Top 8 Rolloband Reparaturset 14mm – Stínění oken

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NOBILY

#ad

Pro znečištěné a opotřebované popruhy, rolety, bez otevírání roletového boxu, žaluzie, Sada na opravu roletových pásů pro mini pásy 14/15 mm

#ad
NOBILY #ad - Sada na opravy se optimálně hodí pro mini roletové pásy 14/15 mm. Opravte roletový pás jednoduše a levně. Nové tapetování, malování a opravy. S touto sadou na opravy odpadá obtěžující renovace jako např. Po použití je opravené místo sotva vidět. Montáž probíhá bez otevření roletové schránky.
ZnačkaNOBILY #ad
VýrobceNOBILY #ad
Číslo dílu51520

2. DIWARO.

#ad

Rolety, DIWARO.® | Sada na opravu pásu Fix | pro popruh 22-23 mm | bez popruhu | pro maxi pásy | rolety, žaluzie

#ad
DIWARO. #ad - Nebo přes whatsapp 02841-9989224. Nové zboží. S touto sadou lze rychle a levně opravit opotřebované popruhy, bez otevření rolety. Rozsah dodávky: 1x spojovací proužek z ušlechtilé oceli 1x speciální lepicí proužek 1x montážní sada nýty, návod a malé díly. Pokud máte nějaké dotazy, je vám k dispozici naše telefonická podpora diwaro od po- pá 9:00 - 18:00 na telefonním čísle 02841-998920 . Další podrobnosti k opravě pásu – Set's najdete v našem internetovém obchodě www. Diwaro. De.
ZnačkaDIWARO. #ad
VýrobceDIWARO.® #ad
Výška0.24
Délka4.72
Šířka2.95
Číslo dílu103033

3. NOBILY

#ad

Odolný proti namáhání a roztržení, popruh pro rolety a žaluzie, 6 m Made in Germany, mini roletový pás, stabilní roletový pásek, roletový pás 14/15 mm v šedé

#ad
NOBILY #ad - Díky dobré kvalitě a zpracování materiálu mají roletové pásy dlouhou životnost. Pro optimální délku roletového pásu změřte výšku oken a dveří a vezměte tuto hodnotu 2, 5. Jednoduchý a velmi neutrální design se perfektně přizpůsobí bytovému zařízení. Vyrobeno v Německu. Naše kvalitní roletové popruhy nabízíme v barvách šedá, béžová a bílá. 6m roletový pás se nejlépe hodí k nahrazení popruhu okna nebo dveří.
ZnačkaNOBILY #ad
VýrobceNOBILY #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu11510200600

4. BAUHELD

#ad

BAUHELD® 50m Rolladengurt 14mm 18mm 20mm 23mm Made in Germany Für Rolläden an Türen & Fenster geeignet Hohe Reißfestigkeit und UV-Stabilität Rolladen-Gurtband Grau Weiß Beige Braun

#ad
BAUHELD #ad - Er ist dadurch auch für schwerere rollläden oder erhöhter Belastung optimal geeignet! Beste scheuerfestigkeit - dank der extra verstärkten Webkanten wird der Rollgurt wirksam vor dem Ausfransen geschützt.

Vertrauen sie auf jahrzehnte langes know-how und deutscher spitzenqualität! langlebige verarbeitung – durch die speziell eingearbeitete Querverwebung reißt das Jalousien-Band auch bei Beschädigung nicht weiter ein und ermöglicht eine besonders lange Lebensdauer! Uv-stabil und vergilbungsbestÄndig – die schmutzunempfindliche oberfläche vom Rollogurt sorgt dafür, dass das Rolloband auch nach Jahren noch neuwertig aussieht und nicht verschlissen werden kann! Starker halt und griffigkeit - unser rollladengurt ist aus einem äußerst strapazierfähigen und reißfesten Gewebe.

