Top 10 Warnweste Kinder 6-12 Jahre – Výstražné vesty a bundy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RAU

#ad

RAU Bezpečnostní vesty do auta sada bezpečnostních vest pro celou rodinu 2 vesty pro dospělé + 2 dětské vesty

#ad
RAU #ad - Sada výstražných vest pro celou rodinu – 2 výstražné vesty podle en iso 20471/2013, třída 2, třída 1, velikost xl + 2 výstražné vesty pro děti a mládež podle EN ISO 20471/2013, velikost S. Kvalitní balení díky nylonové tašce. 2 výstražné vesty pro dospělé společně zabalené + 2 výstražné vesty pro děti a mládež společně zabalené. Díky žluté signální barvě v prostoru pro cestující snadno najdete. Malé a kompaktní balení.
ZnačkaRAU #ad
VýrobceRAU #ad
Výška9.65
Délka12.6
Hmotnost0.88
Šířka1.97
Číslo díluYPRWWSET001
ModelkaYPRWWSET001

2. PURAHELP

#ad

PURAHELP Výstražné vesty do auta 8dílná sada platí po celé Evropě podle EN ISO 20471, bezpečnostní vesta do auta výstražná vesta žlutá, reflexní výstražná vesta auto, výstražná ochranná vesta -

#ad
PURAHELP #ad - Ani velikosti xxl proto nejsou žádný problém. Univerzální velikost – velikost výstražné vesty lze díky suchým zipům individuálně přizpůsobit. Splňuje zákonné požadavky – naše výstražná vesta pro osobní vozidla je vyrobena podle nejnovější evropské normy EN ISO 20471:2013 a splňuje tak všechny zákonné požadavky splňuje zákonné předpisy.

Dvojitý suchý zip – výstražná vesta pro osobní vozidla je vybavena dvojitým suchým zipem, čímž se zabrání nechtěnému sklouznutí nebo otevření. Platí po celé evropě – naše výstražná vesta do auta 8dílná sada splňuje nejen národní předpisy, ale je platná i v celé Evropě.

Jste vždy dobře připraveni, ať už jste ve své zemi nebo na cestách přes hranice. Maximální viditelnost – extra široké reflexní proužky procházejí 360 stupňů kolem vesty a díky nápadně silnému odrazu zajišťují maximální viditelnost ve tmě.
ZnačkaPURAHELP #ad
VýrobcePURAHELP #ad
Výška1.77
Délka11.26
Hmotnost1.98
Šířka7.68
Číslo díluPH-WW-SET8

3. PURAHELP

#ad

PURAHELP Výstražné vesty Auto 5 ks 4+1 sada platí po celé Evropě podle EN ISO 20471, bezpečnostní vesta do auta výstražná vesta žlutá, reflexní výstražná vesta auto vč. dětské vesty, výstražná

#ad
PURAHELP #ad - Platí po celé evropě – naše 5dílná sada výstražných vest do auta splňuje nejen národní předpisy, ale je platná i v celé Evropě. Ani velikosti xxl proto nejsou žádný problém. Včetně dětského výstražného vesty – velikost výstražné vesty pro dospělé lze díky suchým zipům individuálně přizpůsobit.

Sada navíc obsahuje výstražnou vestu pro děti s certifikací EN ISO 17353:2020 Jste vždy dobře připraveni, ať už jste ve své zemi nebo na cestách přes hranice. Maximální viditelnost – extra široké reflexní proužky procházejí 360 stupňů kolem vesty a díky nápadně silnému odrazu zajišťují maximální viditelnost ve tmě.

Splňuje zákonné požadavky – naše výstražná vesta pro osobní vozidla je vyrobena podle nejnovější evropské normy EN ISO 20471:2013 a splňuje tak všechny zákonné požadavky splňuje zákonné předpisy. Dvojitý suchý zip – výstražná vesta pro osobní vozidla je vybavena dvojitým suchým zipem, čímž se zabrání nechtěnému sklouznutí nebo otevření.
ZnačkaPURAHELP #ad
VýrobcePURAHELP #ad
Výška1.97
Délka11.26
Hmotnost1.19
Šířka7.68
Číslo díluPH-WW-SET4+1

4. Sealmic

#ad

Výstražná vesta pro děti 2 kusy, 360 stupňů reflexní dětské výstražné vesty pro silniční provoz, ochrana pro chlapce, Smiley, neonově žlutá – motiv smajlíků, dívky

#ad
Sealmic #ad - Vysoká viditelnost: dětské výstražné vesty mají 2 reflexní proužky vpředu + vzadu, ramena se dvěma podélně ležícími reflexními proužky, vysoká viditelnost ve dne i v noci. Snadné nošení a vyzouvání: reflexní signální vesta univerzální velikost, děti jsou navrženy, mohou ji bez problémů nosit na svetrech nebo stávajícím svrchním oděvu, bez nepříjemného zipu.

