Top 10 Zollstock 3m Kunststoff – Skládací metry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOX

#ad

členové měřítko pro opravdové powerwomen, s potiskem Mädels machen´s selber, TOX 09969002 Metrová tyč 2 m. růžová/bílá, 1 kus metr

#ad
TOX #ad - Růžový metr, který nesmí chybět v žádné dobře roztříděné domácnosti a s oboustranným a odolným potiskem zajišťuje dodatečnou motivaci k vyřízení DIY projektů. Měřítko s funkcí měření úhlu na obou koncích se stabilními plastovými klouby, kterými je nízko stavěn a poskytuje vyšší přesnost při měření – pro DIY Queen ve tvém životě.

K narozeninám, aby vykouzlil úsměv na tváři vašich milovaných osob. Rozsah dodávky: 1 x 2 m tox metrová tyč s potiskem pravé dívky to udělají sami, článkové měřítko z bukového dřeva v růžové/bílé, s funkcí měření úhlu a barevnými desetinnými čísly, třída přesnosti III.

2metrový metr se dobře hodí jako růžový dárek, Dni matek, Vánocům, velikonocům nebo také jednoduše tak, např. Robustní, ale také flexibilní metrová tyč je vyrobena z bukového dřeva a dobře čitelná díky barevným desetinným číslům, černým nebo bílým číslicím a značením.
ZnačkaTOX #ad
VýrobceTOX #ad
Výška0.59
Délka9.45
Šířka1.38
Číslo dílu9969002
Modelka09969002

2. Meister

#ad

Meister Článkové měřítko dřevo – délka 3 metry – metrická stupnice – elastická a stabilní – nápadná dvojitá stupnice – pro dům, hobby & dílnu / metr / metrová tyč / měřicí nástroj / 6442000

#ad
Meister #ad - Praktická manipulace: metrické rozdělení rozměrů v černé barvě na obou stranách | extra velké počty umožňují rychlé odečítání | ve složeném stavu šetří místo.

Univerzální pomocník: vhodné pro všechny měřicí úkoly kolem domu, hobby & dílny | Ideální pomocník pro renovační a domácí kutilské práce, jakož i při výrobě nábytku pro kutily a pro kutilské práce. Detaily výrobku: délka: 3 m | počet článků: 15 | třída přesnosti: III | Materiál: Bukové dřevo | Barva: bílá. Vysoce kvalitní zpracování: 10 článků se stabilními klouby zajišťuje přesné zaklapnutí při 90° | výrazné dvojité měřítko vyčnívá z bukového dřeva pro optimální pružnost a ohebnost.
ZnačkaMeister #ad
VýrobceMEISTER Werkzeuge GmbH #ad
Číslo dílu6442000
Modelka6442000

3. geddid

#ad

žlutá bez reklamního potisku, 100 kusů palcových hůlek 2 metry s úhlem 90°/180° a úhlovou stupnicí 30°/45°/60°/75°/90°, Adga 250 plus značkový ollstock 2 m z bukového dřeva

#ad
geddid #ad - Patentované 90° a 180° stupňů úhlové zaklapnutí ve všech kloubech. 2m metrová tyč z bukového dřeva s nízkou proklonností lídra na trhu Adga – Made in Germany. Klouby s vnitřními přesnými pružinami z tvrzené oceli pro trvalé odpružení a dlouhou životnost. Bílá bez reklamního potisku – rozmrazování pro extrémní trvanlivost. 30°/45°/60°/75°/90° zobrazení úhlu na prvním a posledním článku – metr s úhlovou funkcí / stupnicí.
Značkageddid #ad
VýrobceAdga #ad
Výška0.67
Délka9.61
Šířka1.38

4. NEO-DESIGN

#ad

Metr se jménem na přání nebo textem | metrová tyč individuálně gravírovaná | personalizované měřítko článků | pánské dárky, vychytávky pro muže, dárky pro tatínka, dárek k narozeninám

#ad
NEO-DESIGN #ad - Označení ce: naše měřítko má samozřejmě značku ce a třídu přesnosti III standard mezi dřevěnými měřítky. Ideální dárek: s individuální rytinou pro muže, ke dni otců, manžela, dědečka, přátele nebo kolegy z práce – k narozeninám, k výročí, otce, jako poděkování nebo k Vánocům.

