Top 10 Water Filter Jug – Filtrační konvice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Laica

#ad

Kein, Lavendel, Laica Filterkanne + Filter

#ad
Laica #ad - Weniger platz: 13 monate wasser mit gutem Geschmack, immer verfügbar in einem kleinen Raum. Preisgünstig: 1 karaffe und 12 Filter + 1 Gratis dazu. 13 monate gutes geschmack: beseitigt Chlor, Schwermetalle und andere nicht gewünschte Substanzen im Leitungswasser. 100 % made in italy: karaffe und Filter werden ausschließlich in Italien hergestellt.
ZnačkaLaica #ad
VýrobceLaica #ad
Hmotnost6.13
Číslo díluJ9074A1
ModelkaJ9074A1
Záruka2 jahre.

2. BWT

#ad

BWT Filtrační kartuše Mineralized Water I pro všechny BWT, vodní filtry zinek + hořčík, 6er

#ad
BWT #ad - Příprava pitné vody pro ochranu zařízení: naše kartuše pro vodní filtry filtruje a mineralizuje vaši vodu rychle a spolehlivě. Filtr se zinkem a hořčíkem: kartuše obsahuje naši patentovanou hořčíkovou technologii se zinkem.

Chrání přístroje jako rychlovarné konvice a žehličky před usazeninami vodního kamene. Zinek může posílit imunitní systém a obranyschopnost a podpořit růst vlasů a nehtů. Obsažené aktivní uhlí filtruje nepříjemné složky jako chlór a olovo. Efektivní příjem: zde se zinek a hořčík uvolňují do těla pravidelným pitím vody a nabízí tak efektivní alternativu k bodovým, vysoce dávkovaným příjmům.

Etřete životní prostředí: s použitím našeho vodního filtru můžete upustit od jednorázových plastových lahví a chránit životní prostředí snížením plastového odpadu a jeho přepravou. Lepší chuť: díky naší kartuši se snižuje vodní kámen a zlepšuje se chuť vody.
ZnačkaBWT #ad
VýrobceBWT #ad
Výška4.88
Délka12.36
Šířka4.8
Číslo dílu1
ModelkaSET020001

3. BWT

#ad

Olovo a měď, BWT Vodní filtr Penguin bílý 2,7 l + 13 magnéziových filtračních kartuší | roční balení | vodní filtr pitná voda | pro pokrmy a nápoje | filtruje vodní kámen, chlor

#ad
BWT #ad - Efektivní příjem: zde se hořčík uvolňuje do těla v iontové formě a pravidelným pitím vody a nabízí tak účinnou alternativu k bodovým, vysoce dávkovaným příjmům. Filtr s magnetem: kartuše obsahuje naši patentovanou hořčíkovou technologii.

Inteligentní design: díky štíhlému designu se vodní filtr hodí do všech běžných dveří chladničky. Etřete životní prostředí: s použitím našeho vodního filtru můžete upustit od jednorázových plastových lahví a chránit životní prostředí snížením plastového odpadu a jeho přepravou. Chrání přístroje jako rychlovarné konvice a žehličky před usazeninami vodního kamene.

Hořčík může snížit únavu, zvýšit zátěž a podporovat energetický metabolismus. Příprava pitné vody pro ochranu zařízení: náš vodní filtr filtruje a mineralizuje vaši vodu rychle a spolehlivě. Po 4 týdnech upozorní počítadlo ve víku na výměnu filtru – pro bezvadnou hygienu.
ZnačkaBWT #ad
VýrobceBWT Group #ad
Číslo dílu1

4. Lotus Vita

#ad

Bez BPA bílá matná vč. elektronického, Lotus Vita LOTUS různé barvy – konvice na vodní filtr s kartuší, snižuje vodní kámen chlór olovo z vodovodní vody díky iontovému výměníku aktivního uhlí

#ad
Lotus Vita #ad - 3stupňová filtrační kartuše: první komora obsahuje aktivní uhlí a iontový výměník pro redukci vodního kamene, vápníku, druhá komora s aktivním uhlím funguje jako filtr pro těžké kovy a třetí komora obsahuje kompilaci hořčíku, turmalínu a další speciální keramiky s vysokým obsahem minerálů – tato technologie od Lotus Vita se nazývá PiVitalis.

3 měsíce / 500 litrů každý den 4 litry vodní kámen filtrační podložka: 2 týdny až 3 měsíce v závislosti na vodě a používání. S velkou plnicí nádržkou o objemu 1, 2 litru naplníte filtrační karafy velmi rychle. Propracovaný 4stupňový filtrační systém zajišťuje měkkou pitnou vodu, kovů, která je téměř bez vodního kamene, zbytků léčiv a pesticidů. Zásobní nádrž o objemu 1, 6 litru vám nabízí komfort a dostupnost pro všechny úkoly v domácnosti: U společného stolu může až 8 osob zásobovat 0, 2 litru vody.

