Top 10 Tretroller Kinder Ab 4 Jahre – Dětské koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MICRO

#ad

Micro Mobility MMD075 Mini Micro Deluxe dětská koloběžka, růžová

#ad
MICRO #ad - Překrásná dětská koloběžka micro Deluxe s integrovaným LED světlem v pneumatice. Koloběžka je k dostání v různých barvách. Dicí tyč mini micro deluxe je nastavitelná, takže nyní roste i mini micro s dítětem. Díky dvěma odrazkám vedle zadního kola a LED světlu lze skútr dobře rozpoznat i ve tmě. Nápis na stupačce působí navíc jako griptape a dělá jízdu ještě bezpečnější.
ZnačkaMICRO #ad
VýrobceMicro Mobility #ad
Výška24
Délka12
Hmotnost4.2
Šířka4.5
Číslo díluMMD075
ModelkaMMD075
ZárukaBez záruky

2. MICRO

#ad

Micro Maxi Deluxe LED Kickboard | Kickboard s LED předními kolečky | řídítka výškově nastavitelná | od 5 let | Kickboard v růžové barvě

#ad
MICRO #ad - 50 kg. Pocit z jízdy: přední kolečka umístěná vedle sebe zajišťují bezpečnou jízdu dětí na silnici nebo ve skateparku. Mobilita: kickboardy se osvědčují jako rychlý prostředek pohybu, pohyb, podporují smysl pro rovnováhu, motoriku a koordinaci dítěte a s LED koly také vypadají skvěle.

Led verze nejen vypadá skvěle, ale také zajišťuje vyšší bezpečnost. Vzhled: barvy a design představují u dětí rozhodující rozhodnutí při nákupu. Design: cesta do školy se stane světelnou show – díky osvětleným kolům vás uvidíte z dálky a to i ve tmě.

Kvalita: mezi vlastnosti vybavení patří protiskluzová stupačka potažená silikonem, eloxovaná a nastavitelná tyč řízení, již předmontovaná přední kola LED a nosnost až max. Na protiskluzové nášlapné desce stojí Vaše dítě navíc stabilně a bezpečně. Náš kickboard obdržíte v 6 různých trendy barvách.
ZnačkaMICRO #ad
VýrobceMicro Mobility #ad
Výška34
Délka13
Hmotnost5.5
Šířka5.5
Číslo dílummd077
ModelkaMMD077
ZárukaBez záruky

3. MICRO

#ad

Pro děti 5-12 let – fialová, 3 kolečka, švýcarský design, Micro Kickboard Maxi Deluxe Scooter, Lean to Steer, LED, se světelnými kolečky aktivovanými pohybem, skládací

#ad
MICRO #ad - Originální koloběžky maxi jsou bezpečné, praktické navždy. Navrženo s designem lean to steer, nabízí stabilní jízdu, která podporuje děti, když na chodníku zatáhnou zatáčky.

Není nutná montáž: jednoduše zasuňte t bar řídítka do prkna a vyjeďte. Neuvěřitelně silná nosnost až 50 kg a přesto extrémně lehká, perfektní pro děti ze základní školy; plus nastavitelná T tyč řídítka roste s dětmi od 5 do 12 let. Inovativní značka micro je rodinami známá pro své lehké skútry s dlouhou životností pro děti i dospělé. Dodávaný šestihranný klíč zajišťuje, že rodiče mohou tyč T nastavit do požadované výšky a před jízdou ji utáhnout. Micro vylepšená skládací led koloběžka maxi deluxe má osvětlená přední kola aktivovaná pohybem a skládací t tyč pro snadné přenášení a cestování.
ZnačkaMICRO #ad
VýrobceMicro Kickboard #ad
Výška16.2
Délka11.81
Hmotnost4.2
Šířka7.09
Číslo díluMXT10PLE
Modelka‎MMD0100

4. MICRO

#ad

Výškově nastavitelná | od 2 J. | Kickboard k dostání v 7 barvách, Micro™ Mini Deluxe LED | Kickboard s LED předními kolečky | řízení díky přemístění hmotnosti | s rostoucími řídítky

#ad
MICRO #ad - Ať už ve školce nebo ve volném čase, vaše mini LED bude vás doprovázet dlouhou dobu. Od 2 let: naučte se hravě smysl pro rovnováhu, pohyb a motoriku. Design a bezpečnost: díky osvětleným led předním kolům bez baterie nestojí jízdě ve tmě nic v cestě, kterou budete vidět z dálky a nepřehlédnete.