Inovativní postup laserového gravírování: požadované jméno nebo vaše slovo je vyryto moderní laserovou metodou, díky tomu se vrstva dřeva objeví a nabízí výjimečný 3D vzhled. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní metr s vyrytým jménem nebo textem. Vysoce kvalitní materiál: bukové dřevo s bočním vnějším kováním, úhlová stupnice, černá stupnice a desetinná čísla purpurová, 10 článků.
ZnačkaNEO-DESIGN #ad
VýrobceNEO-DESIGN #ad
ModelkaFG50009

5. M METRIE

#ad

Metrie™ BL52 dřevěný metr / metr | 2 m dlouhé článkové měřítko, měřítko|metrová tyč s duplexním dělením, černá bílá

#ad
M METRIE #ad - Barva: Černá bílá. Vnitřní závěsy – viditelné nýty – kovové koncové krytky. Skládací metr z bukového dřeva – rozměry: 232 x 34 x 16 mm. Třída přesnosti: iii / označení CE. 2 m – dvojitý žebřík – 10 lamel vzdálenost v cm.
ZnačkaM METRIE #ad
VýrobceM METRIE #ad
Číslo díluHU-XI-201

6. M METRIE

#ad

Metrie PERFET dřevěný metrie/metr 10 x kus|2 m dlouhé členové měřítko, vyrobeno v EU, metrová tyč s duplexním dělením – bílá

#ad
M METRIE #ad - 10 lamel z bukového dřeva – celková délka: 2 m – s kovovou koncovou krytkou. 2vrstvý barevný systém – úzké články – vhodné pro tisk např. Tamponový tisk/digitální UV tisk. Dvojité duplexní měřítko | stav: nové - přímo od výrobce. Množství: 10 kusů. Třída přesnosti iii 3 l cmi | viditelné ocelové spoje s nýty | CE.
ZnačkaM METRIE #ad
VýrobceM METRIE #ad
Číslo dílu12
ModelkaPerfekt 10 weiß duplex

7. Hultafors

#ad

Plastový skládací metr 2 m I Hultafors I Made in Sweden I třída přesnosti III I 2m metr ze sklolaminátu I 200064

#ad
Hultafors #ad - Mimořádně odolný proti vlhkosti metr G59. Vyčíslování fólií odolným proti opotřebení. Kvalitní švédský design od Hultafors. Odpovídá třídě EU III. Všechny klouby zaklapnou v krocích po 90 stupních.
ZnačkaHultafors #ad
VýrobceHultafors #ad
Výška9.06
Délka0.79
Hmotnost0.14
Šířka1.18
Číslo dílu480385
Modelka480385
Záruka2 roky manufacturer

8. M METRIE

#ad

10 kusů, členové měřítko | Měřítko, bílá, Metrie™ BLOCK 73 metrů/metr, Duplex dělení, vyrobeno v EU, 3m

#ad
M METRIE #ad - Tamponový tisk/digitální UV tisk. Stav: nový - přímo od výrobce - Made in the Czech Republic. Spojení se skrytými klouby z polyamidu a skelných vláken s viditelným ocelovým nýtem. Třída přesnosti iii 3 l cmi l ce l rohový tisk - duplexní stupnice. 2vrstvý barevný systém – úzké články – vhodné pro tisk např. 10 lamel z bukového dřeva – celková délka: 2 m – s kovovou koncovou krytkou. Množství: 10 kusů.
ZnačkaM METRIE #ad
VýrobceM METRIE #ad

9. Eurofoto

#ad

Kolík s textem na přání | personalizované měřítko článků | Metrová tyč individuálně potištěná

#ad
Eurofoto #ad - Potisk se provádí moderním a odolným přímým UV tiskem. Hledáte další motivy? do vyhledávacího pole zadejte "Eurofoto metr" a vyberte si z různých designů svého oblíbeného.

Moderní tiskový postup: měřítko je potištěno speciálně pro vás v Německu. Profesionální nástroj: měřítko kvality – délka dva metry – s deseti články. Vyrobeno v německu: značkový metr, individuálně přizpůsobitelný. Nejlepší materiály: metr je vyroben z vybraného bukového dřeva z evropského lesního hospodářství pro optimální odolnost proti zlomení a pružnost.
ZnačkaEurofoto #ad
VýrobceEurofoto #ad
Výška0.63
Délka9.53
Hmotnost0.22
Šířka1.34
Číslo díluS046-NURTEXT

10. M METRIE

#ad

Měřítko|metrová tyč s duplexním dělením – oranžová PAN1375, Metrie™ BL52 dřevěný metr / metr | 2 m dlouhé členové měřítko

#ad
M METRIE #ad - Třída přesnosti: iii / označení CE. 15 m – dvojitý vodič – 10 lamel vzdálenost v cm. Vnitřní panty – viditelné nýty – kovové koncové krytky. Skládací metr z bukového dřeva - rozměry: 232 x 34 x 16 mm. Barva: oranžová PAN1375.
ZnačkaM METRIE #ad
VýrobceM METRIE #ad
Číslo díluHU-XI-201