Rozsah dodávky: karafa na filtr lotus s 1x filtrační kartuší a 1x filtrační podložkou s vápencem. Vodní filtry tohoto druhu vám nabízejí bezpečnost před zatížením v pitné vodě – připravte si například kávu nebo čaj s filtrovanou vodou a užívejte si nejen čisté vody, ale také si užívejte čistou a měkkou chuť! Jako většina vodních filtrů pro domácnost je i filtrační karafa lotus vybavena filtrem s aktivním uhlíkem. Díky minerálnímu složení bude vaše voda chutná a stravitelná. Výměna filtru kartuše: každé 2 měsíce / 500 litrů max.
ZnačkaLotus Vita #ad
VýrobceLotus Vita #ad
Číslo dílu4260709760360_p
Modelka4260709760360_p

5. Brita

#ad

Brita, vodni filtr Marella, vc. 12 naplni Maxtra+, barva bila

#ad
Brita #ad - Skvělá verze s celkovým objemem: 2, filtrovaná voda: 1, 4 l, 4 l. Elektronická indikace výměny náplně „Brita Memo“. 12x náplně maXTRA. Praktický plnicí otvor ve víku pro snadné nalévání. Balení na rok, balení, na jeden rok, balíček na rok, 12 měsíců. Vhodný do myčky výjimka: víko. Vč.
ZnačkaBrita #ad
VýrobceBRITA #ad
Výška10.83
Délka4.33
Hmotnost1.92
Šířka10.43
Číslo dílu1030071
Modelka1030071
Záruka2 roky výrobce

6. Brita

#ad

Brita Flow Cool s kartuší pro filtrování vodního kamene

#ad
Brita #ad - Pokud po 4 týdnech bliká praktická indikace na víku konvice, měla by se použít další doplňovací kazeta. Perfektní chuť: pro plné aroma čaje snižuje kartuše spolehlivě chlór ve vodě z vodovodu. Kvalita a design z německa: zákazníci po celém světě důvěřují kvalitě BRITA. Ochrana před kalcifikací: filtrační kartuše prodlužuje životnost kuchyňských spotřebičů. Všechny části, které přicházejí do styku s vodou, neobsahují BPA.
ZnačkaBrita #ad
VýrobceBRITA GmbH #ad
Výška8.82
Délka8.54
Hmotnost2.85
Šířka12.09
Číslo dílu088125
Modelka1035419
ZárukaZáruka výrobce: ne

7. Brita

#ad

Vodní filtr BRITA Marella graphite vč.6 filtračních patron MAXTRA +, startovací balíček filtru BRITA ke snížení vodního kamene, mědi a látek poškozujících chuť ve vodě, chloru, olova

#ad
Brita #ad - Pokud praktický displej brita memo bliká po 4 týdnech, můžete jednoduše použít další náplň, protože startovací balíček již obsahuje 3 náplně. Praktická plnicí klapka pro plnění filtrační konvice jednou rukou / nádoba je vhodná do myčky výjimka: víko / Všechny části, které přicházejí do styku s vodou, neobsahují BPA.

Ochrana proti vápenatění: filtrační patrona maxtra + prodlužuje životnost kávovarů a rychlovarných konvic snížením vodního kamene ve vodě - pro optimální ochranu zařízení.

6 filtračních vložek maxtra + / stolní vodní filtr s celkovým objemem 2, 4 la objemem filtru 1, 4 l. Rozsah dodávky: 1 x vodní filtr brita marella graphit vč. Dokonalá chuť: pro plnou vůni kávy a čaje filtrační patrona brITA na vodu spolehlivě redukuje vodní kámen a látky narušující chuť, jako je chlor ve vodě z vodovodu.
ZnačkaBrita #ad
VýrobceBRITA GmbH #ad
Výška10.16
Délka4.13
Hmotnost2.8
Šířka10.16
Číslo dílu076719
Modelka1044623
ZárukaZáruka výrobce

8. BWT

#ad

6 & 815073 – stolní vodní filtr PENGUIN – 2,7 l, plast, tmavě modrá – konvice na vodní filtr s 1 filtrační kartuší, BWT Magnézium Mineralized Water filtrační kartuše, bílá, 6 kusů balení 1 ks

#ad
BWT #ad - Produkt 2: inovativní filtrační technologie pro lepší kvalitu vody, komfort a ochranu životního prostředí: Šetří namáhavý transport lahví na vodu a zároveň zabraňuje jednorázovým plastovým lahvím. Výrobek 1: rozsah dodávky: 5 + 1 filtrační kartuše hořčík mineralized water – filtrační kapacita jedné kartuše: cca 4 týdny používání, výsledkem je cca 120 litrů filtrované a hořčíkové mineralizované pitné vody.

