují zájmy LGBTQ+ a prosazují pozitivní změny. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Náramek je doplněn vhodným animovaným ciferníkem a vhodným pozadím pro iPhone.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.21
Číslo díluMRTL3ZM/A
ModelkaMRTL3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)