Top 8 Steinreiniger Intensiv Aussen – Tlakové myčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kärcher

#ad

Autošampon Kärcher

#ad
Kärcher #ad - Naneste jej přímo vysokotlakým čističem. Alternativně lze rozmíchat v jednom kbelíku s vodou a nanášet houbičkou. Vyvinuto speciálně pro použití s vysokotlakým čističem Kärcher. Nechejte krátkou dobu působit a důkladně opláchněte.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška4.33
Délka11.81
Hmotnost11.46
Šířka9.06
Číslo dílu6.295-359.0
Modelka6.295-359.0

2. Terra Domi

#ad

Rusche sprcha na kameny 5 l čistič cest/kamene – koncentrát na až 2000 m2, čisté cesty a plochy

#ad
Terra Domi #ad - Originál od terradomi". Biologicky odbouratelná bez glyfosátů -- dlouhodobý účinek - bez rušivých pachů. Až na 2000 m2 perfektní cesty a ploch. Univerzální prostředek na cesty, dlažbu, oblázky, kamenné desky.5 litrů koncentrátu rusche – sprcha na kameny. Nastříkejte a hotovo.  –. Nepoužívejte na hubení plevele. Nestříkejte proto na rostliny, protože ty pak po 2 – 3 dnech odumřou. --.
ZnačkaTerra Domi #ad
VýrobceTerraDomi #ad
Hmotnost5
Číslo dílu4260400871082

3. ABACUS

#ad

Lišejníky na kamenech, intenzivní čistič kamene pro venkovní použití s okamžitým účinkem, okamžitě odstraňuje nečistoty, čistič kamenů,, ABACUS® Almo Speed čistič kamene Extrem, zelený povlak

#ad
ABACUS #ad - Ideální, když přijde návštěva a dlažební kostky nebo terasy se musí spontánně zbavit zeleného povlaku. Upozornění: Čistič kamene extreme je biocid: biocidní přípravky používejte opatrně. Pína se přitom beze zbytku odstraní a povrch září jako nový. Protože se při čištění kamene odstraní i ty nejmenší zbytky lišejníků a řas, jsou dlažební kostky a terasy tak chráněny před opětovným napadením.

ExtrÉmnĚ jednoduchÉ pouŽitÍ: náš čistič kamenů extrémně není třeba dělat nic víc, resp. Extrémně všestranný: čistič kamene extrémně bleskově odstraňuje nejen řasy, dlažební kámen nebo beton, skvrny od špíny a dokonce i plísně. Ať už přírodní kámen, náš intenzivní čistič odstraňuje nečistoty, houby a lišejníky z kamenů. Plochu kamene a vmasírovat pomocí drhnutí nebo kartáče – nechte krátce působit, než aplikovat neředěný čistič kamene na znečištěnou terasu, opláchněte a hotovo.

Při čištění terasy a dlažebních kamenů se silná formule postará o to, aby byly bez problémů odstraněny i nečistoty, aniž by je poškodil. N-104852. Extrémně udržitelný: hloubkový účinek čističe kamenů extrémně odstraňuje z povrchu kamene i ty nejmenší mikroorganismy a bakterie. Extrémní účinnost: jedinečná receptura čističe kamenů extrémní je mimořádně silná a byla vyvinuta speciálně k tomu, bez nutnosti vysokotlakého čističe. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu2080
Modelka2080

4. ABACUS

#ad

Lišejníky a řasy na kamenech během několika minut, ABACUS čistič, intenzivní čistič kamene pro venkovní použití s okamžitým účinkem, Čistič kamene Extrem, okamžitě odstraňuje nečistoty, zelený povlak

#ad
ABACUS #ad - Při čištění terasy a dlažebních kamenů se silná formule postará o to, náš intenzivní čistič odstraňuje nečistoty, aniž by je poškodil. Upozornění: Čistič kamene extreme je biocid: biocidní přípravky používejte opatrně. Plochu kamene a vmasírovat pomocí drhnutí nebo kartáče – nechte krátce působit, opláchněte a hotovo.

N-104852. Zničí řasy, houby, lišejníky a nečistoty v co nejkratším čase. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Zvláštností našeho intenzivního čističe? Navzdory své extrémní síle je šetrný k kamenným povrchům. Extrémně udržitelný: hloubkový účinek čističe kamenů extrémně odstraňuje z povrchu kamene i ty nejmenší mikroorganismy a bakterie. Reg č. Ideální, když přijde návštěva a dlažební kostky nebo terasy se musí spontánně zbavit zeleného povlaku. Extrémně všestranný: čistič kamene extrémně bleskově odstraňuje nejen řasy, dlažební kámen nebo beton, aby byly bez problémů odstraněny i nečistoty, skvrny od špíny a dokonce i plísně.

Ať už přírodní kámen, houby a lišejníky z kamenů. Extrémní účinnost: jedinečná receptura čističe kamenů extrémní je mimořádně silná a byla vyvinuta speciálně k tomu, aby se z kamenů v krátké době odstranily i ty nejodolnější nečistoty, řasy, houby a lišejníky, bez nutnosti vysokotlakého čističe. Venkovní čistič kamene je tak intenzivní, jako je zelený povlak, že terasy a dlažební kostky se opět rozjasní.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu7336.2

5. Veddelholzer

#ad

Koncentrátu s dlouhodobým účinkem, dlažební kostky, odstraňovač zeleného povlaku, cesty, kvalita z Německa, 5 litrů, spáry bez glyfosátu, hubení plevele, Veddelholzer Čistič venkovních zařízení čistič kamenů

#ad
Veddelholzer #ad - Navíc smysluplné pro čištění fasád, dehet nebo pískovec. Dávkování: náš silný a velmi vydatný koncentrát musí být pro použití zředěn vodou. Istič kamene veddelholz je ze 100% neobsažen v glyfosátovém hubení plevele.