Lehké a prodyšné látky dělají děti příjemný pocit. Lehká a pohodlná: dětská bezpečnostní vesta je vyrobena z extra lehkého prodyšného polyesteru. Vhodné pro jízdu na kole, běhání, silnici nebo také na školní docházku. Prodyšnost, komfort, nemačkavost a žádný nepříjemný zápach.

Trvanlivý materiál: dětská bezpečnostní vesta je vyrobena ze 100% dobře viditelného polyesteru, prodyšná, omyvatelná, lehká, příjemná na nošení a dlouhá životnost. Výstražná vesta pro děti: balení 2 ks 360° reflexní výstražná vesta, díky čemuž jsou děti lépe viditelné, sport, jízda na kole, ve dne i v noci pro optimální viditelnost na cestě do školy, aby byla zajištěna jejich bezpečnost. Vhodné pro většinu dětí 3-12 let.
ZnačkaSealmic #ad
VýrobceSealmic #ad
Číslo dílukindVests-87256
ModelkakindVests-87256

5. PURAHELP

#ad

PURAHELP Výstražné vesty Auto 2dílná sada platné po celé Evropě podle EN ISO 20471, reflexní výstražná vesta auto, výstražná ochranná vesta -, bezpečnostní vesta do auta výstražná vesta žlutá

#ad
PURAHELP #ad - Dvojitý suchý zip – výstražná vesta pro osobní vozidla je vybavena dvojitým suchým zipem, čímž se zabrání nechtěnému sklouznutí nebo otevření. Ani velikosti xxl proto nejsou žádný problém.

Platí po celé evropě – naše sada 2 ks výstražných vest, splňuje nejen národní předpisy, ale je platná i v celé Evropě. Splňuje zákonné požadavky – naše výstražná vesta pro osobní vozidla je vyrobena podle nejnovější evropské normy EN ISO 20471:2013 a splňuje tak všechny zákonné požadavky splňuje zákonné předpisy. Univerzální velikost – velikost výstražné vesty lze díky suchým zipům individuálně přizpůsobit.

Maximální viditelnost – extra široké reflexní proužky procházejí 360 stupňů kolem vesty a díky nápadně silnému odrazu zajišťují maximální viditelnost ve tmě. Jste vždy dobře připraveni, ať už jste ve své zemi nebo na cestách přes hranice.
ZnačkaPURAHELP #ad
VýrobcePURAHELP #ad
Výška1.77
Délka11.26
Hmotnost0.5
Šířka7.68
Číslo díluPH-WW-SET2

6. cartrend

#ad

Velikost XL, žlutá, Cartrend Výstražná vesta 50130 v praktické textilní tašce na zip se zipem

#ad
cartrend #ad - Se 2 suchými zipy a 2 kvalitními reflexními proužky. Odpovídá din en 20471. Barva: Žlutá, velikost: XL. V praktické tašce na zip. 100% polyester.
Značkacartrend #ad
VýrobceCartrend #ad
Číslo dílu50130
Modelka50130

7. LAUTER SCHUTZ

#ad

Jízdní kolo, cestu do školy a do auta reflexní vesta – žárovka, LAUTER SCHUTZ ® Výstražná vesta pro děti 3-12 let, běh, bezpečnostní vesta 2 kusy pro lepší viditelnost ve dne i v noci na sport

#ad
LAUTER SCHUTZ #ad - Výstražné vesty pro dívky a chlapce 3 – 12 let zaručují lepší viditelnost ve dne i v noci na cestě do školy, při jízdě na kole, sportu a v silničním provozu. Pokud by s vaší dodávkou něco nebylo, postaráme se o to.

Zákaznický servis 24/7: náš zákaznický servis je vám kdykoli k dispozici. Proto je lze bez problémů prát v pračce. Vesty se snadno přetáhnou a nemají žádný otravný zip. Povrch je vyroben z vysoce kvalitního, neprůhledného, fluorescenčního polyesteru a NE jako obvykle z volné síťoviny. Vhodné pro jízdu na kole, sport, silniční dopravu a také do školy.