Výrobek 2: konvička s celkovým objemem 2, 7 litru vydá 1, 5 litru filtrované pitné vody mineralizované hořčíkem – filtrační kapacita jedné kartuše: cca 4 týdny používání, výsledkem je cca 120 litrů. Produkt 1: inovativní filtrační technologie pro lepší kvalitu vody, komfort a ochranu životního prostředí: Šetří namáhavý transport lahví na vodu a zároveň zabraňuje jednorázovým plastovým lahvím. Výrobek 2: rozsah dodávky: 1 filtr pitné vody s elektronickým ukazatelem změny, 2, 7 l, tmavě modrá - 1 kartuše vodního filtru pro hořčík mineralized Water.

Produkt 1: náhradní kartuše pro vodní filtry penguin, slim a vida - vhodná kartuše pro filtr pitné vody, díky kterému je voda z vodovodu měkká a obohacuje ji minerálním hořčíkem. Produkt 2: vodní filtr penguin – mění vodu z vodovodu na cennou a měkkou pitnou vodu a obohacuje ji minerálním hořčíkem – vícestupňový filtrační proces snižuje znečištění a obsah vápna. Výrobek 1: chlor a těžké kovy jsou redukovány o více než 95 % – výdej hořčíku: 25–30 mg/l.
ZnačkaBWT #ad

9. BRITA

#ad

Brita Karafa s vodním filtrem, barva: Bílá 3,5 l modrá, kompatibilní s kartuší Maxtra+

#ad
BRITA #ad - 30 dnů vrácení peněz spokojenost brita čas, abyste dokázali svou karafu a pokud nejste zcela spokojeni, můžete rimborsiamo. Nové filtry maxtra + jsou vhodné pro všechny Brita filtrační džbány, staré i nové modely. Všechny produkty jsou certifikované filtry TIFQ pro dodržování Ministerial Decree 25/2012 Food a TÜV pro kompatibilitu. Marella xl: ideální pro rodiny s objemem 3, 5 l. Lepší chuť díky redukci chlóru, vápna a kovů, jako je olovo a měď.
ZnačkaBRITA #ad
VýrobceBRITA #ad
Výška10.43
Délka5.51
Hmotnost1.86
Šířka10.24
Číslo dílu1023724
Modelka1023724

10. Brita

#ad

Kupfer & geschmacksstörenden Stoffen im Wasser, Chlor, BRITA Wasserfilter-Kanne Marella weiß 2,4l inkl. 3x MAXTRA PRO All-in-1 Kartusche – Filter zur Reduzierung von Kalk, Blei

#ad
Brita #ad - Deutsche qualität & Design – seit 1966. 1 für Trinkwasserfilter. Reduziert kalk, geschmacksstörende Stoffe wie Chlor, blei und kupfer und spuren von bestimmten Herbiziden, Pestiziden und Medikamenten, falls im Leitungswasser vorhanden.

Brita bietet nachhaltige trinkwasserlösungen und ist weltweit die Nr. Praktischer klappdeckel für einhändiges befüllen der Filterkanne / digitales BRITA Memo erinnert alle 4 Wochen daran, die Wasserfilter-Kartusche zu wechseln – für optimale Filtrationsergebnisse. Unser alleskönner mit der innovativen brita-filtertechnologie: 150l frisches gefiltertes Wasser für 4 Wochen mit nur 1 Kartusche / Kanne passt in Standard-Kühlschranktüren, ist BPA-frei & spülmaschinenfest außer Deckel.

Vertraue der innovativen maxtra pro 4-stufigen filtration mit natürlichen Aktivkohle- und Ionenaustauscher-Perlen: reines & frisches Wasser für volleres Aroma in Kaffee & Tee und zuverlässigem Kalkschutz. Lieferumfang: 1 x brita wasserfiler marella in weiß + 3 x maxtra pro all-IN-1 Filterkartusche / Kanne mit Gesamtkapazität von 2, 4l für 1, 4l frisches gefiltertes Wasser.
ZnačkaBrita #ad
VýrobceBRITA SE #ad
Výška11.02
Délka13.19
Hmotnost1.88
Šířka4.33
Číslo dílu1051931
Modelka126810