Es ist dadurch ausgesprochen abriebfest und stabil! Made in germany – unsere rolladengurte werden mithilfe modernster Technikverfahren und hochwertigster Rohstoffe hergestellt.
ZnačkaBAUHELD #ad
VýrobceBAUHELD #ad
Výška0.91
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluROLLO
ZárukaNo Warranty

5. NOBILY

#ad

žaluzie, bez otevírání roletového boxu, rolety, Sada na opravu roletových pásů pro pásy 22/23 mm, pro znečištěné a opotřebované popruhy

#ad
NOBILY #ad - S touto sadou na opravy odpadá obtěžující renovace jako např. Po použití je opravené místo sotva vidět. Nové tapetování, malování a opravy. Sada na opravy se optimálně hodí pro mini roletové pásy 22/23 mm. Montáž probíhá bez otevření roletové schránky. Opravte roletový pás jednoduše a levně.
ZnačkaNOBILY #ad
VýrobceNOBILY #ad
Číslo dílu52520

6. TUKA-i-AKUT

#ad

UV záření, TKB5201 White, speciálně zesílené tkané hrany, bílá, role 14 mm x 50 m, stabilní popruh pro rolety, TUKA-i-AKUT 50 m roletový pás, odolnost proti otěru, vysoká odolnost proti roztržení

#ad
TUKA-i-AKUT #ad - Robustní zpracování s dlouhou životností: odolná, otěruvzdorná tkanina a speciální ochrana perlonových hran. Faktura s vykázanou dph obdržíte automaticky ihned po potvrzení odeslání z Amazonu: e-mailem, resp.

Snadné použití, lze libovolně přistřihnout. Materiál: vysoce kvalitní a ekologický polypropylen, nabízí UV odolnost, odolnost proti nečistotám, odolnost proti žloutnutí a nejlepší odolnost proti oděru. Navštivte náš obchod amazon nebo klikněte na naši značku "TUKA-i-AKUT" pod názvem produktu. 50 metrů × 14 mm široký popruh pro rolety dodáváme jako role. 50 metrů x 14 mm roletový pás extra silný a stabilní, speciální materiál pro okna a dveře rolety. Při přehledu objednávky "Moje objednávky". Roletový popruh tukt-i-akut a další popruhy jsou k dispozici v různých barvách, velikostech a typech.
ZnačkaTUKA-i-AKUT #ad
VýrobceTUKAI #ad
Číslo díluTKB5201-white
ModelkaTKB5201-white

7. Grüntal

#ad

Grüntal® 50 m roletový pás 14 mm 23 mm Made in Germany s návodem, pro až 8 rolet vysoká stabilita díky dvojitým tkaným hranám, rychlá výměna roletového pásu

#ad
Grüntal #ad - Popruh na rolety v nejlepší kvalitě s dvojitými tkanými hranami a UV stabilitou pro ochranu vašich roletových pásů. Pomocí návodu na obrázky lze roletový pás rychle a snadno vyměnit.

Ořízněte si potřebné množství roletového pásu jednoduše sami. Ušetřete řemeslníky a vyměňte roletovou pásku pro vaše rolety jako profesionál. Páska pro žaluzie je tak silnější než běžný roletový popruh! roletový pás je díky své vysoké pevnosti v tahu vhodný také pro elektrické rolety a navíječe pásů všeho druhu. Díky vynikajícímu zpracování vydrží roletové pásy vysoké zatížení. Aluziové pásy s nejvyššími nároky na vaši spokojenost! S 50m roletovým páskem můžete vybavit až 8 okenních nebo dveřních rolet.
ZnačkaGrüntal #ad
VýrobceGrüntal #ad
Výška12.6
Délka12.6
Šířka0.79
Číslo díluGurt-Grüntal
ModelkaGurt-Grüntal

8. NOBILY

#ad

Stabilní roletový pásek 0,40 €/m, odolný proti namáhání a roztržení, roletový pás 14/15 mm v šedé barvě, popruh pro rolety a žaluzie, mini roletový pás, 50 m Made in Germany

#ad
NOBILY #ad - Díky dobré kvalitě a zpracování materiálu mají roletové popruhy dlouhou životnost. Jednoduchý a velmi neutrální design se perfektně přizpůsobí bytovému zařízení. Vyrobeno v Německu. 50m popruh se nejlépe hodí pro montéry nebo pro výměnu všech rolet ve vaší domácnosti. Pro optimální délku roletového pásu změřte výšku oken a dveří a vezměte tuto hodnotu 2, 5. Naše kvalitní roletové popruhy nabízíme v barvách šedé a béžové.
ZnačkaNOBILY #ad
VýrobceNOBILY #ad
Číslo dílu11510205000