Top 10 Szafka Lazienkowa Z Lustrem Wiszaca – Zrcadlové skříňky do koupelny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BEJOY

#ad

Nástěnná skříňka, skříňka na léky, BEJOY Zrcadlová skříňka do koupelny se 2 hracími dvířky, úložná skříň, černá, závěsná skříňka do koupelny, 78 × 10 × 75 cm

#ad
BEJOY #ad - Tato nástěnná koupelnová skříňka je z MDF, jako je formaldehyd. Otevřené regály se perfektně hodí pro prezentaci dekoračních prvků. Montáž na stěnu zajišťuje, že zrcadlová skříňka nezabírá místo v půdorysu, což znamená, že získáte spoustu úložného prostoru a málo nebo vůbec žádné pochozí obytné plochy.

Tuto nástěnnou skříňku lze použít na toaletní potřeby v koupelně, obývacím pokoji, vstupními prostory, jídelně a dokonce perfektně k vyplnění prázdných stěn nad stoly, umyvadly a dalšími. Klasické barvy a minimalistický design se jednoduše a perfektně hodí do každého pokoje a každého stylu a skryjí vaše toaletní potřeby a další vybavení koupelny za dveřmi skříně pro uklizený a uklizený vzhled. Z kvalitního dřeva, vodotěsná, má dlouhou životnost a je bezpečná, takže můžete zabránit emisím škodlivých látek, dvou zrcadlových dveří a elegantního černého rámu lze tuto koupelnovou skříňku snadno integrovat do každého prostoru a do každého stylu.

Zrcadlové skříňky do koupelny: není nutné kupovat další zrcadlo! tato koupelnová skříňka má zrcadlové dveře pro každodenní make-up nebo holení, čímž ušetříte místo a peníze. Velký úložný prostor: rozměry: 78 × 10 × 75 cm, kořenkách v kuchyni, velký prostor pro přidání potřebného úložného prostoru do každé místnosti.
ZnačkaBEJOY #ad
VýrobceBEJOY #ad
Výška5.08
Délka34.06
Hmotnost31.17
Šířka21.18

2. Schildmeyer

#ad

70 x 17 x 67 cm, Zrcadlová skříňka Schildmeyer dřevo dekor

#ad
Schildmeyer #ad - Rozměry: cca 70 × 75 × 16 cm Š/V/H. Led osvětlení a kombinace vypínačů a zásuvek. Zrcadlová skříňka se 3 dvířky a 6 výškově nastavitelnými skleněnými policemi. Kvalitní kovové rukojeti a kování. Rychlá montáž se srozumitelným montážním návodem, vyrobeno v Německu. Vč. Umožňuje dokonalý výhled po celém obvodu.
ZnačkaSchildmeyer #ad
VýrobceSchildmyer #ad
Výška29.53
Délka27.56
Hmotnost40.79
Šířka6.3
Číslo dílu133076
Modelka133076

3. KWW

#ad

Zásuvky pro USB, stmívatelná světla proti mlze, nastavitelná teplota barvy, KWW 50 x 70 cm LED osvětlená koupelna skříňka na léky se zrcadlem

#ad
KWW #ad - Můžete si užívat více volného a prostorného prostoru ve vaší koupelně. Led lékárnička 3000 k-6500 k, tříbarevné a plynulé přizpůsobení teplotě barvy uspokojí vaše přání. Tak si nemusíte dělat starosti s mlhou při péči o pleť nebo make-up. A snadno se instalují, pokud se během instalace a používání vyskytnou nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na Amazonu.

Lékárnička je vybavena dvěma vrstvami skleněných přepážek, které mohou maximalizovat využití prostoru. Silné balení a snadná instalace naše lékárničky se zrcadlem jsou pečlivě zabaleny se zesíleným balíkem, aby lépe chránily LED zrcadlo a tělo skříně. Světlo má také paměťovou funkci, která je pohodlnější a příjemnější. Nastavitelné komfortní osvětleníosvětlenou lékárničku lze přizpůsobit podle vašich preferencí od 10 % do 100 % jasu.

Jedinečný design a praktičnost design tohoto organizéru na léky je jedinečný, elegantní a moderní. Kromě toho je naše zrcadlová skříňka vybavena také LED světly na spodní straně, aby bylo zajištěno světlo. Funkce proti zamlžení se zapne, když se dotknete tlačítka proti zamlžování. Můžete vložit všechny druhy toaletních potřeb, aby byla vaše koupelna čistější a uklizenější. Lepší ochrana před mlhou naše osvětlená skříňka na léky namontovaná na stěnu, zabudovaný defogger.
ZnačkaKWW #ad
VýrobceKWW #ad
Výška27.56
Délka5.12
Hmotnost14.4
Šířka19.69
Číslo díluKWWMC01
ModelkaKWWMC01-2028

4. Planetmöbel

#ad

Planetmöbel Zrcadlová skříňka Soft-Close koupelnový nábytek 50 cm matná šedá matná

#ad
Planetmöbel #ad - Rozsah dodávky: obdržíte 1 x zrcadlovou skříňku. Máte na výběr: rozhodněte se mezi dvěma skvělými dekoračními barvami: naši zrcadlovou skříňku dostanete buď v barvě bílá, šedá nebo antracitová v matném laku.