Stanovili jsme si cíl nově definovat mobilitu zítřka. Dicí tyč lze navíc jednoduše sundat a přepravovat. Nadčasový design činí koloběžku jedinečnou. Výškově nastavitelná, je tyč řídítek nastavitelná na 49 – 67 cm, rostoucí: aby se vám koloběžka vždy hodila, takže je zaručena dlouhá radost z jízdy s vaším mini kickboardem.

Koloběžka tě bude doprovázet bez ohledu na to, zda jste 2 roky, 3 roky nebo 4 roky. Micro - originÁl: od roku 1996 jsme synonymem budoucnosti bezpečné a průkopnické mobility pro mladé i staré. Nosnost činí maximálně 50 kg. Micro, vynálezce kickboardu. Perfektní vybavení: tvůj nový micro má protiskluzovou stupačku, eloxovanou a výškově nastavitelnou tyč řídítek, LED přední kola a brzdu zadního kola.
ZnačkaMICRO #ad
VýrobceMicro Mobility #ad
Výška10.24
Délka11.81
Hmotnost4.3
Šířka4.33
Číslo díluMini Deluxe LED
ModelkaMMD076
ZárukaBez záruky

5. MICRO

#ad

Micro™ Mini Deluxe LED | Kickboard s LED předními kolečky | výškově nastavitelná řídítka od 2 let | Kickboard k dostání v 7 barvách

#ad
MICRO #ad - Náš kickboard obdržíte v 7 různých módních barvách. Kvalita: dětské kickboardy se prokázaly jako rychlý pohybový prostředek, podporují smysl pro rovnováhu, pohyb, motoriku a koordinaci dítěte a s LED kolečky také vypadají skvěle.

Pocit jízdy: přední kolečka umístěná vedle sebe zajišťují bezpečnou jízdu dětí na silnici nebo ve skateparku. Design: tak můžete vidět tebe a tvůj kickboard již z dálky a to i ve tmě. Mobilita: dětské kickboardy se prokázaly jako rychlý pohybový prostředek, pohyb, podporují smysl pro rovnováhu, motoriku a koordinaci dítěte a s LED kolečky také vypadají skvěle.

Na protiskluzové nášlapné desce stojí vaše dítě navíc stabilní a bezpečné. Vzhled: barvy a design představují u dětí rozhodující rozhodnutí o nákupu. Světlo je generováno dynamomovým mechanismem, takže kickboard nepotřebuje žádné baterie.
ZnačkaMICRO #ad
VýrobceMicro Mobility #ad
Výška10.24
Délka11.81
Hmotnost4.3
Šířka4.33
Číslo díluMIM11RED
ModelkaMMD052
ZárukaŽádná záruka

6. MICRO

#ad

Micro Clean MIM19GRN Mobility MMD119 Mini Micro Deluxe dětská koloběžka, zelená

#ad
MICRO #ad - Koloběžka je vhodná pro děti od 2 let. Nášlapná deska mini micro deluxe eco se skládá z recyklovaných rybářských sítí, lan a jiného plastového odpadu námořního průmyslu a má velikost 30 x 11 cm. Výška řídítek činí cca 49 - 67cm. K dostání v různých barvách. Micro mini deluxe eCO koloběžka v barvě seagreen.
ZnačkaMICRO #ad
VýrobceMicro Mobility #ad
Výška26.38
Délka11.81
Hmotnost4.19
Šířka4.33
Číslo díluMIM19GRN
ModelkaMMD119
ZárukaBez záruky