Neexistuje žádný problém, který za vás nedokážeme vyřešit. Mnohostranně použitelný: dobrá viditelnost ve dne díky fluorescenčnímu polyesteru a v noci díky retro reflexním proužkům. Iroký tvar: silné bundy v zimě nejsou díky širokému střihu žádný problém. 2dílná sada: vesty jsou dodávány v sadě po 2 kusech, aby zde byla vždy náhrada.
ZnačkaLAUTER SCHUTZ #ad
VýrobceWächter & Rehn GmbH #ad
Výška9.84
Délka8.27
Hmotnost0.29
Šířka0.39
Číslo díluLS-010

8. HELDENWERK

#ad

Bezpečnostní vesta, reflexní výstražné vesty vč. dětské vesty, vesta proti defektu, HELDENWERK Výstražná vesta do auta 2023/2024 4 kusy + 1 pro dospělé použitelná v celé Evropě

#ad
HELDENWERK #ad - Bezpečnost a ochrana – díky fluorescenčnímu, v noci i za soumraku. Optimální sada výstražných vest pro rodinu! Trvalý komfort při nošení díky lehkému, vysoce reflexnímu neonově žlutému materiálu a dvěma silným 360° odrazkám je zaručena optimální viditelnost ve dne, pohodlnému a prodyšnému materiálu.

Včetně dětských výstražných vest 4+1 – výstražné vesty pro dospělé s integrovaným nastavitelným suchým zipem a jednotnou velikostí univerzální velikost lze nosit jak na tlustých bundách, tak i na lehkém oblečení. Díky nejnovějšímu předpisu 2023/2024 projdete se světelnými vestami bez starostí každou kontrolu a poruchu v celé EU. Použitelné v celé evropě – výstražné vesty splňují nejnovější evropskou normu en isO 20471: 2013 a jsou tak schváleny pro celou EU v silničním provozu.

Flexibilní a bezstarostné řízení auta s Heldenwerk. Dětská výstražná vesta nabízí maximální ochranu při nošení díky splnění normy EN 17353:2020 Vždy po ruce díky malému, snadno uložitelnému obalu. Mnohostranně použitelný – ať už na stavbě, v silničním provozu, při pěší turistice, v práci, při jízdě na koni nebo při jízdě na kole – kvalitní výstražná ochranná vesta je všude použitelná a bez problémů omyvatelná. Vyhněte se pokutám – bezpečnostní vesty v autě jsou povinné podle § 35h stvzo.
ZnačkaHELDENWERK #ad
VýrobceHeldenwerk #ad
Číslo dílu1100016
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Prowiste

#ad

2 dětské výstražné vesty, bezpečnostní vesta oranžová – silně viditelná – prodyšná – univerzální velikost, Oranžová

#ad
Prowiste #ad - Bezpečnost pro děti: 2dílná sada dětských světelných vest zajišťuje optimální viditelnost za tmy/šera, snižuje riziko úrazu na cestě do školy a do školky. Nepostradatelná v každodenním životě: prowiste reflexní vesta se vyznačuje optimální viditelností.

Univerzálně použitelný: výstražná ochrana vesty v oranžové barvě jednoduše oblékněte přes běžné oblečení. Lze prát na 40 °C. Ideální za všech světelných podmínek pro cyklisty, školáky, školní výlety a školní cesty. Vysoká kvalita: reflexní dětské výstražné vesty / dětské ochranné vesty mají 2 reflexní proužky přední + zadní a 2 další proužky na ramenou.

Světelná vesta je nutností pro rodiny, v každém vybavení vozidla nebo při jízdě na kole. Velikost 2 až 12 let. Rozsah dodávky: 2 kusy reflexní vesty pro děti zajišťují větší bezpečnost díky lepší viditelnosti – právě nyní v tmavém ročním období.
ZnačkaProwiste #ad
VýrobceNiboline GmbH #ad
Číslo dílu7770031
Modelka7770031

10. Rolly Toys

#ad

Rolly toys | rollySafety vest | Výstražná vesta pro děti | Oranžová | 558698

#ad
Rolly Toys #ad - Vysoce kvalitní bezpečnostní vesta pro děti. Reflexní prvky zajišťují dodatečnou ochranu ve tmě. Vesta v jednotné velikosti je vhodná pro chlapce a dívky. Rolly toys hračky jsou již při výrobě testovány z hlediska kvality a funkčnosti.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška0.39
Délka18.11
Hmotnost0.11
Šířka16.93
Číslo dílu558698
Modelka558698
Zárukabez záruky výrobce