Při silném napadení a hrubých pórovitých kamenech by roztok měl působit déle na plochu. Při silném znečištění povrch kartáčujte bez toho, postřikovačem, aby se trochu vyschlo. Protože rostliny, plevel a trávník po několika dnech zemřou a vadnou. Slo stavebnice: 99072. Vhodné k odstranění ekologických usazenin na zahradních plotech a cestách, mýdlový beton, mnoho možností: čistič kamenů lze použít na všechny omyvatelné plochy, chodníky, památek, zahradních okrajů a okrajů domu.

Po nastříkání působí čistič samostatně na plochu. Pro základní čištění doporučujeme ředit 1:10 vodou. To odpovídá cca 100 ml na 1 litr vody. Pozor: nestříkejte na rostliny a plevele. Krásnější a bezpečnější: jako čistič venkovních zařízení ideální pro dům, dvůr a zahradu. Istič by měl působit 3-6 hodin.
ZnačkaVeddelholzer #ad
VýrobceVeddelholzer #ad
Hmotnost11.02

6. Nanoprotect

#ad

Dvůr a zahradu, Nanoprotect Čistič kamenů koncentrát | 5 kg na cca 500 m² | intenzivní čistič pro venkovní zařízení | ideální pro dům

#ad
Nanoprotect #ad - Tlakového postřikovače. Rozsah dodávky: 5 kg koncentrátu čističe kamenů | pro cca 500 m² | Neškodné pro rostliny a zvířata | Funguje také na dřevo, plast nebo textilie.

Vhodný produkt pro každou potřebu: k dostání také jako samostatný produkt, dvojité balení nebo výhodné balení 5kg kanystr vč. Jednoduché použití: koncentanty, zaručuje spolehlivě čisté cesty, oblázky, dlaždice, které lze ředit vodou v poměru 1:8 nebo 1:5, kamenné desky, fasády, dlažební kostky nebo chodníky. Chemie je správná: nanoprotect nabízí již téměř 20 let profesionální speciální produkty pro domácnost, zahradu, auto a člun | kvalita – vyrobeno v Německu.

Kvalita, která přesvědčí: vysoce výkonný koncentrát pro hloubkové čištění a péči ze všech omyvatelných povrchů spolehlivě odstraňuje mastné nečistoty, ekologické nečistoty nebo usazeniny sazí.
ZnačkaNanoprotect #ad
VýrobceNanoprotect GmbH #ad
Hmotnost11.02

7. A.K.B.

#ad

Odstraňovač řas a řas, odstraňovač zeleného povlaku, A.K.B. Koncentrát Steinreich od Steinreich 2,5 l až 1000 m² čistič kamenů pro čisté cesty a místa

#ad
A.K.B. #ad - Houba/lišejníky v týdnech. A jakémukoli druhu mikroorganismů. Lze použít také k ručnímu čističi. Nechte působit několik hodin/dní a odstraňte rozpuštěné nečistoty. Výrobek vyrobený a registrovaný v německu pod číslem baua n-98757, biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
ZnačkaA.K.B. #ad
VýrobceA.K.B. #ad
Výška7.48
Délka5.91
Hmotnost5.51
Šířka4.33
Číslo díluÜB5000-8025

8. ABACUS

#ad

Čistič kamínků Extrémní, zelený povlak, lišejníky a řasy a kámen během několika minut, intenzivní čistič kamenů ABACUS 4 x 1000 ml, okamžitě odstraňuje nečistoty, intenzivní venkovní čistič kamenů s okamžitým účinkem

#ad
ABACUS #ad - Zvláštnost našeho intenzivního čističe? Navzdory své extrémní síle je šetrný k kamenným povrchům. Nečistoty se přitom beze zbytku odstraní a povrch září jako nový. Extrémně rychlý: náš čistič kamenů extrémní byl vyvinut speciálně pro rychlé a okamžité odstranění zeleného povlaku. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Extrémně všestranný: čistič kamenů extrémně odstraňuje nejen řasy, že se bez problémů odstraní i nečistoty, houby a lišejníky bleskově z kamenů. Reg: n-104852. Protože se při čištění kamenů odstraní i ty nejmenší zbytky lišejníků a řas, jsou tak chráněny dlážděné kameny a terasy před opětovným napadením. Kamennou plochu a omasovat je pomocí drhovače nebo kartáče – nechte krátce působit, než aplikovat čistič kamenů nezředěně na znečištěnou terasu, opláchněte a hotovo. Ideální, když je návštěva připravena a dlažební kostky nebo terasy spontánně zbavit zeleného povlaku.

Zničí řasy, houby, lišejníky a nečistoty během velmi krátké doby. Při čištění terasy a dlážděných kamenů se silná receptura postará o to, skvrny od skvrn a dokonce i plísně. Extrémně výkonný: jedinečná receptura čističe kamenů extrémní je enormně silná a byla vyvinuta speciálně pro odstranění i těch nejodolnějších nečistot, řasy, jako je zelený povlak, aniž by byl nutný vysokotlaký čistič. Ať už přírodní kámen, dlažební kámen nebo beton, náš intenzivní čistič odstraňuje nečistoty bez poškození.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu7336.4