7. Globber

#ad

LED světelná kolečka, 120/80 mm, růžová, 3kolová, GLOBBER Primo Foldable Wood Lights – koloběžka, dřevěná deska, ABEC 5

#ad
Globber #ad - Tak se primo foldable wood lights postupem času jednoduše rozrůstá! Řídítka s 2barevnými, ergonomickými bezpečnostními rukojeťmi TPR zajišťují pohodlný zážitek z jízdy – výlet s PRIMO FOLDABLE WOOD LIGHTS nadchne děti! Pohodlí jízdy: s průměrem role 120 mm vpředu/80 mm vzadu, odlité z pu a kuličkovým ložiskem abec 5 je zaručen maximální komfort.

Zvláštním prvkem je laserem gravírovaná, zesílená deska ze 7vrstvého dřeva z trvale udržitelného lesního hospodářství a vybavena dvoubarevnou protiskluzovou nášlapnou plochou – opticky a z ekologického hlediska je to mimořádné. Led přední kola primo foldable wood lights vytvářejí během jízdy permanentně pestře zářivý efekt technologie dynamo a skutečně upoutají pozornost. Radost z jízdy pro malé i velké: odnímatelná, barevně eloxovaná řídítka z hliníku je 3krát výškově nastavitelná v rozmezí 68–78 cm, vč. Optimalizovaná, extra široká třecí brzda zajišťuje bezpečné zastavení při každé jízdě.

Výrobek se doporučuje pro děti od 3 let. Primo foldable wood lights – 3kolová dětská koloběžka s dřevěnou palubou, kteří hledají funkčnost a bezpečnost pro své nejmenší. Primo koloběžky jsou optimální koloběžky pro děti, patentovaným sklápěcím mechanismem a režimem vozíku je obzvláště oblíbená u rodičů, barevně svítícími předními koly, protože díky patentovanému zaklapnutí řízení podporují malé profesionály zítřka při učení jízdy a zajišťují bezpečný požitek z jízdy. Rychloupínáku a bezpečnostní aretace. Jako oficiální německý partner globber vám nabízíme komplexní poprodejní servis a velký výběr náhradních dílů na www.
ZnačkaGlobber #ad
VýrobceGLOBBER #ad
Výška30.51
Délka22.83
Hmotnost5.51
Šířka11.02
Číslo dílu436-110
Modelka436-110
ZárukaVýkon zbraně 1 rok

8. stompa

#ad

Skládací dětská koloběžka, 3 kola, 4 výškově nastavitelné, 2 v 1, LED blesk, skluzavka, Stompa Koloběžka pro děti 3 roky, dětská koloběžka pro věk 3-8, koloběžka pro malé děti

#ad
stompa #ad - Pokud jsou vaše děti ve věku 6 – 8 let, můžete sedadlo zvednout nebo odstranit. S jasným a chladným světlem v noci se vaše dítě obratem ruky stane žhavou matkou, která září na našem skútru pro děti 3 roky. Pestrá osvětlená kola – koloběžka pro děti 2 roky vydává při klouzání vícebarevné světlo, není nutná žádná baterie/elektrika.

Vaše děti jej mohou bez problémů nosit, je lehká, aby zažili dobrodružství a objevovali svět. V případě dotazů nás prosím kontaktujte, jsme nepřetržitě online. Nejlepší dárek nebo hračka pro růst s vašimi dětmi. Dokonce i 2letá osoba to zvládne sama. Nastavitelná výška – dětská koloběžka od 3 let má nastavitelná řídítka se 4 možnostmi výšky od 65 cm do 31, 5 palců 80 cm.