Elegantní a praktická: elegantní, nadčasová zrcadlová skříňka v moderním designu. Díky prostorným přihrádkám na vnitřní straně skříně lze výrobky jednoduše a čistě třídit. Rychle a jednoduše: montáž nábytku je zcela jednoduchá díky obrázkovému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit. Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dvířka skříně bezhlučně zavírat a otevírat.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad
Výška26.77
Délka5.51
Šířka18.9

5. GIANTEX

#ad

Nástěnná skříňka s dveřmi, GIANTEX Zrcadlová skříňka do koupelny, skříňka na líčení, 65 × 17 × 63 cm bílá, koupelnová skříňka, závěsná skříňka do koupelny, dřevo, závěsná skříňka se zrcadlem, koupelnové zrcadlo, skříň 10 polic

#ad
GIANTEX #ad - Díky přední části zrcadla se můžete pohodlně líčit, zatímco závěsnou skříňku současně používáte k uložení kosmetických prostředků. Expandovaných šroubů dostanete se zrcadlovou skříňkou. Prostorově úsporná montáž na stěnu – tuto zrcadlovou skříňku lze zavěsit na stěnu, abyste ušetřili spoustu místa na podlaze.

6 otevřených polic na obou stranách zrcadla nabízí dodatečný úložný prostor. Moderní design a elegantní vzhled – díky kombinaci jednoduchého vzhledu a hladkého povrchu lze tuto závěsnou skříňku perfektně integrovat do téměř všech stylů zařízení. Je to všude pastva pro oči. Robustní materiál a dlouhá životnost – tato koupelnová skříňka se skládá z robustních mdf desek lze používat dlouho.

Velký úložný prostor – v zrcadlové skříni se nachází 4 přemístitelné police, kde můžete své toaletní potřeby řádně uložit. Praktický design 2 v 1 – naše koupelnová skříňka kombinuje funkce zrcadla a úložné skříně. Obě strany nástěnné skříně jsou potaženy lakem, díky čemuž má skříň dobrou odolnost proti vlhkosti a snadno se udržuje. Rouby potřebné pro montáž na stěnu vč.
ZnačkaGIANTEX #ad
VýrobceGIANTEX #ad
Výška15.75
Délka3.94
Hmotnost19.8
Šířka25.59
Číslo díluKZ90432
ModelkaKZ90432

6. GANPE

#ad

GANPE LED osvětlená koupelnová skříňka se zrcadlem na léky s dvojitými dveřmi, skladovací 3barevný režim, odmlžování, zásuvky a USB 70 x 75 cm, plynulé stmívání, úložné regály

#ad
GANPE #ad - S funkcí ukládání světla je pro vás pohodlnější a příjemnější použití. Umožňuje vám kdykoli upravit svůj make-up. Zrcadlo na obou stranách zvláštností naší zrcadlové skříňky jsou zrcadla na obou stranách dveří skříně. Design se 3 teplotami barev je příjemný pro oči, protože si můžete vybrat mezi teplou bílou 3500 K, přirozeným světlem 4000 K a zářivě bílou 6500 K.

Dostatek místa osvětlená zrcadlová skříňka má dvojité dveře a dvě vrstvy skleněných přepážek, aby ponechala dostatek místa pro uložení věcí každodenní potřeby. Pokud se během instalace a používání vyskytnou nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Plynule nastavitelné osvětlení pro nastavení předního osvětlení osvětlené skříňky na léky můžete dlouze stisknout tlačítko zrcadla ze 10 % na 100 %. Silné balení & snadná instalace naše zrcadlová skříňka je pečlivě zabalena do pevného obalu, aby lépe chránila zrcadlo a tělo skříně.

Už si nemusíte dělat starosti, že vlhkost na zrcadle vám zablokuje výhled. Díky tomuto designu je zrcadlová skříňka kromě toho pokročilejší a módnější a stane se tak ohromující přítomností, ať už ji zavěsíte v koupelně nebo ložnici. S příručkou je instalace jednoduchá. Lepší funkce proti zamlžování s integrovanou funkcí proti zamlžování léků můžete svůj make-up nanášet bez zamlžování.
ZnačkaGANPE #ad
VýrobceGANPE #ad
Výška27.56
Délka5.12
Hmotnost35
Šířka29.53
Číslo díluGBC01
ModelkaGBC01

7. FACKELMANN

#ad

FACKELMANN Zrcadlová skříňka Milano s LED osvětlením – aligertová skříň 3dvéřová do koupelny 110 cm x 78 cm x 15,5 cm – koupelnová skříňka se zrcadlem v hnědé barvě

#ad
FACKELMANN #ad - Energeticky úsporné osvětlení – koupelnová skříňka s nasazovacím světlem zajišťuje optimální světlo před zrcadlem, zatímco osvětlení vytváří v koupelně útulnou atmosféru. Zrcadlo s úložným prostorem – koupelnová zrcadlová skříňka s 6 skleněnými policemi na šířku 110 cm nabízí úložný prostor pro kosmetické potřeby a koupelnové doplňky, aby Alibert zajistil pořádek v koupelně.