Extra široká deska z vysoce kvalitního protiskluzového materiálu zajišťuje bezpečnou jízdu pro děti. Maximální zatížení 20 kg a lze jej snadno složit a odstranit. Snadné skládání – skládání jedním tlačítkem pro děti pro snadné ovládání. Nabízíme 1 rok záruky na koloběžku se 3 koly. Záruka kvality – koloběžka 3 kola od 3 let prošla evropskou bezpečnostní normou certifikátu ce a rohs a nabízí vašim dětem bezpečnější a šťastnější jízdu.
Značkastompa #ad
Výrobcestompa #ad
Výška23.62
Délka23.62
Hmotnost6.61
Šířka10.83
Číslo díluToddlers Toy Folding Kick Scooters- S6
ModelkaToddlers Toy Folding Kick Scooters- S6
ZárukaNepoužívá se pro dopravu

9. besrey

#ad

Dívky, bezpečná tříkolka s PU LED svítícími kolečky, chlapce, besrey Dětská koloběžka, lehká nosnost až 50 kg, skládací výškově nastavitelná dětská koloběžka, od malého dítěte

#ad
besrey #ad - Stabilita a bezpečnost: velký protiskluzový potažený stupeň; zvětšený základní design, díky kterému je skútr odolnější a unese maximální hmotnost 50 kg; 3 kola pro zvýšenou stabilitu; blatník vybaven bezpečnějším brzdným systémem zadního kola, který je řízen brzdnou silou; měkká a měkká řídítka usnadňují uchopení dítěte pro větší kontrolu, lepší manipulaci a optimální bezpečnost.

2 velká přední kola a malé zadní kolo s integrovaným LED bleskem při pohybu skútru. Jednoduchá jízda: intuitivní mechanismus řízení sklonu, který řídí amplitudu otáčení podle tělesného sklonu dítěte. Kolečka z pu materiálu zajišťují extrémně klidnou a klidnou jízdu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Skládací a nastavitelná: výškově nastavitelná tpr; t-bar nastavitelná od 59 cm do 83 cm; 4 různé výšky lze přizpůsobit velikosti dítěte; rychlý skládací / skládací mechanismus za 3 sekundy velmi praktický pro přepravu nebo skladování; vhodné pro 2 až 8 let.

Naše výrobky mají dvouletou záruku. Záruka bezpečnosti a zákaznický servis – tento skútr je certifikován po tisících opakovaných testech podle americké normy ASTM F963-17 / evropské EN71. Blikající led pu kola: dětská koloběžka je vybavena kuličkovými ložisky abec-7 a led kolečky, ale nevyžaduje žádnou baterii.
Značkabesrey #ad
Výrobcebesrey #ad
Výška10.24
Délka23.23
Hmotnost6.17
Šířka11.42
Číslo díluBR-K4025
Záruka2

10. fun pro

#ad

Prodejce z Hamburku, 5 6 7 8 9 let, do hmotnosti 80 kg, LED kola, fun pro Dvě koloběžky pro děti 6 let, prodloužená záruka, skládací, od předškolního věku, bezpečná prémiová koloběžka pro děti

#ad
fun pro #ad - Dětská koloběžka bezpečná a robustní: kombinace silného a stabilního designu a gravitačního řízení umožňuje vašim dětem tuto koloběžku jednoduše a bezpečně řídit. Tento skútr je vhodný pro děti od 5 let. Všestranná jízda: chceme, aby si každé dítě s tímto mini koloběžkou mohlo bezpečně užívat svůj čas venku.

Vyrobeno z vysoce kvalitních plastů a kovů, se zesílením na spodní straně, řízení a brzdě. Barevná led kolečka svítí v mnoha světlých, veselých barvách, zatímco děti jezdí. Proto je náš dětský skútr koncipován tak, jako je beton, aby bezpečně jezdil po různých površích, asfalt a dřevěné podlahy. Skládací koloběžka unese až 80 kg a nabízí stabilitu.

Německá technologie: tumpávání a testování naším týmem vytvořilo vyváženou dětskou koloběžku 6 let pro chlapce a dívky. Výškově nastavitelná a sklopná: tento lehký a kompaktní skútr pro děti 5 let má výškově nastavitelná řídítka 56–86 cm, aby děti mohly jezdit, i když jsou větší. Astné dítě: kola bez baterií na dynamu na tomto dětském skútru od 6 let přitahují pozornost.
Značkafun pro #ad
VýrobceSuperlunary Products #ad
Hmotnost7.5
Číslo dílufp-2-marine