Italská atmosféra ve vaší koupelně – se sérií milano od fackelmann najdete moderní koupelnový nábytek pro velké i malé koupelny, které jsou ve vysokém lesku bílé nebo výrazný dub. Rozsah dodávky – led zrcadlová skříňka fackelmann milano, 1 led lištou, 1 montážní materiál, 6 skleněnými policemi, 1 montážní materiál, šířka 110 cm se 3 dveřmi, 1 korpus, 1 zásuvka a vypínač, 1 montážní návod český jazyk nelze zaručit.

Vyrobeno v německu – koupelnový nábytek řady milano je optimálně vhodný pro mokré prostory ideální do koupelny a WC pro hosty, vyrábí se v Německu a přesvědčí vysokou kvalitou.
ZnačkaFACKELMANN #ad
VýrobceFackelmann #ad
Výška43.31
Délka30.71
Hmotnost63.93
Šířka5.91
Číslo dílu84282
Modelka84282

8. EUGAD

#ad

Wandschrank mit Türen, aus Bambus, Spiegelschrank für Badezimmer, 56x58x14 cm, hängender Badschrank mit Verstellbarer Ablage, EUGAD Badezimmerschrank mit Spiegel, Hängeschrank für Bad

#ad
EUGAD #ad - Als aufbewahrungsschrank im Badezimmer, Arbeitszimmer oder in der Küche. B. Bei geschlossenen Türen haben Sie 2 Spiegel für Gesichtspflege. 2 in 1: der hängeschrank 56x58x14 cm ist in 2 teile geteilt, in denen Sie jeweils weniger benutzte oder feuchtigkeitsempfindliche und häufig benutzte Gegenstände verstauen können.

Der magnetverschluss sorgt zudem für ein festes Schließen der Türen. Tragfähigkeit: 10 kg verstellbare ablage, 15 kg andere; Höhe: 39 cm innen, 15 cm offenes Fach. Hochwertige materialien: der hängende badschrank ist aus Bambus gefertigt, antibakteriell, leicht zu reinigen, der härter als Holz ist und sich nicht leicht verformt. Einfache montage: der einfache aufbau und die ausführliche anleitung machen den Aufbau des Badezimmerschranks auch für eine Ungeübte leicht.

Vielseitig: mit seinem schlichten und eleganten aussehen eignet sich dieser Spiegelschrank mit Türen für verschiedene Räume, Wohnzimmer, wie z. Mit umweltfreundlicher Lackierung ist er wasserabweisend, mottenfest und langlebig. Verstellbar: das obere regal hinter türen kann um 3 cm nach oben oder unten verstellt werden, um Gegenstände unterschiedlicher Größe unterzubringen und den Raum optimal zu nutzen.
ZnačkaEUGAD #ad
VýrobceEUGAD #ad
Výška22.83
Délka5.51
Šířka22.05

9. Vicco

#ad

Antracitová/bílá, Vicco Koupelnová zrcadlová skříňka Fynn, 80 x 64 cm

#ad
Vicco #ad - Díky oběma přihrádkám máte vše po ruce. Koupelnové zrcadlo s odkládací plochou je ideální pro menší koupelny. Rozsah dodávky: koupelnová zrcadlová skříňka, montážní návod, montážní materiál.

Materiál: koupelnová zrcadlová skříňka je vyrobena ze snadno udržovatelné dřevotřískové desky 16 mm, s vrstvou melaminové pryskyřice. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích. Rozměry: koupelnová skříňka se zrcadlem má šířku 80 cm, výšku 64 cm a hloubku 21 cm. Naše koupelnové zrcadlo fynn je skvělým doplňkem do každé koupelny. Nabízí otevřené a uzavřené odkládací plochy pro dostatek úložného prostoru. Některé součásti výrobku jsou vyrobeny ze skla.
ZnačkaVicco #ad
VýrobceOskar #ad
Výška25.2
Délka8.27
Hmotnost38.38
Šířka31.5
Číslo dílu2760
Modelka30173

10. EUGAD

#ad

EUGAD Zrcadlová skříňka do koupelny, skříňka na líčení, zrcadlo s odkládací přihrádkou, 56 × 58 × 13 cm, ze dřeva, bílá, závěsná skříň, koupelnová skříňka

#ad
EUGAD #ad - Rozměry 56 × 58, 3 × 13 cm šířka × výška × hloubka. Zrcadlová skříňka není jen skříň, ale také jako zrcadlo. Jednoduchá montáž – s návodem český jazyk nelze zaručit. Zrcadlová skříňka je vyrobena z vysoce kvalitních, robustních a stabilních MDF desek. Vnitřní prostor s nastavitelnou policí 3 stupně. A šaníry jsou z nerezového kovu. Dvě v jednom.
ZnačkaEUGAD #ad
VýrobceEUGAD #ad
Výška22.95
Délka22.05
Hmotnost13.34
Šířka5.12
Číslo díluEUGAD
Modelka0020WY